Головна » Замовити курсову з ангійської мови, літератури (філології)

Замовити курсову з ангійської мови, літератури (філології)

замовити курсову по англійській мові, літературі, філологіїВ наших авторів можна замовити курсову роботу з англійської мови  літератури чи філології через вайбер, телеграм онлайн чи через запит на сайті для КНУ, КНЛУ, ЛНЛУ, КПІ, КМУ, МНТУ, НАУ, НПУ, БНАУ, МСУ, МАУП та інших навчальних закладів України.

Курсова робота з англійської філології – наукова робота, що має дослідницькі риси, вимагає від студента поглиблених знань з дисципліни та вмінь самостійно систематизувати та аналізувати літературний матеріал для знаходження шляхів вирішення поставленого завдання за обраною тематикою роботи. Першим етапом в написанні курсової роботи по англійській мові, літературі чи філології є вибір теми. Тема курсової роботи може відображати практичну проблему одної зі сфер лінгвістики (фонетика, граматика, лексикологія, стилістика), зарубіжної (англійської) літератури або ж педагогічної галузі (методики викладання).

Тематика курсової роботи повинна бути корисною для науки, актуальною, цікавою для аналізу. Потрібно серйозно віднестись до вибору теми та виконання дослідницької частини роботи, адже виконана курсова робота повинна бути базою для написання випускної дипломної роботи. Наступний крок – це написання плану. Перед тим, як виконати змістовний план до курсової роботи, потрібно попрацювати з літературою, зробити записи цитат, знайти і зафіксувати саме той матеріал, який відображає різні точки зору на досліджуване питання. Далі потрібно виконати вступ, в якому показати мету дослідження, завдання, об’єкт та предмет. Об’єктом дослідження в курсовій роботі з лінгвістики може бути одиниця мови, якщо тема стосується лінгвістики; твір або його частина, якщо розглядається англійська література. Написання основної частини роботи (теоретичної, практичної) – це наступний етап. В теоретичній частині потрібно зробити стислий аналіз літератури, показати, які кроки вже зроблені вченими в науковій сфері для вирішення завдання, а також показати власну точку зору та власні пропозиції для вирішення питання та обґрунтувати його теоретичною базою. Завданням практичної частини може виступати, наприклад: аналіз мовних одиниць (напрямок лексикології), особливості їх перекладу у текстах або особливості стилю написання матеріалу, аналіз дискурсу, текстів, пошук метафор в текстах, опис особливостей образів в художніх творах (напрямок англійської літератури), розробка занять, тестів, якщо робота в сфері методики викладання, та ін. Після виконання основної частини потрібно зробити загальні висновки, які повинні висвітлювати основний зміст кожного розділу, показати основні результати, яких досягнули в дослідженнях. Також потрібно надати список використаних джерел. Також готову роботу потрібно перевірити на наявність орфографічних помилок та оформити згідно з методичними рекомендаціями.

В нашій студії виконанням курсових робіт займаються досвідчені педагоги- філологи, перекладачі, дотримуючись всіх вимог, наданих Вами з методичкою. Після виконання роботи Ви можете також звернутись за доопрацюванням відповідно до рекомендацій викладача.

Терміни виконання курсової роботи з ангійської мови, літератури (філології)

Не зважаючи на те що автори можуть виконати терміново курсову, радимо звертатись за послугою завчасно і надавати часу для виконання більше тижня.

Вид Час
Терміновий 7 днів
Звичайний 1-2 тижні
Максимальний 3-4 тижні

Ціна курсової роботи ангійської мови, літератури (філології)

На вартість курсової роботи впливає мова виконання, кількість сторінок, наявність практичної частини та її складність, терміновість та інші фактори.

Попередні ціни на роботи

Обсяг\характер Ціна роботи
теоретична
20-25 стр.
від 800 грн
практична
25-35 стр.
від 1200 грн.

Точну ціну (вартість) виконання курсової роботи можна дізнатися після оформлення запиту.

 

Особливості виконання курсових по філології

Чи можна замовити курсову по англійській мові, філології чи літературі недорого

Щоб робота була оцінена автором не дорого, потрібно завчасно звертатись за послугою. Крім цього в студії є декілька авторів серед яких можна вибрати з найбільш прийнятною оцінкою за виконання

Скільки коштує курсова робота на англійській?

Вартість виконання наукової роботи на іноземній мові оцінюється авторами на 50% дорожче ніж на українській.

Який мінімальний час на виконання роботи?

На виконання курсової роботи бажано давати термін не менше одного тижня.

Якщо залишились питання стосовно послуги пропонуємо писати у вайбер чи телеграм:


Або заповніть форму запиту нижче: