Головна » Курсові роботи » Де купити курсову роботу

Де купити курсову роботу

Напевно питання де купити курсову роботу задає собі практично кожен студент в період сесії, коли викладачі вантажать мегабайтами інформації, крім цього потрібно виконувати безліч самостійних, готуватись до практичних і семінарів, тим більше заочникам у яких ще є робота, сім’я і взагалі часу не вистачає на сон та їжу.

У більшості випадків рішення будь-якого питання лежить зазвичай на поверхню, зовсім поруч. Тому якщо вам раптом потрібно вирішити подібну задачу, озирніться по сторонах, можливо те що вам потрібно знаходиться зовсім поруч, потрібно тільки подивитися на ситуацію з іншого боку, підійти до вирішення творчо або поглянути на обставини більш ширше. І так до суті питання. Розглянемо варіанти вирішення даного питання з найпростіших і доступних способів.

Найпростіший і недорогий спосіб де купити курсову роботу

  1. І так, найпростіший, легкий і дешевий спосіб, де курсову можна взагалі не купувати а скачати її в інтернеті. Буває навіть так що в інтернеті трапляються хороші і свіжі курсові роботи які проходять успішно тест на унікальність на кафедрі, і зараховуються викладачем без будь-яких проблем. Везунчиків яким вдається вирішувати проблему саме так, з кожним роком правда стає все менше і менше.
  2. Як варіант, купити курсову можна на так званих біржах студентських робіт. Коштують вони, як правило, істотно дешевше ніж замовляти їх у авторів. При цьому шансів того що частина цієї роботи у вашій курсової дізнається викладач, набагато менше ніж з роботи в інтернеті яку качали незліченну кількість разів у вільному доступі і вставляли в свої роботи інші студенти. Продають курсачі на біржах ті ж студенти, які їх писали, або агентства які їх виконували під замовлення, окрім цього з продавцем можна спробувати вступати в торг і домовитися купити відсотків на 20 дешевше, так як особливих зусиль вони до цього не докладають і її можна продати їм ще раз. Знайти такі біржі можна з пошуку через назву теми курсової. На перших двох рядках в пошуку повинно бути щось цікаве для вас.

Купити курсову роботу в університеті або інституті

  1. У самому навчальному закладі з цим питанням можуть допомогти лаборанти, які зазвичай підробляють на написанні студентських робіт. Вони, як правило, мають доступ до бази курсових робіт за минулі роки і кліпають нові компілюючи їх з частин старих. Якщо ви вступаєте в угоду з асистентом кафедри щодо написання курсової, виконану ним роботу в обов’язковому порядку після її отримання перевірте на унікальність в інтернеті, так як роботи які використовував лаборант могли з легкої руки студентів, які їх здавали, бути викладені в інтернеті. Так само у лаборанта потрібно попросити зварганити щось простеньке, те, що не буде кидатися в очі і не буде викликати у ваших викладачів зайві питання по методам дослідження, результатам або ступеня новаторства. Не виключений варіант того, що лаборант може виступити в якості посередника і передасть ваш запит в спеціалізоване агентство або знайомим авторам і це може відбитися на вартості його послуги. Крім цього якщо робота виконується з правових або економічних дисциплін потрібно переконається що інформація в ній буде актуальною, так як законодавство і стандарти в нашій країні змінюються мало не щогодини.
  2. На кафедрі у тих же лаборантів можна попросити подшукати з бази вже виконані роботи за схожою з вашої теми, ну і самому скомпілювати собі роботу з їх шматків. Рішення завдання таким чином буде природно значно дешевше і займе менше часу ніж писати роботу самому з нуля.
  3. Попередні два варіанти ще краще реалізувати на базі іншого навчального закладу, якщо в ньому є кафедра з такою ж спеціалізацією як у вас. Плюс в тому, що вас там не знають і у випадку відмови лаборант не зможе розповісти ваші наміри вашому викладачеві. Так само варто про всяк випадок перевірити не поєднує ваш викладач роботу в цьому навчальному закладі, так як не виключено, що він міг перевіряти курсові і в цьому ВНЗ, і перевіряючи вашу курсову може дізнатися її шматки або результати з попередньою.
  4. Як варіант за допомогою написання можна звернутися до студентів стаціонару вашого або іншого ВНЗ. Як правило, вони краще орієнтуються в студентському житті і на курсі або потоці серед учнів повинен бути свій вундеркінд, який клепає роботи мало не всьому курсу. Купити у нього курсову буде не дорого, але існує і там ризик, так як таких геніїв знають не тільки студенти, а й викладачі і добре бачать їх стиль і почерк.
  5. Вирішити питання з курсовою можна безпосередньо з преподом. Підійти і як то кажуть по-людські спробувати пояснити ситуацію, мовляв на роботі завал, в родині проблеми я б і радий але часу немає взагалі на цю курсову, ну допоможіть мені а я вам віддячу … Ціна питання звичайно ж буде не дешевою і зрозуміло, перш ніж вирішувати питання саме таким чином, краще звичайно розпитати у інших студентів або лаборанта кафедри чи можна з конкретним викладачем домовиться і скільки це буде коштовати, бо деяких чесних і відповідальних педагогів може таке прохання дуже образити і вам потім доведеться тоді точно писати напевно самому цю курсову, по всім існуючим стандартам і захищати її як дисертацію. Зате якщо складеться і викладач піде вам на зустріч, то захист вам напевно забезпечений.

Купити курсову у фрілансерів або в агентстві

  1. Ні для кого не секрет що зараз є досить багато агентств, у яких можна замовити не тільки курсову роботу, а й виконання всіх контрольних та лабораторних на сесію. У багатьох з них послуга надається на хорошому рівні. Є офіс, офіційне оформлення, перевірені автори, як правило вони дорожать своєю репутацією, отже до своєї роботи ставляться відповідально. Вартість послуг в агентстві нижче, ніж замовляти на пряму у викладача. Єдине при зверненні потрібно надавати чітке і повне завдання ну і вивчити курсову перед захистом.
  2. Звичайно, можна знайти виконавця на пряму без агентств, наприклад, в соцмережі або на дошках оголошень. Краще, звичайно якщо вам порекомендують його знайомі для яких він виконував завдання. Звертаючись на пряму Не платіть передоплату навіть якщо вартість буде дуже цікава, не замовляйте відразу дорогу і складну роботу, замовляєте виконання по частинах, поспілкуйтеся з ним попередньо по телефону при можливості зустріньтеся, перевіряйте роботу на унікальність. Якщо такий умілець раптом вас буде схиляти до того щоб ви замовляли роботу саме у нього, наприклад говорити що тільки він може вам зробити її якісно, ​​що до нього стоять черги, потрібно терміново вносити гроші і саме сьогодні так як завтра буде пізно, у нього все схвачено у всіх закладах, він дружить з міністром освіти – гарненько подумайте чи потрібна вам така честь!

Бажаємо вам успіхів і удачі тільки хороших і розуміють викладачів і професійних і порядних помічників.