Головна » Замовити курсову роботу з права, правознавства (юриспруденції)

Замовити курсову роботу з права, правознавства (юриспруденції)

курсові роботи право, правознавство, юриспруденціяНа сайті у наших фахівців можна замовити курсову роботу з права ,(правознавства, юриспруденції) а також курсові з теорії держави та права, конституційного права, адміністративного права та юрисдикції, цивільного та процесуально права та судочинства, господарського та корпоративного права, інтелектуальної власністі та авторського права, міжнародного права, морського права, адвокатури, виконавчого право та процесу, екологічного та природоресурсного права, криміналістики та кримінального права і судочинства, енергетичного право, земельного та аграрного права, нотаріату, трудового право та правого забезпечення організації праці. А також можемо виконати на замовлення курсову роботу з теорії держави та права, історії права, порівняльного права, поліцейської діяльность, правоохоронної діяльності та інших галузь права.

Курсові роботи з права (юриспруденції) передбачені навчальними планами всіх вищих навчальних закладів юридичного спрямування (в тому числі, які готують майбутніх працівників силових структур) і тих, де є юридичні факультети. Ці наукові роботи виконуються з певних предметів, перелік яких визначає сам навчальний заклад наприклад: «Прокуратура України», «Актуальні питання цивільного процесу», «Міжнародне співробітництво під час кримінального провадження», «Теорія судових доказів», «Актуальні питання фінансового контролю» та інші.

Курсова робота (право) повина включати теоретичні основи того чи іншого правового явища за темою (це поняття, ознаки, його зміст, правове регулювання), потім основну інформацію, що стосується безпосереньо теми роботи, потім проблеми регулювання правового явища та шляхи їх вирішення. Іноді в роботі доречно розглянути питання міжнародного досвіду. Обовязково при виконанні роботи  необхідно дотримується методичних рекомендацій кафедри вашого навчального закладу де описані вимоги до структури, обсягу, оформлення використанних джерет та посилань.

Якщо у вас немає часу на те, щоб якісно написати курсову роботу, або у вас виникають труднощі з її виконанням, то є сенс звернутить до послуг відповідних спеціалістів, які допоможуть скласти план до роботи, підібрати актуальній і якісний матеріал і сформувати його в хорошу курсову за вимогами вашого викладача.

За посиланням можна переглянути безкоштовно приклад готової курсової з права.

Скільки потрібно часу на виконання курсової з права

Автори нашої студії можить виконати замовлення термінової курсової роботи з права, яку можливо виконати за 2-3 доби, але ціна такої роботи буде значно вищою від звичайної роботи і надається вона не по частинам а повністю, так як виконання по частинах потребує більше часу.

Вид Час
Мінімальний 3-4 днів
Звичайний 1-2 тижні
Максимальний 3-4 тижні

Щоб курсова робота з юриспруденції була не дорогою, і мала хорошу якість бажано давати більше часу на її виконання, принаймні від донного тижня.

Ціна курсової роботи з правознавства

Взагалі на ціну кусової впливає ряд факторів – необхідний для замовника час виконання, вимоги до якості та уникальності, наявність материалу по темі у авторів, рівень навчального закладу для якого виконується робота, необхідний обсяг курсової в сторінках, рівень і кваліфікація автора якого замовник хоче залучити до роботи… Таким чином немає конкретного прайса на послуги, так як кожна робота оцінюється в індивідуальному порядку.

Орієнтовна ціна курсових з правознавства.

Обсяг Ціна роботи
20-25 стр. від 800 грн
25-35 стр. від 1200 грн.
35-40 стр. від 1500 грн.

Для точної оцінки роботи необхідно зробити попередній запит на пошту, вайбер або телеграм. Вимоги до запиту вказані нижче.

Курсові роботи з права, правознавства (юриспруденції) на замовлення на Youtube

Послідовність виконання роботи по написанню курсової

 1. Запит на виконання. Після того як ваш запит попадає до агенції, його надають на розгляд відповідній категорії авторів враховуючи вказаний замовником бюджет, необхідний рівень роботи, напрямок права. Оцінка роботи автором може здійснюватись від декількох годин до доби в залежності від складност теми та терміновості роботи. Якщо Вам потрібне термінове виконання курсової роботи, після запиту бажано зателефонувати в агенцію та звернути увагу адміністратора на терміновість вашої роботи, це дозволить йому в першу чергу оформит Ваше замовлення і надати йому максимальну увагу. Відповідь на термінове замовлення триває від декількох хвилин  до однієї години, так як дміністратор в індивідуальному порядку звертаєтся до авторів та просить в найближчий час оцінити роботу.
 2. Оцінка роботи. Після відповіді автора або авторів, Вам повідомляють ціну. Якщо на пропозицію відповіли декілька авторів, у Вас буде можливість вибрати серед них самий оптимальний варіант по ціні або по освітньому рівню автора. Якщо наявні ціни не підійдуть Вам, можливе повторне оформлення запиту або обговорення з автором можливості зменшення вартості послуги.
 3. Оплата послуги. Автор виконує роботу з моменту внесення оплати. Її можна роздітили на 2 частини якщо виконання не термінове. Перша частина оплати здійснюється до виконання першої частини роботи, друга до виконання другої частини. Це можна зроботит готівкою в офісі центру або на карту агенції.
 4. Початок роботи. Перед виконанням роботи автор надає план для затвердження у наукового або у Вас.
 5. Комунікації. Звязок з автором здійснюється через менеджера інформаційної студії, це забезпечує конфіденційність, крім того менеджер добре знає підхід до кожного атора, що дозволяє краще організувати процес виконання. При поетапному виконанню роботи автор може вносити корективи в надані частини роботи згідно побажань наукового, протягом встановлених термінів.
 6. Готовая робота надається на електрону пошту, вайбер або телеграм замовника.
 7. ГарантіїПротягом гарантійного терміну, після надання готової роботи автор безкоштовно вносить правки до роботи, якщо в цьому є необхідність.

Відповіді на питання (Курсові з права на замовлення)

⚖Хто виконує курсові роботи з правознавства?

В нашій агенції ми звертаємо досить велику увагу на питання наявності кваліфікації та надійності авторського складу. Тому виключно всі виконанці які залучаються до виконання курсових робіт з права мають закінчену вищу освіту в галузі права з дипломом магістра. Майже 85 відсотків з них викладають у вищих навчальних закладах України, деякі з них є аспірантами і навіть кандидатами наук.

⌚Скільки часу потрібно на виконання курсової з права?

Для якісного написання курсової роботи з права нашому фахівцю потрібно 1-2 тижня. Цього часу цілком достатньо для збору необхідної кількості джерел, аналізу та систематизації матеріалу з подальшим його відтворенням в курсовий проєкт. За цей час автор складає та надає план для узгодження, робота може виконуватись по частинам, що дозволить Вам організувати взаємодію з науковим керівником, а нашому автору своєчасно реагувати на його побажання та зауваження.

🛒Скільки коштує курсова з правознавства?

В нашому інформаційному центрі можливе виконання роботи безпосереньо під Ваш бюджет. Наприклад, якщо Вам не потрібна курсова високої якості, автору необхідно буде витрачати на неї менше часу та зусиль, тож оцінка її також буде значно меншою. І навпаки, якщо Вам необхідна робота дуже якісна, то до роботи ми залучаємо авторів з вищим рівнем кваліфікації, і ціна буде відповідно.

⌛Чи можна написати курсову за 3 дні?

При додаткових зусиллях автора курсову роботу реально виконати за 2-3 дні.

✋Які гарантії надає агенція?

Послуга надається від офіційно працючої юридичної особи з можлівість укладання угоди в офісі агенції. Тому ви можете бути повністю впевненими в виконання зобовязань агенції. Кваліфікація авторів необхідна для якісного виконання даного виду навчального завдання, крім того з більшістю з них ми працюємо з 2006 року!

📜Що уточнюється при запиті на виконання курсової?

В запиті на виконання необхідно вказати:

 • Яка область (напрямок) права.
 • Яка тема роботи (бажано перевірити правильність ії формулюваня).
 • Бажаний та максимальний термін виконання.
 • Яка кількість сторінок повина бути в роботі.
 • Які побажання до роботи (праці якого науковця використовувати або не використовувати, на що званути увагу…)

🎓Для яких навчальних закладів виконуються курсові по праву:?

Наші автори мають успішний досвід виконання якісних курсових з права для МАУП, КРОК, Академії адвокатури, університет імені Ярослава Мудрого, Інститута права, КНУ Шевченка, Европейського університета, Державного управління при призеденті України, Університет Бугая, Одеська юридична академія, університа Орлика, НАУ, університета “Україна”, Львівського національного університету імені Івана Франка та інших навчальних закладах.

 

Залишились питання стосовно замовлення?
Задайте питання у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати?
Заповніть форму запиту нижче:

Інші роботи з напрямку право:

магістерські з права
контрольні з права