Головна » Замовити курсову роботу з журналістики

Замовити курсову роботу з журналістики

Заказати, купити, замовити курсову роботу з журналістики, курсові журналістикаВ нашому інформаційному центрі можна замовити курсову роботу з журналістики.

У наш час журналістика є найпотужнішим механізмом впливу на свідомість мас, створення громадської думки, іміджу, прихованою рекламою. Без неї просто не реально уявити політику, міжнародні відносини за допомогою її ведуться інформаційні війни, змінюється влада, скидаються лідери країн та партій.  Як наукова дисципліна журналістика бере свої витоки з філології, при цьому вона тісно пов’язана з психологією, соціологією, громадською думкою, політикою і іншими дисциплінами. У курсових роботах з журналістики студенти можуть вивчати як історію виникнення, діяльність журналістики в рамках бізнес структури або інформаційного простору, її цілі і завдання, так і прикладні аспекти даної галузі знань, наприклад, формування громадської думки, написання статей, прес-релізів, нарисів, проведення інтерв’ю. Курсові роботи з журналістики можуть носити як дослідницький характер, так і практичний.

Залежно від тематики курсової роботи з журналістики, в нашій студії до написання залучаються фахівці філологи, соціологи чи журналісти. Всі виконавці нашого агентства мають закінчену вищу освіту та беруться за виконання роботи з певної тематики лише в разі, якщо впевнені в якості роботи і мають доступ до необхідної інформації для її написання.

Терміни виконання

При необхідності автори можуть виконати роботу да декілька днів, але це вплине на ціну та якість роботи.

Вид Час
Терміновий 3-7 днів
Звичайний 1-2 тижні
Максимальний 3-4 тижні

Краще давати на виконання курсової не менше тижня.

Ціна курсової з журналістики

Вартість курсової роботи залежить від різних факторів, тому в таблиці вказана орієнтовна вартість.

Кількість сторінок Ціна курсової
20-24 стр. від 800 грн
25-33 стр. від 1200 грн.
34-45 стр. від 1500 грн.

Дізнатися скільки точно буде коштувати ваша курсова робота з урахуванням обставин і вимог можна виславши запит на пошту, вайбер або телеграм центру чи заповнити форму замовлення. У повідомленні також можна вказати бажані терміни, на яку вартість ви орієнтуєтеся, так само можна прикласти методичку і план якщо вони є.

Обробка запиту займає по часу від декількох хвилин до пару годин, так як автору необхідно переглянути наявність матеріалу по вашій тематиці. Як тільки автор впевнений у виконанні курсової, вам повідомляють його варіант вартості роботи. При цьому відповіді можуть бути від кількох авторів і у вас буде можливість вибрати необхідний вам рівень автора або вибрати варіант який підходить за вартістю.

Схема виконання

  • Автор починає роботу на замовлення після оплати роботи, платіж можна розділити на частини і внести в офісі або через банківський платіж.
  • Перед виконанням вам надається від автора варіант плану до курсової (якщо у вас нього немає), який необхідно показати вашому науковому та затвердити.
  • У період реалізації замовлення вам будуть надавати його частини які можна передавати вашому куратору для перевірки. Так ваш викладач бачитиме що робота по курсової вами ведеться а у автора, при отриманні зворотного зв’язку, буде можливість вносити правки в роботу.
  • Вся робота висилається вам на пошту, вайбер або телеграм.
  • Після надання готової курсової у вас є гарантійний період коли можна звернеться до автора за безкоштовними правками, якщо вони будуть необхідні.
  • Звертаючись до нас за послугою написання курсової роботи з журналістики на замовлення ви можете бути впевнені в гарантованому отриманні готової роботи необхідної якості так як ми маємо багаторічний досвід роботи, ведення офіційної діяльності, перевірений авторський склад, наявність офісу і відповідальний підхід до надання сервісу.

На сайті можна також замовити реферат, контрольну, статтю, есе, дипломну, магістерську з журналістики

Напишіть у вайбер чи телеграм якщо є питання стосовно замовлення

Почати можна з заповнення форми запиту нижче: