Головна » Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ)

Наш центр надає можливість замовити курсову, бакалаврську, магістерську роботи, реферат, контрольну та інші види студентських навчальних науково-дослідних і кваліфікаційних робіт для КНТЕУ Київського національного торговельно-економічного університету з права (юриспруденції), міжнародних відносин, міжнародної торгівлі, історії, філософії, маркетингу, менеджменту, економіки, фінансів та з інших предметів.

Київський національний торговельно-економічний університет КНТЕУ починав свій шлях у вищій освіті з філіалу заочного інституту у середині ХХ століття, а став першим з ЗВО України, який отримав сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. За роки свого існування університет досяг найвищого науково-методичного статусу, в тому числі й на міжнародному рівні, бо він входить до Великої Хартії університетів. Сьогодні цей навчальний заклад готує фахівців не тільки для сфери торгівлі, а й у галузі інформаційних технологій, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, фінансів і банківської справи. Ці напрямки підготовки стають все більш актуальними, бо країна потребує кваліфікованих кадрів у сервісі і HoReCa, бо досі ці галузі економіки у нас не розвинені на рівні світових стандартів. У великих містах України діє 16 регіональних підрозділів КНТЕУ, що дозволяє дати доступ до гідного рівня освіти без необхідності навчатися у столиці. Особливо вражає міжнародна діяльність університету, він є членом поважних всесвітніх організацій, готує іноземних студентів, навчає англійською мовою, пропонує своїм студентам стажування за кордоном. У навчальному закладі працює 6 факультетів, 32 кафедри, різні інститути, експериментальні групи, бізнес-інкубатор для підтримки стартапів ініціативних студентів, юридична клініка тощо.

Рівень виконання студентських навчальних і кваліфікаційних науково-дослідних робіт для Київського національного торговельно-економічного університету має бути високий. Усі роботи повинні відповідати найвищим стандартам національної освіти, а також міжнародним вимогам до отримання освітнього ступеню бакалавр і магістр. Варто зазначити, що особливе значення має практичний зріз досліджень, тому здобувачі повинні активно втілювати результати своїх пошуків у реальні виробничі процеси. Працівники нашого центру демонструють великий потенціал у виконанні науково-дослідних робіт з орієнтацію на практичні сфери діяльності, тому написані ними дослідження відповідатимуть усім вимогам наукових керівників.

Замовити для КНТЕУ курсову, бакалаврську, магістерську роботи, реферат, контрольну?

Це легко зробити на сайті центру або у будь-якому месенджері на вибір клієнта. Замовлення надсилається у вигляді завдання з вимогами до роботи на Вайбер и пошту. Важливо врахувати, що процес написання рефератів, контрольних, кваліфікаційних (курсових, бакалаврських, магістерських) робіт відрізняється, про що є інформація на веб-ресурсі центру.

Для замовлення реферату чи контрольної для Київського національного торговельно-економічного університету потрібно на електронну пошту або на один з месенджерів відправити тему, вимоги до обсягу, а також вказати спеціальність і термін виконання. Рекомендуємо обов’язково повідомити конкретні вимоги до роботи від наукового керівника. Вартість реферату і контрольної в залежності від терміновості виконання, обсягів і складності тематики стартує з 450 грн.

Курсова робота для КНТЕУ – більш складний вид студентської науково-дослідної роботи, тому її виконання проходитиме у два етапи. Зразу складається і узгоджується з науковим керівником план дослідження. Якщо етап завершується успішно, то виконавець продовжує працювати над проектом далі. Оплатити замовлення також можна у два етапи. Строк виконання курсового проекту може становити від 7 до 14 днів. Орієнтовна вартість ціна курсової для КНТЕУ вказана на сторінці “Ціна” і залежить від тематики, завдань і специфіки виконання.

Щоб замовити чи придбати бакалаврську чи магістерську роботи для КНТЕУ Київського національного торговельно-економічного університету, потрібно у завданні надати більше конкретної інформації, зокрема вказати спеціальність, тему, обсяг, вимоги до унікальності, а ще методичні рекомендації наукового керівника, якщо вони є. Завдання оцінюється майбутнім виконавцем, вартість кваліфікаційних робіт напрямків підготовки «бакалавр» і «магістр» дипломної роботи починається від 6000 грн. Залежить ціна не тільки від складності теми, але й від особливостей галузі знань, необхідності проводити польові дослідження, ставити експеримент тощо. Окремо виконується і оплачується апробація результатів дослідження, у вигляді тез (коштують від 600 грн) чи статті (ціна – від 1000 грн). Якщо клієнт центру замовляє презентацію чи виступ на захисті, то така послуга вартує від 600 грн.

Строки написання бакалаврської і магістерської робіт – до 1 місяця в залежності від складності теми і особливостей її виконання. Дипломна пишеться у два-три етапи. Перший етап – складання і затвердження плану до роботи, який узгоджується з науковим керівником. Потім починається етап виконання дослідження включно з його практичної частиною з обов’язковим повідомленням результатів і замовнику, і його науковому керівникові. Це дозволяє корегувати напрямки пошуків, тому замовнику потрібно підтримувати зв’язок з виконавцем, що допоможе притримуватись академічного плану і написати роботу відповідно до вимог навчального закладу.

Послуги центру з виконання на замовлення усіх видів кваліфікаційних робіт надаються обов’язково з укладанням договору, його можна підписати в офісі, який знаходиться в Києві, а також дистанційно через сайт.

На всі види робіт надається гарантія. Якщо потрібно щось доопрацювати (виправити) у дипломній роботі на вимогу замовника чи його наукового керівника, то це робиться безкоштовно.