Головна » Курсові роботи по статистиці

Курсові роботи по статистиці

Курсові роботи по статистиці, замовити курсову статистикаЗамовити курсову роботу по статистиці можна з будь-якого міста України (Київ, Одеса, Харків, Віниця, Львів, Житомир…)

Дисципліна статистика вивчає методи збору та аналізу даних в числовому форматі. Залежно від об’єкту вивчення статистика як наука поділяється на соціальну, демографічну, економічну, промислову, торгову, банківську, фінансову, медичну і т.д.

На відміну від контрольних робіт курсові роботи по статистиці мають більш прикладний характер з використанням статистичних методів і моделей для статистичного аналізу конкретних даних. Найчастіше виконуються в рамках економічних дисциплін (економіка, фінанси, бухгалтерських облік і аудит, банківська справа) на прикладі показників за даними підприємства, сфері діяльності або галузі.

Курсові роботи по статистиці також практикуються в області демографії, сільського господарства і в рамках інших дисциплін. В результаті статистичних обчислень в роботі можна відстежити тенденцію розвитку показників, визначити причини і наслідки цієї тенденції.

Терміни виконання курсових

В першу чергу ми орієнтуємось на термін який необхідний замовнику, він може бути терміновий та звичайний.

Характер роботи Час
Термінова 3-4 дня
Звичайна 1-2 тижні
Максимальна 3-4 тижні

Для того щоб робота була виконана якісно та недорого бажано давати на виконання якомога більше терміну, принаймні тиждень.

Скільки коштує курсова робота по статистиці?

На ціну курсової впливають ряд факторів наприкдад час, обсяг, складність, унікальність, рівень фахівця який залучається до роботи.

Характер роботи Ціна роботи
Курсова статистика 20-25 стр. від 800 грн
Курсова статистика 25-35 стр. від 1200 грн.
Курсова статистика 35-40 стр. від 1500 грн.

Для отримання оцінки конкретної роботи потрібно зробити запит на її виконання.

Відповіді на питання. Курсові по статистиці на замовлення?

 

1. Як швидше замовити курсову по статистиці?

Можна заповнити форму запиту на сайті чи написати у вайбер чи телеграм

2. Як довго чекати відповідь на запит?

Після отримання запиту автори ознайомлюються з завданням та оцінюють його виконання. Це займає від години до доби часу.

3. Чи виконує автор доопрацювання курсової роботи і скільки це коштує?

В сервіс включені доопрацювання за попередньо наданими вимогами які автор виконує безкоштовно протягом гарантійного терміну.

Перейти до оформлення замовлення роботи.

Приклади тем курсових робіт по статистиці:

Статистичний аналіз житлових умов населення в Київській області, Статистичне дослідження економічного стану країни, Методи статистичного вивчення товарного ринку, Статистичний аналіз ВВП України, Теоретичні основи використання статистичних методів при аналізі показників діяльності підприємств, Перевірка статистичних гіпотез: теорія та практика застосування в соціально-економічному аналізі, Застосування статистичних методів для аналізу показників зведеного бюджету України, Статистика рівня життя населення у Миколаївській обл, Табличний метод у вивченні соціально-економічних явищ (на прикладі галузі економіки, фінансово-банківської сфери), Статистичне дослідження структури капіталів банків, Індексний аналіз доходів місцевих бюджетів України

Мижливе також виконання контрольних робіт по статистиці на замовлення.