Головна » Львівський національний університет імені Івана Франка ЛНУ ім. І. Франка

Львівський національний університет імені Івана Франка ЛНУ ім. І. Франка

У нашому центрі можна замовити, купити курсову, бакалаврську, дипломну, магістерську, реферат, контрольну, есе та інші види навчальних робіт для ЛНУ ім. І. Франка з психології, журналістики, філології, права (юриспруденції), економіки, міжнародних відносин, політології, історії, філософії, хімії, біології, компьютерних технологій та з інших предметів.

Львівський національний університет імені Івана Франка входить у трійку найпрестижніших вищих навчальних закладів України, з самого свого заснування у 17 столітті і донині він є національним центром освіти, науки і культури. ЛНУ – один з найстаріших університетів Європи з давніми і плідними традиціями, який по праву займає лідерські позиції, готуючи фахівців з більш ніж 100 спеціальностей. Зараз у цьому навчальному закладі діє 19 факультетів і 3 фахових коледжі, які дозволяють налагодити безперервність фахової підготовки. Здавна Львівський університет відомий як осередок академічної науки з орієнтацією на світові тенденції. Професорсько-викладацький склад ЗВО залучає в практику викладання досвід зарубіжної освіти, особливо турбуючись про всебічний розвиток студентської молоді як майбутніх вчених і практиків у всіх галузях людської діяльності. Наші автори мають великий досвід у виконанні навчальних, науково-дослідних і кваліфікаційних робіт для студентів і магістрантів цього шанованого навчального закладу.

Варто зауважити, що в ЛНУ ім. І. Франка особлива увага фокусується на науково-дослідній роботі студентів, тому там заохочують демонструвати високий рівень їх самостійних праць. Тому не всі автори можуть братися за написання робіт за такими серйозними вимогами, однак, це не стосується працівників нашого центру, вони здатні виконати найскладніші завдання. Звісно, до виконання курсових і магістерських робіт для замовників з ЛНУ ім. І. Франка залучаються найбільш досвідчені виконавці нашого агентства, які знають особливості цього ЗВО, часто ними стають випускники університету, а також наукові і педагогічні кадри інших шанованих університетів України. Вони мають доступ до бібліотек та інформаційних ресурсів, тому можуть надати кваліфіковану допомогу в підготовці студентських наукових робіт для цього ВНЗ.

Замовити потрібний вид послуги і дізнатися попередньо її вартість можна, заповнивши спеціальні форми на сайті нашого центру або відправивши текст завдання із зазначенням вимог до нього на електронну пошту або вайбер.

Варто зазаначити, що схеми виконання на замовлення різних видів навчальних і кваліфікаційних робіт відрізняються, різними також є розрахунки їх вартості, це детально описано на сайті.

Написати, замовити або купити контрольну, звіт, презентацію або реферат для ЛНУ ім. І. Франка

Контрольну або реферат для Львівського університету можна замовити за допомогою месенджера чи електронної пошти нашої студії.

Важливо у завданні вказати спеціальність, тему (проблему), вимоги до обсягу й термін виконання. Бажано додати також коментар замовника про те, на що звернути увагу, які джерела використовувати. Часто викладачі супроводжують кожну тему методичними рекомендаціями, їх теж треба долучити до запиту. Замовлення починають виконувати зразу після внесення оплати, яку можна здійснити в офісі центру чи безготівковим розрахунком. Готова робота відправляється клієнту на пошту. Строки написання контрольних, рефератів, есе, презентацій стартують від одного тижня. Вартість цих навчальних розвідок залежить від складності теми, терміну виконання і особливостей навчального предмета, в середньому це 450 грн і вище.

Написати, замовити або купити курсову для ЛНУ ім. І. Франка

Замовити курсову роботу для Львівського національного університету імені Івана Франка можна так само просто, але будуть дещо відрізнятися умови її виконання. Це обов’язкова кваліфікаційна робота, яка підпадає під суворі академічні вимоги, тому її написання на замовлення має інший алгоритм. Спочатку пишеться і затверджується план курсового проекту, він узгоджується з науковим керівником. Далі виконавець приступає до написання роботи. Оплату також можна розділити на дві частини. Половина суми оплачується до виконання першої частини роботи, друга половина оплати робиться після написання першої частини роботи і до виконання другої частини. Строк написання курсової для ЛНУ ім. І. Франка може бути від одного до двох тижнів. Ціна курсової залежить від обсягу, терміновості, складності проблеми і починається з позначки в 1200 грн.

Написати, замовити або купити бакалаврську, дипломну або магістерську для ЛНУ ім. І. Франка

Купити або замовити написання магістерську, бакалаврську, дипломну для ЛНУ ім. І. Франка можна через електронну пошту чи повідомлення у месенджері на вибір клієнта. Є також можливість зробити це безпосередньо через сайт. У повідомленні потрібно вказати спеціальність, тему, обсяг і вимоги до унікальності. Якщо науковий керівник надав план дослідження і методичні рекомендації, то їх варто теж долучити до замовлення. Це допоможе швидше узгодити вартість роботи і почати її написання. Зауважимо, що виконавець має добу для оцінки завдання, після чого або береться за нього, або відмовляється. Термін виконання магістерської або бакалаврської роботи становить від 3 тижнів і до 1 місяця. Вартість коливається від 6000 до 8000 грн. Автор може написати тези чи статтю для обов’язкової апробації дипломної роботи, такі види робіт вартують від 500 і до 1000 грн. За додаткові кошти автор пише промову на захисті і презентацію, якщо це потрібно. У якості поради вкажемо, що необхідно підтримувати зв’язок з виконавцем, що допоможе виконати дипломну згідно з вимогами наукового керівника. Доопрацювання і виправлення в тексті роботи робляться безкоштовно.

Послуга написання кваліфікаційних випускних робіт надається за договором, який укладається чи в офісі, якщо ви в Києві, чи дистанційно через сайт студії за допомогою публічного договору.
На всі види робіт надається гарантія.