Головна » Київський інститут сучасної психології та психотерапії КІСПП

Київський інститут сучасної психології та психотерапії КІСПП

У нас в центрі можна замовити, купити дипломну, магістерську, бакалаврську, реферат та інші види навчальних і науково-дослідних робіт для Київського інституту сучасної психології та психотерапії з психології, клінічної психології, соціальної психології та з інших дисциплін.

Київський інститут сучасної психології та психотерапії є приватним вищим навчальним закладом, що надає освітні послуги для тих, хто хоче освоїти другу спеціальність. Він готує фахівців двох освітніх рівнів, магістр і доктор філософії, для галузі соціальних і поведінкових наук, зокрема, для клінічної психології. Цей напрямок підготовки кваліфікованих кадрів довгий час у нас не був розвинений, але в сучасному суспільстві спостерігається великий попит на послуги психологів і психоаналітиків. Вчитися в КІСПП йдуть люди зрілі, які шукають самореалізації, охочі допомагати іншим у набутті цілей життя і гармонії з оточенням. В Інституті особливий ухил робиться на підготовку фахівців-практиків, які можуть і вміють вирішувати нагальні проблеми соціуму і кожної конкретної людини. У той же час, присутня орієнтація на новітні досягнення сучасної психології та клінічної психології, стимулюється бажання студентів займатися науковими дослідженнями, тому в ВНЗ успішно працює аспірантура. Ще один напрямок діяльності цього навчального закладу – це курси підвищення кваліфікації для практикуючих психологів, психоаналітиків, сексопатологів, соціальних психологів, педагогів і соціальних працівників.

Варто зазначити, що в КІСПП дуже вимогливі до рівня науково-дослідних і навчальних робіт, крім того, обов’язково в них повинна бути присутня серйозна практична реалізація досягнутих результатів. Не завжди студенти або аспіранти цього вузу знаходять фахівців, які зможуть проконсультувати або допомогти в підготовці дипломних робіт чи інших видів навчальних завдань. Але в нашому агентстві працюють справжні професіонали, у тому числі, люди, які мають безпосереднє відношення до психології і клінічної психології, фахівці в цьому дуже затребуваному зараз напрямку гуманітарних знань. Написанням кваліфікаційних робіт, рефератів, есе, контрольних для Київського інституту сучасної психології та психотерапії займаються тільки кращі автори нашого агентства, які знають особливості цього навчального закладу.

Замовити необхідний вид навчальної та навчальної науково-дослідної роботи, а також дізнатися заздалегідь її приблизну вартість можна, заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті або відправивши завдання із зазначенням вимог до нього на електронну пошту або в Вайбер нашого центру.

Зауважимо, що схема виконання контрольних, рефератів, есе, дипломних і магістерських робіт, а також їх вартість дещо відрізняються один від одного.

Як написати, замовити або купити контрольну, звіт, презентацію або реферат для Київського інституту сучасної психології та психотерапії?

Дипломна робота або реферат для КІСПП можна, відправивши завдання на вайбер, будь-який інший месенджер або на пошту нашої студії.

Наші автори беруться за виконання контрольної, звіту з практики, презентації, реферату та есе тільки у тому випадку, якщо замовник точно вказує спеціальність, тему (завдання), вимоги до обсягу, терміни виконання. Якщо викладач висуває особливі умови для написання того чи іншого виду навчальних робіт, то їх також потрібно повідомити виконавцеві. До виконання замовлення приступлять відразу після внесення оплати, її можна зробити в офісі або за безготівковим розрахунком в зручній для клієнта формі. Готова робота відправляється на пошту. Термін написання контрольних, рефератів, есе, презентацій, звітів від 7 днів, це залежить від складності теми й особливостей виконання завдання. Це також впливає на вартість, яка в середньому починається від 450 грн.

Як написати, замовити або купити курсову для Київського інституту сучасної психології та психотерапії?

Замовити курсову роботу для Київського інституту сучасної психології та психотерапії можна так само, як і інші види студентських робіт, однак потрібно врахувати, що буде дещо відрізнятися схема його виконання. Перед написанням складається і затверджується план, далі відбувається власне виконання проекту. Оплата може бути розділена на дві частини. Перша частина вартості вноситься перед написанням першої частини роботи, друга оплата здійснюється після того, як половина роботи зроблена, до виконання другої половини. Термін виготовлення курсової для Київського інституту сучасної психології та психотерапії – від одного до двох тижнів. На ціну курсового проекту для КІСПП впливає обсяг, терміни і складність завдання, сума починається від 800 -1200 грн.

Як написати, замовити або купити дипломну або магістерську роботи для Київського інституту сучасної психології та психотерапії?

Купити магістерську роботу або замовити її написання для КІСПП можна також поштою, повідомленням у месенджер або, заповнивши заявку на сайті. У тексті завдання вказується спеціальність, тема, обсяг, вимога до унікальності, план і завдання до магістерської від наукового керівника, розроблені і затверджені офіційно. Чим більше інформації отримає виконавець, тим краще він реалізує поставлені перед ним завдання, що вплине також на терміни виконання кваліфікаційної роботи. Попередньо замовлення обов’язково затверджується можливим автором. Терміни виконання магістерської коливаються від 3 тижнів до місяця. Вартість починається від 6000 грн. Робота над кваліфікаційною роботою для рівня підготовки «Магістр» відбувається в кілька етапів. Спочатку затверджується план, який може написати автор, орієнтуючись на завдання до магістерської від наукового керівника. Далі відбувається написання окремих розділів роботи з узгодженням їх з керівником дослідження. Оплата також може ділитися на дві або три частини. В обов’язковому порядку варто підтримувати зв’язок замовника і автора, що допоможе узгоджувати хід виконання з академічним планом магістранта.

Державні стандарти підготовки магістрів вимагають обов’язкову апробацію магістерської роботи, тому потрібно підготувати по її темі тези або наукову статтю, що робиться в нашому центрі за додаткову плату. Також можна замовити виступ на захист і презентацію. Вартість статті стартує від 1000 грн, тез від 500-600 грн, презентації від 600 грн.

Послуга замовлення магістерської роботи надається за договором, який укладається або в офісі, в м. Києві, або дистанційно через сайт агентства у формі публічного договору.

На всі види робіт надається гарантія. Можливі доопрацювання в межах розумного, що робиться безкоштовно.