Головна » Замовити курсову з психології

Замовити курсову з психології

Замовити заказать купить виконати курсову з психології, курсові психологіяУ нас можна замовити курсову роботу з психології, зокрема по соціальній психології, вікової та педагогічної психології, психодіагностикі, медичній психології, психології праці, інженерній психології, психології управління, юридичної психології, загальній психології, психотерапії, гештальтпсихології, когнітивноій та іншим галузям психології.

Курсова робота по психології може бути реферативного характеру (теоретична) і практичної спрямованості з організацією психологічного дослідження з подальшим аналізом результатів.

Теоретичні курсові роботи задають на початковому етапі вивчення дисципліни, вони спрямовані на вивчення літератури по різним категоріям психологічної дисципліни. У практичній роботі з психології крім теоретичної частини проводиться дослідження.

Практичні курсові по психології задають студентам після вивчення психодіагностики, методології проведення дослідження та обробки статистичних даних, отриманих в результаті проведення дослідження. У практичній частині можуть досліджувати психічні процеси та їх особливості, порівняння їх у різних вікових групах, наприклад, пам’ять у молодших школярів та дошкільнят або особливості мислення людей певної вікової категорії. При дослідженні береться вибірка (як правило, кількість досліджуваних не менше 50 осіб), в такому випадку на підставі результатів можна визначати закономірність. За основу дослідження курсової роботи з психології також можна взяти вивчення закономірності впливу соціального статусу або виховання на психологічні процеси або різні сфери особистості. Можна також вивчати вплив тренінгових програми на психічний процес, процеси або сфери особистості, до і після тренінгу. Для написання курсової роботи бажано використовувати загальноприйняті методики і тести, які пройшли апробацію та вважаються валідними, тобто визнані в науковому співтоваристві. При розробці особистих методик можуть виникнути багато питань, але при добре виконаній роботі можна використовувати і їх. Як правило, в практичної частини роботи має бути не менше 2-х методик. У будь-якому випадку основним орієнтиром для виконання роботи автору служить методичка.

Якщо з яких-небудь причин у вас немає можливості написати роботу самостійно, ви можете звернутися до послуг фахівців, які допоможуть вам написати якісну курсову по психології. Ми маємо устішний досвід реалізації курсових проектів по психологічним дисциплінам різного рівня для студентів КНУ, МАУП, НАУ та інших навчальних закладів не тільки України а й інших країн.

Терміни виконання курсової з психології

Наші фахівці можуть виконати курсову швидко в терміновому порядку за 3, 4, 5 днів якщо вона без практичної частини.

Вид Час
Мінімальний 3-5 днів
Звичайний 1-2 тижні
Максимальний 3-4 тижні

Курсові роботи з дослідницькою частиною можемо написати від 7-ми днів і більше, так як в них необхідно оформлювати дослідження і розраховувати показники з подальшим аналізом результатів.

За посиланням можна переглянути безкоштовно приклад готової курсової з психології.

Ціна курсової з психології.

Вартість залежить від ряду факторів: час виконання, наявність дослідженя, унікальність, кількість сторінок, методик, тощо.

Вид Ціна роботи
Теоретична 20-25 стр. від 800 грн
Практична 25-35 стр. від 1200 грн.

Оцінити виконання роботи можна заповнивши форму запиту.

Особливості виконання курсових з психології

Ψ Чи можна виконати курсову по психології не дорого за конкретно вказану вартість замовником?

При оформленні запиту, можна вказати суму на яку Ви розраховуєте, в такому випадку менеджер буде шукати автора саме під цей бюджет.

⇄ Що уточнюється при написані курсової з практичною частиною?

Уточнюється обсяг роботи, кількість і назву методик, яка вибірка (кількість респондентів), необхідність використання програми SPSS при розрахунку результатів досліждень.

✉ Чи можна напряму спілкуватись з автором?

Для забезпечення конціденційності, спілкування відбувається через менеджера студії.

✎ Чи можна написати курсову терміново за 3 – 4 – 5 днів?

Якщо в курсовій немає практичної частини, то роботу реально написати за 3-4 дні. Для курсових з практичною частиною необхідно термін від 1,5 тижнів.

✐ Що краще, купити курсову роботу по психології готову, чи замовити авторську?

Так як наукові робти перевіряють на плагіат, курсову краще виконувати на замовлення. Це займає більше часу і коштує дорожче, але надійніше.

На решту запитань можна отримати відповідь зателефонувавши або написати в меседжери агенції.
При оформленні запиту на написання курсової роботи з психології важливо вказувати:

  • Дисципліну і спеціалізацію, назва факультету
  • Тему роботи
  • Обсяг
  • Термін написання
  • При наявності практичної частини: вкажіть ваше бачення, методичку, кількість методик і їх назва, яка вибірка, які програми для обробки отриманих даних необхідно використовувати, хто надає матеріал і дані по дослідженню, чи потрібні анкети …
  • Для оперативного вирішення питань та погоджень необхідно вказати ваш контактний телефон.
Залишились питання стосовно замовлення?
Задайте питання у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати?
Заповніть форму запиту нижче:

Виконаємо також: контрольні з психології, магістерські з психології