Головна » Міжнародний інститут бізнесу бізнес-школа

Міжнародний інститут бізнесу бізнес-школа

У нашому центрі можна замовити, купити дипломну МБА, ВКР, кейси, та інші види навчальних робіт для Міжнародного інституту бізнесу з економіки, менеджменту, політології, історії, філософії, маркетингу, бізнес-адміністрування, фінансів і кредиту та з інших предметів.

Приватний ВНЗ Міжнародний інститут бізнесу з’явився у той час, коли Україна переходила від планової до ринкової економіки, у 1993 році. Засновано інститут з ініціативи Української академії державного управління при Президенті та Фонду Центрально-європейського університету. Тоді бізнес і держструктури відчували величезну нестачу фахівців, тому дуже скоро навчальний заклад став лідером у підготовці підприємців і менеджерів світового рівня. Зараз МІБ не втратив ці позиції, більше того, він одним із перших в країні отримав акредитацію AMBA, Association of MBAs, яка контролює якість бізнес-освіти у всьому світі. На сьогодні в інституті акредитовані асоціацією такі програми МБА, як Executive MBA, Ukrainian MBA, General MBA, International MBA, що дозволяє надавати освітні послуги на справжньому міжнародному рівні. Випускники інституту не тільки отримують подвійний диплом, але й мають можливість стажуватися і працювати в найуспішніших компаніях світу, а також у вищих органах держуправління країни. Особливістю підготовки фахівців полягає в тому, що навчання поєднується з основною діяльністю, тому за програмами MBA здобувають знання топ-менеджери, власники великого, середнього і дрібного бізнесу, роблячи, таким чином, неоціненний внесок у розвиток власної справи.

Звісно, такий високий темп навчання і роботи не завжди вдається витримати, тому здобувачі бізнес-освіти у МІБ потребують кваліфікованої підтримки, як можуть забезпечити спеціалісти нашого агентства. Ця підтримка можлива і у вигляді консультацій, і у вигляді підготовки різноманітних письмових учбових, кваліфікаційних і наукових робіт. Фахівці агентства прекрасно розуміють специфіку цього навчального закладу, до виконання заявок залучаються тільки ті автори, які розуміються на міжнародній бізнес-освіті і можуть виконати роботи MBA на достойному рівні.

Як зробити замовлення

Зробити заявку на виконання письмових робіт усіх видів можна в офісі агентства, яке знаходиться у Києві. Також замовити послугу є можливість онлайн, на сайті, скориставшись спеціальною формою. Ще один спосіб – вислати заявку на електронну пошту. У будь-якому випадку відгук менеджера буде швидким, він проконсультує щодо особливостей виконання кожного виду робіт і відповість на всі питання. До заявки для якісного і швидкого її виконання бажано додати таку інформацію: вид роботи, тема роботи спеціальність (спеціалізація), необхідний обсяг, вимоги до унікальності, строки виконання.

Яка вартість послуг агентства

Єдиної ціни не існує навіть на ті самі види робіт, тому що на формування вартості впливають такі чинники, як галузь знань, спеціальність, складність проблеми, актуальність теми, вимоги до обсягу, термінів виконання. Але приблизну вартість замовлення можна дізнатися на сайті агентства у розділі «Ціни».

Як замовити або купити звіт, презентацію для Міжнародного інституту бізнесу.

У агентстві можуть виконати всі види навчальних письмових робіт, включно з презентаціями проектів і підготовкою до групових занять. У МІБ виконують багато практичних завдань, які потребують польових досліджень і апробації у реальному бізнесі чи в управлінських структурах. Така специфіка цього навчального закладу впливає і на строки виконання письмових робіт, і на їх вартість. Тому не варто затягувати з замовленням, щоб його виконали на достойному науково-методичному рівні.

Як замовити або купити курсову для Міжнародного інституту бізнесу

Варто повторитись у тому, що все навчання у МІБ зосереджене на наближенні теорії до практики. Тому курсова робота обов’язково має практичну частину. Це впливає на строки виконання, а також на схему – спочатку пишеться план, який узгоджується з науковим керівником, а потім пишеться теоретична частина, яка має бути апробована на практиці. Звісно, це залежить від галузі знань, але потрібно враховувати, що строки можуть розтягнутися від 3 тижнів до 2-3 місяців. Потрібно до заявки додати всю інформацію, яка надавалась викладачами, це допоможе нашим фахівцям краще розкрити проблему, а замовнику – отримати високу позитивну оцінку.

Як замовити або купити дипломну МБА, ВКР для Міжнародного інституту бізнесу

У МІБ виконуються у якості кваліфікаційних роботи MBA, вимоги до яких дуже суворі, що стосується і актуальності тематики, практичної реалізації результатів і унікальності підходів до вирішення конкретної проблеми. Щоб замовити таку роботу, треба надати всю наявну інформацію, включно з рекомендаціями наукового керівника і методичними матеріалами. Автор протягом доби оцінює завдання, маючи право його відхилити. Але наші фахівці розуміються на сучасних тенденціях в галузі бізнес-освіти, тому беруться за найскладніші завдання. Виконуються роботи МБА протягом кількох місяців, тому що обов’язково містять ґрунтовний практичний розділ, який потребує проведення експериментів і апробації. Робота пишеться у кілька етапів, щоб була можливість демонструвати проміжні результати науковому керівникові. Також автор може написати статтю, тези виступу на конференції, презентацію, що є важливою умовою для успішного захисту роботи. За це береться додаткова оплата.

Усі послуги агентства надаються на договірній основі. Договір можна підписати онлайн чи в офісі компанії в Києві. На всі види робіт дається гарантія.