Головна » Замовити купити курсову роботу по маркетингу

Замовити купити курсову роботу по маркетингу

курсові роботи маркетинг на замовленняЗамовити або купити курсову роботу з маркетингу для студентів вищих навчальних закладів можна заповнивши форму замовлення на сайті зазначену нижче.

Маркетинг – це одна з поширених спеціалізацій на ринку освіти. В спектр питань, які вивчає маркетинг, включає вивчення ринку (споживачів, товарів-послуг, конкурентів, ціноутворення товару або послуги, товарну політику, прогнозування і вивчення попиту, рекламну діяльність, стратегію просування товару послуги, вивчення ефективності рекламних носіїв, зв’язки з громадськістю PR , організацію внутрішньофірмової культури. Маркетинг тісно пов’язаний з такими дисциплінами, як економіка, соціологія, психологія, реклама …

Курсова робота з маркетингу так само, як і з економічних дисциплін, можуть носити як практичний, так і теоретичний характер. У теоретичних курсових або дипломних роботах по маркетингу вивчають поняття, процеси маркетингу, методи вивчення та опрацювання даних. Практичні роботи виконуються на підставі будь-якого ринку, товару або підприємства. У практичній роботі з маркетингу найчастіше описується дослідження ринку, товару, підприємства чи споживача і подальший аналіз отриманих даних. Найбільш поширеними методами аналізу є PEST-аналіз, SNW-аналіз, SWOT-аналіз, Аналіз п’яти сил Портера, Матриця БКГ.

Основні вимоги до написання курсової роботи з маркетингу озвучуються викладачем. В деяких випадках вимоги описуються в методичкі, в якій визначено цілі, завдання, а також критерії, за якими виконується робота.

Наявність методички істотно полегшує роботу автора при написанні роботи, знижує ймовірність зауважень з боку наукового керівника.

Наші автори завжди з радістю нададуть необхідні консультації щодо написання робіт з дисципліни маркетинг, при необхідності можуть безкоштовно написати план для затвердження, запропонувати варіанти підприємств, на підставі яких може виконуватися робота.

Ціна курсової роботи по маткетингу

Характер роботи Ціна роботи
Курсова по маркетингу 20-25 стр. від 800 грн
Курсова по маркетингу 25-35 стр. від 1200 грн.
Курсова з практичною частиною 35-40 стр. від 1500 грн.

Точну ціну (вартість) виконання курсової роботи з маркетингу можна дізнатися після запиту.

Терміни виконання курсової роботи по маркетингу:

Вид Час
Терміновий 3-7 днів
Звичайний 1-2 тижні
Максимальний 3-4 тижні

Схема виконання

  • Після вашого запиту Вам повідомляють вартість виконання вашої роботи. Можлива наявність кількох авторів які будуть готові до роботи, в такому випадку у вас буде можливість вибрати серед них відповідного виконавця з урахуванням його рівня оцінки і ступеня його кваліфікації.
  • Пошук фахівця займає від кількох хвилин до доби, залежно від часу надходження замовлення і дня тижня.
  • Автор починає працювати після внесення оплати, яку можна розділити на 2 частини і здійснити у нас в центрі або за реквізитами.
  • Перед виконанням роботи автор може запропонувати варіант плану до роботи так як саме по ньому буде вона виконуватися.
  • Спілкування з автором модерує фахівець нашого агентства, це забезпечує анонімність і автора і вашу. При цьому наш співробітник вже знає підхід до кожного з наших виконавців і може забезпечити більш ефективну організацію його роботи над замовленням.
  • Після виконання вам пересилають готову роботу, після чого у вас буде тиждень на внесення безкоштовних правок в курсову відповідно початковим узгодженим вимогам.

 

Відповіді стосовно курсових робіт по маркетингу на замовлення

1. Хто виконує курсові по маркетингу?

Штат наших авторів складається з фахівців з вищою освітою у сфері маркетингу. Це викладачі або аспіранти, є навіть кандидати наук. Всі проходили ретельний відбір відділом персоналу і часом співпраці.

2. Скільки необхідно часу для написання курсової по маркетингу?

В нашій студії можна замовити курсову роботу з маркетингу в терміновому порядку за кілька днів, це природно відіб’ється на її якості. Якщо мова про звичайних термінах то для цього авторам вистачає 1,5-2 тижні. За цей час можна виконувати роботу і надавати по частинах, спокійно написати і затвердити план.

3. Скільки коштує курсова робота по маркетингу?

Так як на формування ціни впливає і термін і її складність то ми можемо тільки зорієнтувати вас орієнтовно. Для того щоб дізнатися точну вартість необхідно зробити попереднє замовлення через форму на сайті, вайбер або телеграм із зазначенням вимог до роботи.

4. Чи можна замовити курсову по маркетингу по телеграмм?

Так, необхідно вказати тему, обсяг і термін виконання.

 

Переваги замовлення курсової роботи з маркетингу в нашій студії.

  1. Одне з основних переваг це надійність, так як ми працюємо офіційно через держреєстрацію з 2006 року. У нас є штатні співробітники і офіс, виконання послуги може бути здійснено через укладення договору і ви можете бути впевнені що ми не пропадемо після оплати.
  2. Авторський склад укомплектований, стабільний і перевірений на досвіді.
  3. Для отримання послуги вам не потрібно проходити реєстрацію, підтверджувати її і потім заходити в систему, всі запити можна робити за звичним каналу зв’язку (пошта, вайбер, телеграм). Тут ви робите запит, отримуєте відповідь, уточнюєте цікавлять моменти у автора і отримуєте готову роботу.
  4. Всі роботи перевіряються на унікальність. При необхідності доопрацьовуються.