Головна » Курсові роботи зі страхування на замовлення

Курсові роботи зі страхування на замовлення

Замовити курсову роботу по страхуванню, курсові страхування, ціна курсової страхування, термінова курсова по страхуваннюЗамовити або купити курсову зі страхування можна на нашому сайті онлайн в Києві, Одесі, Львові та інших містах України через форму замовлення або зробити запит в меседжер.

Тематика курсових робіт зі страхуванню стосується як загальних понять дисципліни, що вивчається, так і окремих напрямків, в рамках яких вивчається страхування. Наприклад курсова або дипломна робота по автострахуванню розкриває такі поняття, як страхування автомобіля від угонa і збитку (каско), обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності, добровільне страхування автоцивільної відповідальності, страхування від механічних і електричних поломок, страхування водіїв і пасажирів від нещасного випадку. Курсова робота з медичного страхування розділяється на кілька видів. Це може бути робота з добровільного або обов’язкового медичного страхування. І вже в залежності від виду визначається мета курсової роботи, предмет і об’єкт дослідження.

В нашому центрі автори галузі можуть швидко та якісно виконати курсову зі страхування на будь яку тему.

Терміни виконання роботи

Вид Час
Мінімальний 3-7 днів
Звичайний 1-2 тижні
Максимальний 3-4 тижні

Скільки коштує курсова робота зі страхування?

У нашому центрі гнучка політика визначення цін робіт, що дозволяє підлаштуватися під пріоритети клієнта і його ситуацію. Якщо ви хочете отримати максимально якісний результат, то до написання будуть залучені кращі експерти, що вплине і на вартості.

Якщо ваш бюджет не дозволяє задіяти висококваліфікованих фахівців, а робота повинна вийти така, щоб її просто зарахували, то її зроблять автори середнього рівня. Виконання замовлення формального типу займає менше часу, через що і ціни будуть істотно нижче.

Попередньо ми можемо вказати орієтновні ціни на роботи. Для точного розрахунку необхідно надати всі вимоги до роботи.

Обсяг Ціна
20-25 стр.
(теоретична)
від 800 грн
 25-35 стр.
(практична)
від 1200 грн.
35-40 стр.
(практична)
від 1500 грн.

Незважаючи на різницю у вартості, автори завжди будуть працювати виключно на основі вимог, заданих клієнтом. При необхідності вони проведуть доопрацювання відповідно до запитів.

Оцінка роботи проводиться за інформацією, яку ви внесете в форму замовлення на сайті. Також ви можете відправити вимоги в Telegram, Viber або на електронну пошту. При цьому потрібно вказати вимоги за обсягом роботи, спеціалізацію, рівень, і бюджет завдання.

Інформація для замовлення курсової роботи зі страхування повинна включати в себе всі подробиці і чіткі вимоги:

 • На базі якого підприємства виконується курсова;
 • Характер роботи;
 • Вид діяльності, форма власності підприємства;
 • Документи, які потрібно використовувати, і за який період вони повинні бути;
 • Чи є у автора можливість надати матеріали по підприємству з власних напрацювань.

Коли запит від вас отриманий, ми узгоджуємо вартість виконання замовлення і запропонуємо кілька прикладів від різних авторів.

 

Відповіді на питання

🐥 Чи можна купиту готову курсову по страхуванню?

В студії є база готових робіт але для уникнення проблем з плагіатом, бажано замовляти авторську роботу.

🐤 Як здійснюється розрахунок за курсову?

Вам повідомляють вартість роботи, розрахунок здійснюється в офісі або безготівково на рахунок студії одразу або по частинах.

🐣 Чи можна написати частину крсової?

Автори можуть взятись за виконання частини роботи, в цьому випадку необхідно надати план роботи, вказати яку частину виконати та надати вимоги до неї.

🐧 Чи буде плагіат в готовій курсовій роботі?

Автори виконують роботи з врахуванням вимог по унікальності до них. Зазвичай унікальність курсових складає 60% за показниками загальнодоступних програм перевірки. При необхідності уникальність можна підняти до 90% але такі роботи будуть коштувати дорожче.

 
Щоб замовити курсову, необхідно залишити заявку на сайті або надіслати завдання на наш е-мейл.

Як виконується замовлення курсової по страхуванню в студії

 1. Робота над курсовою починається після оплати замовлення.
 2. Зробити розрахунок можна одним платежем або частинами. Доступні безготівкова оплата або за адресою нашого офісу.
 3. Курсова по страхуванню пишеться за термін від одного тижня. Є можливість замовити термінову роботу, але її вартість буде більше.
 4. Перед початком роботи над курсовою узгоджуються всі надані дані, терміни виконання та інші тонкощі замовлення. Автори можуть виходити на зв’язок із замовниками в процесі написання для того, щоб отримати затвердження окремих розділів.
 5. По завершенню написання робота висилається в електронному форматі. В рамках гарантійного терміну ви можете внести правки в курсову.
 6. Наше агентство успішно працює більше 10 років, маючи великий штат, позаштатних спеціалістів, державну реєстрацію та офіс. За роки співпраці з безліччю клієнтів ми заробили репутацію, гарантуючи, що замовлення будуть виконані якісно і в строк.
 7. Для того щоб клієнт залишився задоволений, ми задіємо всі наявні ресурси.

Приклади тем курсових робіт зі страхування:

Останнім часом страхування займає значну частину нашого життя, адже, по суті, страхування – це наша гарантія і захист. При зверненні до установ охорони здоров’я, при придбанні побутової техніки в кредит, при покупці автомобіля і його оформленні тощо. Тому не дивно, що в багатьох внзах в рамках економічної освіти однієї зі складових дисциплін є страхування. Найчастіше, в залежності від спеціальності, дисципліна страхування передбачає вивчення загальних понять страхування, а також вивчення страхування в рамках будь-якої сфери, наприклад, страхування майна, відповідальності, фінансових та специфічних ризиків, банківське страхування, автострахування, медичне, туристичне та інше . Однією з поширених тем курсових робіт з даної дисципліни є страхування майна. Одним з питань для розкриття теми можуть бути житлове страхування, страхування транспортних засобів, страхування вантажів, в тому числі і будівельно-монтажних ризиків. Є також теми трахування фінансових ризиків, Страхові посередники та їх роль в реалізації страхових послуг, Страхування життя та його розвиток, Ефективність діяльності страхової компанії, Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в Україні, Перестрахування та його роль в стабілізації страхового ринку, Досвід країн Європейського Союзу в організації страхового захисту від нещасних випадків на транспорті, Проблеми та перспективи розвитку страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів…

Залишились питання?
Напишіть у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати замовлення?
Заповніть форму запиту нижче: