Головна » Академія адвокатури України

Академія адвокатури України

Наш центр надає можливість замовити курсову, бакалаврську, магістерську роботи, реферат, контрольну та інші види навчальних науково-дослідних і кваліфікаційних робіт для Академії адвокатури України з права (юриспруденції), міжнародних відносин, історії, філософії, англійської та німецької мов та з інших предметів.

Академії адвокатури України була заснована тоді, коли наша молода держава потребувала юридичних кадрів нової формації, бо застаріла система правової освіти не відповідала новим викликам часу. Академія стала одним з перших у країні вищих навчальних закладів, які займалися спеціальною адвокатською підготовкою. Варто згадати, що навчальний заклад був відкритий з ініціативи правління Спілки адвокатів України на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Це говорить про те, що з першого дня заснування Академія являла собою установу, яка опиралась на кращі вітчизнянні традиції вищої освіти. Більше того, зразу був залучений міжнародний досвід, бо в нас інститут адвокатів у ті часи не мав такої ваги, як у інших правових державах. Це стало підґрунтям для потужного розвитку Академії, дуже швидко вона стала провідним освітнім закладом для підготовки фахівців найвищого рівня зі спеціальностей “Правознавство”, “Переклад” та “Міжнародне право”. Академія також має аспірантуру, а ще в ній працюють Школа адвокатської підготовки, Адвокатські студії, Центр підвищення кваліфікації, Навчальна юридична консультація, юридичні клініки, Науково-дослідна лабораторія з проблем адвокатури та прав людини. Заклад впевнено розвиває міжнародні зв’язки, що дозволяє залучати до викладання іноземних учених і практиків права, а значить, доєднатись до міжнародних освітніх стандартів. В Академії адвокатури України є 6 відділень, 7 кафедр, більшість викладачів мають великий досвід адвокатської роботи, що дозволяє готувати спеціалістів-практиків, а це надзвичайно цінується в галузі юриспруденції.

Рівень виконання навчальних і кваліфікаційних науково-дослідних робіт для Академії адвокатури України дуже високий. Ці праці мають відповідати найвищим стандартам національної освіти, а викладачі Академії ще й активно впроваджують інноваційні методи навчання. Варто зазначити, що особливу вагу має практичний ухил досліджень, тому здобувачі повинні залучати реальні правові випадки, а також застосовувати результати наукових пошуків на практиці. Працівники нашого центру мають великий досвід у виконанні таких науково-дослідних робіт, бо серед них є фахівці, які працюють у сфері права.

Як замовити  курсову, дипломну, магістерську  для Академії адвокатури України?

Це легко зробити на сайті центру або у месенджері. Для цього надсилається завдання з вимогами до роботи на Вайбер. Потрібно врахувати, що виконання контрольних, рефератів і бакалаврських і магістерських робіт відрізняється, про це є інформація на сайті.

Для замовлення контрольної і реферату для Академії адвокатури України потрібно на пошту або на один з месенджерів відправити тему, вимоги до обсягу, а також назвати спеціальність і вказати строки виконання. Обов’язково повідомляються особливі вимоги до роботи, якщо вони є. Вартість цих видів робіт починається з 450 грн в залежності від термінів виконання, обсягів і складності тематики.

Курсовий проект для академії адвокатури України – складніший вид навчальної науково-дослідної роботи, тому його підготовка має проходити у два етапи. Спочатку потрібно скласти і узгодити план з науковим керівником. Якщо він підходить, то виконавець продовжує працювати над проектом. Оплата також може бути у два етапи. Строк виконання курсової роботи становить від одного до двох тижнів. Вартість ціна курсової для Академії адвокатури України вказана на сторінці “Ціна” і залежить від тематики, завдань і особливостей виконання.

Щоб придбати чи замовити такі види кваліфікаційних робіт, як бакалаврська чи магістерська, для Академії адвокатури України потрібно в вказати більше інформації, зокрема написати спеціальність, тему, обсяг, вимоги до унікальності, а також додати методичні рекомендації наукового керівника, якщо вони є. Завдання потрапляє на оцінку до виконавців, вартість дипломної роботи починається від 6000 грн. Окремо оплачується апробація результатів дослідження, тези коштують від 600 грн, чи стаття – від 1000 грн. якщо замовник замовить презентацію і виступ на захисті, то така послуга оцінюється від 600 грн.
Строки написання бакалаврської і магістерської робіт  – 3-4 тижні в залежності від складності теми і особливостей галузі знань. Скажімо, тривалий науково-дослідний експеримент чи спостереження за реальним судовим процесом подовжує цей термін. Підготовка дипломної проходить у два-три етапи. На початку складається і затверджується план до роботи. Далі відбувається процес виконання дослідження включно з його практичної частиною. Замовнику варто підтримувати зв’язок з виконавцем, бо це допоможе притримуватись академічного плану і узгоджувати всі етапи написання з науковим керівником.
Послуги центру з виконання на замовлення дипломних і магістерських робіт обов’язково надаються за договором, його можна укласти в офісі, який знаходиться в Києві, а також дистанційно через сайт.

На всі види рабіт надається гарантія. Повна оплата замовлення проходить після остаточного закінчення роботи. Якщо потрібно щось доопрацювати (виправити) на вимогу замовника чи його наукового керівника, то це робиться безкоштовно.