Головна » Курсові роботи » Коли, де і як замовити курсову роботу

Коли, де і як замовити курсову роботу

замовити курсову роботу в Києві
Курсові роботи – це одна з самих затребуваних послуг серед студентів на ринку освітнього консалтингу Києва та України. Так як виконання даної роботи потребує чимало часу а завдань на сесію потрібно виконати досить багато, студентам простіше замовити написання курсової у компетентних фахівців і потратити час на вивчення матеріалу, ніж шукати матеріал, аналізувати, компонувати, писати, перевіряти і тільки потім готуватись до захисту роботи. Таким чином сервіс “курсова на замовлення” суттєво економить час та сили студента при цьому не впливає на якість навчання.

Коли замовити курсову роботу

На це питання можна відразу ж привести кілька типових випадків коли ця послуга необхідна і актуальна.

  1. Елементарна і банальна ситуація коли немає бажання її писати самостійно. Лінь це ж звичайно не привід і варто боротися з її проявами. Але буває в житті так, коли хочеться дати собі слабинку хоч в чомусь. Весна, кохання або складна життєва ситуація – приводом може бути тьма тьмуща …
  2. Більш поважна причина це катастрофічна нестача часу. Вона властива тим студентам які змушені поєднувати навчання, захоплення, творчу діяльність, роботу а деякі ще й сім’ю, тобто заочникам. У цьому випадку без такої послуги обійтися проблематично
  3. Коли написання курсової під керівництвом вашого викладача зайшла в глухий кут або ви застрягли на якомусь етапі і у вас починається паніка, якщо  достатньо часу – доцільно звернутися за допомогою і порадою до тямущого одногрупника або викладача, старшокурсника щоб ті змогли вас зорієнтувати і підказати що не так і в якому напрямку рухатися далі. Але якщо часу залишилося зовсім небагато, а курсова в плачевному стані, тоді доцільно все таки не ризикувати і звернутися до послуги замовлення курсової.

Де краще замовити курсову роботу?

Скористатися послугою виконання курсової роботи на замовлення в наш час в Києві взагалі не проблема. Інтернет, дошки оголошень, знайомі, фрілансери, агентства, оголошення на стовпах, банери … Знайти виконавця не проблема, але від того де і у кого замовити послугу буде залежати якість вашої роботи та й сам факт її виконання. На ринку даних послуг є кілька гравців – фрілансери і агентства, можливо, звичайно ж вирішити питання через викладача, але не кожен викладач на це піде, і ціна вирішення питання на пряму у викладача в рази більше ніж при залученні виконавця зі сторони. Фрілансер і агентство мають свої плюси і мінуси. Плюс роботи з фрілансером (автор, який працює сам на себе і пише роботи самостійно) в тому, що ви звертаєтеся до нього безпосередньо, у фрілансера послуга може бути дешевше, але це не завжди так. При замовленні комплексних контрольних фрілансер береться тільки за свою спеціалізацію, від решти або відмовляється або передає іншим фрілансерам, але в такому випадку він нічим не відрізняється від агентства, серед фрілансерів чимало є таких, які взявши передоплату можуть зникнути. Працюючи з агентством ви отримуєте більш високий рівень сервісу, так як роботою з виконавцем займається співробітник агентства, він шукає виконавця, при необхідності може замінити його, як правило агентства стабільніші в роботі. При офіційному оформленні та наявності офісу агентство несе ще й юридичну відповідальність перед замовником, а це додаткові гарантії. Вибираючи де замовляти, найкраще керуватися відгуками ваших знайомих і друзів, якщо таких немає радимо звертати увагу на тривалість роботи, наявність офісу, офіційне оформлення. Дуже низький рівень вартості послуг часто свідчить про низьку якість, повірте, не буде хороший фахівець робити свою роботу за безцінь. Якщо ви тільки починаєте працювати з виконавцем спробуйте почати з замовлення чогось простенького, наприклад, контрольної перш ніж замовляти курсову або дипломну.

Як краще замовити курсову?

Нехай навіть сама послуга і передбачає позбавлення вас від самого написання роботи, але вона вимагає відповідальності і контролю з вашого боку. За допомогою послуги, ви делегуєте написання курсової роботи іншим фахівцям. Відзначимо кілька моментів, які дозволять вам уникнути в подальшому проблем з вашим замовленням, збоїв у виконанні або переплати.

  1. Своєчасність звернення. Не варто відкладати замовлення послуги до останнього, так як виконання термінових замовлень коштують дорожче, терміновість істотно впливає на якість. Як правило в сезон всі хороші фахівці завантажені і, навіть, якщо за вашу роботу візьметься хороший фахівець, паралельно у нього на виконанні буде кілька таких робіт і запросить він чималу суму …
  2. Комплексне замовлення курсових робіт істотно може знизити вартість вашої роботи, від так замовляти курсову краще разом з одногрупниками.
  3. Повнота і правильність вимог до виконання вашої роботи. Це дуже важливий момент. Перед оформленням замовлення не полінуйтеся звернутися на кафедру, уточнити тему і правильність її формулювання, вимоги до змісту роботи, практичної частини (скільки методик, на підставі чого виконувати, за який період …) Все це дуже важливі моменти і їх потрібно надавати разом з початковим замовленням. Виконавець не може передбачити те, що потрібно виконати в вашій курсовій – вимоги у всіх навчальних закладах різні. Вимоги надані в неповній мірі  призводять до часткового виконання курсової і безлічі доопрацювань, зауважень і нервів, до цього ж  виконання доопрацювань за новими вимогами оцінюються авторами додатково, а в деяких випадках автор може просто відмовитися від доопрацювання аргументуючи це тим, що спочатку це не обумовлювалося і буде бесперечно правий.
  4. Форма передачі замовлення. Всі замовлення, зауваження і уточнення ми радимо передавати поштою, в письмовому вигляді і не в якому разі не по телефону. Це позбавить вас від ситуацій коли щось не виконується і у вас немає доказів того, що це було зазначено, крім цього в телефонному режимі вас можуть неправильно зрозуміти або ви не коректно можете описати завдання. Так що не лінуйтеся писати, хоч по телефону можливо і простіше пояснити.

Бажаємо вам мати справу тільки з хорошими виконавцями.

Завжди до ваших послуг.