Головна » Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди ХНПУ

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди ХНПУ

У нашому агентстві можна замовити і купити курсову, магістерську, бакалаврську, реферат, презентацію, есе, контрольну для Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди ХНПУ з української та іноземної філології, психології, педагогіки, історії, філософії, математики, фізики, соціології, менеджменту й інших предметів.

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди ХНПУ є одним з найстаріших навчальних закладів країни. Заснування його відбулося ще на початку ХІХ століття, що було пов’язано з відкриттям першого класичного університету в Україні. Головним пріоритетом цього ЗВО є підготовка кваліфікованих кадрів для Нової української школи, що передбачає використання інноваційних навчальних технологій і особливих підходів до викладання. В ХНПУ імені Г. С. Сковороди готують вчителів початкової освіти, педагогів з вузькою предметною спеціалізацією, а також фахівців в галузі інформатизації освіти. Є в університеті і юридичний напрям підготовки. У навчальному закладі працюють 3 інститути, в тому числі підвищення кваліфікації вчителів, а також науково-дослідний інститут з вивчення спадщини Григорія Сковороди. Ще діють 11 факультетів, а науково-педагогічний колектив трудиться на більш ніж 50 кафедрах. Це допомагає організувати навчальний процес у повній відповідності до високих стандартів сучасної освіти, щоб готувати спеціалістів нового покоління для шкіл і навчальних закладів різних рівнів.

Особливу увагу в університеті звертають на науково-дослідну роботу студентів, тому вимоги до написання навчальних і кваліфікаційних робіт дуже високі. Це стосується і рівня унікальності текстів, і наукової новизни, і досягнення практичних результатів з провадженням їх в професійну діяльність вчителя. Наші автори добре обізнані з цими вимогами, тому готують роботи для замовників, ретельно дотримуючись усіх критеріїв, що дозволяє отримувати здобувачам освіти високі позитивні оцінки.

Як формується вартість окремої роботи для ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Чи не перше, що цікавить наших замовників, це вартість роботи. На формування ціни кожного окремого завдання впливає ряд чинників, це:
• Спеціальність і спеціалізація здобувача.
• Тема і проблема.
• Вид роботи (навчальна, науково-дослідна, практична, кваліфікаційна).
• Вимоги до унікальності.
• Строки виконання.
Рівень досвідченості і кваліфікації автора також визначає вартість роботи, а також визначає її цінність як дослідження. Якщо студент чи магістрант налаштований на високий бал, то варто обирати відповідного до завдань фахівця.

Як замовити роботу ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Замовлення усіх видів робіт відбувається дуже просто и швидко. Для цього можна скористатися формою на нашому сайті, а можна відправити завдання у месенджер чи на електронну пошту агентства. Якщо залишилися питання чи потрібна консультація, то варто звернутись до менеджера по телефону чи завітати в офіс студії в м. Київ.

Як оплатити роботу для ХНПУ

Оплата відбувається після затвердження завдання виконавцем і перед написанням роботи. Для курсових і дипломних є можливість оплатити у 2-3 етапи, які співвідносяться з етапами виконання замовлення. Заплатити можна різними способами, готівкою в офісі агентства, на карту банку чи поповненням рахунку СПД. Приблизні ціни на конкретні види робіт можна дізнатися на сайті компанії в розділі «Вартість». Остаточний розмір оплати буде відомий, коли автори отримають замовлення.
Варто зазначити, що різні види навчальних і науково-дослідних, а також кваліфікаційних робіт виконуються за різними схемами і в різні строки. Про це докладніше нижче.

Реферат, контрольна, есе для Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди

Протягом навчання і на різних його етапах студенти виконують такі форми роботи, як реферат, есе, звіт про практику, доповідь на семінарі тощо. Зазвичай, це короткі навчальні праці, присвячені вузькій темі чи проблемі, до яких нема певних вимог щодо унікальності і структури. Ці роботи виконуються від кількох днів до тижня в один етап. При замовленні варто вказувати всю інформацію по завданню, тобто спеціальність замовника, тему, обсяг, а також додати з особливі вказівки викладача.

Курсова робота для ХНПУ імені Г. С. Сковороди

Курсова робота є обов’язковою формою навчальної роботи здобувача вищої освіти і регламентується положеннями університету, які стосуються структури, унікальності, обсягів і оформлення. У ХНПУ імені Г. С. Сковороди готують вчителів, що обумовлює присутність у курсовій практичної частини по впровадженню її результатів у практику викладання в школі. Тому невід’ємною частиною курсового проекту є його практична частина, експеримент чи додаток у вигляді конспектів уроків тощо. Це впливає на строки виконання завдання, воно готується в 2-3 етапи в залежності від теми від 3-4 тижнів і до 2 місяців.

Дипломна і магістерська, бакалаврська для ХНПУ імені Г. С. Сковороди

Усі кваліфікаційні роботи підпадають під суворі критерії стандартів освіти, у тому числі, щодо унікальності, наукової новизни, практичної цінності. Також диплом пишеться згідно плану наукового керівника, затвердженого на керуючій кафедрі. Цей план обов’язково потрібно додати до завдання, а також не забути вказати в ньому тему, обсяги, вимоги до оригінальності тексту і рекомендації викладача. Зауважимо, що автор має добу для ознайомлення з замовленням, щоб визначитись з термінами його виконання і вартістю. Орієнтовну ціну на дипломну можна побачити на сторінці сайту «Ціни», а точну після оформлення запиту. Найчастіше написання дипломної роботи відбувається у 2-3 етапи протягом кількох місяців з демонстрацією проміжних результатів науковому керівнику, щоб можна було скоригувати підготовку роботи з урахуванням його зауважень. Кожна кваліфікаційна робота вимагає апробації у вигляді участі здобувача в наукових конференціях і публікації результатів дослідження в фахових виданнях. Наші автори можуть підготувати тези на конференцію чи статтю у журнал (збірник) за окрему плату. Також можна замовити виступ на захисті.

Виконання замовлень відбувається після заключення договору, що можна зробити в офісі студії чи онлайн. Надається гарантія на всі види робіт. Оплата виконавцю здійснюється після написання завдання.