Головна » Замовити магістерську роботу, дисертацію з психології

Замовити магістерську роботу, дисертацію з психології

Замовити магістерську роботу дисертацію по психології, медичної, педагогічної психології для КНУ, МАУП, КНТЕУ, КПІ, Драгоманова, Грінченка, Університет Україна, КІСПП, «КРОК», КНЛУ, НАУНа сайті можна купити, замовити магістерську роботу (дисертацію) ВКР, дипломну з психології та іншим психологічним напрямкам як педагогічній, медичній, клінічній, сімейній, практичній, загальній психології, психотератії, психоаналізу для будь-якого навчального закладу Києва та України.

Зараз в нашій країні все більш необхідною стає професія психолога і психоаналітика, таких фахівців готують у багатьох університетах. Як і для інших напрямків вищої освіти, для психологів існують два рівня підготовки, бакалавр і магістр. Останнє дає можливість не тільки працювати психологом, а й викладати даний предмет в навчальних закладах різних рівнів. Крім того, магістр психології має більш високу кваліфікацію, а значить, зможе надавати послуги на якісно іншому професіоналізму рівні , тобто більше заробляти. Тим, хто хоче отримати ступінь магістра психології, недостатньо пройти навчання в університеті за певною освітньою програмою, потрібно також підготувати магістерську роботу. Вона є обов’язковим кваліфікаційним дослідженням, покликаним узагальнити отримані знання і підготувати випускника до вирішення складних наукових і практичних завдань. Магістерська в залежності від особливостей освітньої програми пишеться під час навчання в магістратурі, будучи підсумковою роботою для кожного пошукача. Тобто, отримати диплом магістра без написання і подальшого захисту магістерської дисертації не вдасться, це суперечить законодавству в сфері освіти.

Будь-яка магістерська робота являє собою самостійним дослідженням якоїсь наукової або прикладної проблеми в тій чи іншій галузі знань. Що стосується магістерської з психології, то вона має свої особливі риси, які обов’язково враховують наші автори. Особливості магістерської з психології полягають у тому, що вона пишеться тільки на основі даних, отриманих експериментальним шляхом. Важливо, щоб експеримент чи дослідження проводились грамотно і правильно, а результати його були коректно інтерпретовані. Більш того, стулент повинен запропонувати свій метод вирішення психологічних завдань, створений на основі проведених експериментів і практичних досліджень. Само собою, що особливу цінність мають ті роботи, для яких характерні достовірність і наукова новизна. Тобто, магістерська по психології – це дуже складне дослідження, яке потребує і наукового, і практичного підходу, в тому числі, роботи зі спеціально відібраними групами людей, контрольною та експериментальною. Природно, що це впливає на терміни виконання магістерської з психології, а також на її вартість.

Магістерські з психології на Youtube

Наш центр пропонує клієнтам послуги кваліфікованих фахівців-психологів, які розуміють описану вище специфіку магістерської роботи з психології. Даний вид роботи виконують досвідчені автори, що мають наукові ступені в галузі психології. Вони беруться за написання кваліфікаційних робіт за всіма напрямками спеціалізації, включаючи академічну і практичну психологію. Магістерські роботи характеризуються наявністю експерименту і розробленої методики роботи.

Дуже важливо знати, що після замовлення магістерської між клієнтом і центром за баданням замовника може укладатись ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР, зі змістом якого можна ознайомитися на сторінці сайту «СХЕМА ЗАМОВЛЕННЯ». Крім написання тексту магістерської клієнт може замовити анотацію, а також всі види апробації, обов’язкові для її захисту, зокрема, наукову статтю, доповідь, презентацію, тези наукової конференції, доповідь на захист.

За посиланням можна переглянути безкоштовно приклад готової магістерської з психології.

Яка вартість (ціна) виконання магістерської роботи з психології

Як писалося вище, магістерська з психології має свої особливості, які полягають у проведенні експерименту (його можна замінити розширеним анкетуванням певних груп людей), що передбачає більш складний підхід до написання. Це впливає на вартість роботи, тому вона може бути вище, ніж з інших дисциплін. Ціна магістерської дисертації з психології залежить також від термінів написання, спеціалізації, вимог наукового керівника, необхідного рівня унікальності і наукової новизни. Ще на вартість впливають такі фактори, як рівень залученого автора (наявність наукового ступеня, досвід роботи), престижність ВНЗ і особливі умови захисту магістерської в ньому.

Орієнтовна вартість з урахуванням рівня автора, виходячи з досвіду, може бути:

5000 – 6000 грн. Автор магістр, унікальність 60-70%
6000 – 8000 грн. Автор аспірант, унікальність 70-75%
8000 – 10000 грн. Автор кандидат наук. унікальність 80%

Щоб дізнатися ціну магістерської точніше, потрібно звернутися до консультанта агенції по телефону, онлайн або зробити запит в студію на сайті.

Також дізнатися точну вартість роботи, можна через пошту zakaz599@gmail.com. Обов’язково в темі повідомлення вказуємо «замовлення магістерської», а саме замовлення повинно включати такі відомості:

  • Вид роботи (Магістерська)
  • Спеціалізація (психологія)
  • Назва навчального закладу
  • Тему (на мові виконання)
  • Мова написання
  • Обсяг в сторінках
  • Вимоги до практичної частини, які методики використовувати, яка кількість, яка повинна бути вибірка, чи може автор придумати результати, які програми використовувати для підрахунку результатів математичної статистики, інші побажання.
  • Унікальність
  • Термін виконання.

Якщо наявні, то прикладаємо до повідомленням план і методичні рекомендації, запропоновані науковим керівником. Бажано описати вимоги до практичної або експериментальної частини. Також потрібні контактні дані замовника із зазначенням номера телефону.

Термін виконання магістерських по психології

На строки виконання замовлення впливають такі фактори, як терміновість, спеціалізація, рівень автора, а ще складність проблеми і особливості практичної частини роботи, вимоги замовника до унікальності. Наші автори мають необхідний рівень кваліфікації, тому можуть виконати магістерську з психології в найкоротші терміни. При цьому потрібно врахувати, що термінове замовлення буде коштувати дорожче, а також те, що на проведення експерименту або на анкетування потрібен додатковий час.

Термінове замовлення – один тиждень
Звичайний термін – 3 тижні.

 

Особливості виконання послуги

🤓 Хто виконує магістерські роботи в нашому центрі?

Написанням магістерських робіт з психології займаються в нашій студії тільки кваліфіковані автори, які мають великий досвід в цьому напрямку. Найчастіше магістерську виконують магістри, аспіранти, кандидати наук за спеціальністю психологія. Це гарантує не тільки високий рівень унікальності, але і наукову новизну, і актуальність викладу матеріалу.

⏩ Як робиться оплата за магістерську?

Оплату можна робити повністю або в 2-3 етапи. У цьому випадку перша частина суми вноситься перед виконанням першого розділу. Друга і наступні частини вносяться після надання першого розділу перед написанням другого і наступних розділів.

❗ Як відбувається взаємодія?

Обов’язково рекомендується підтримувати зв’язок з автором, тому що це допоможе демонструвати результати дослідження науковому керівникові і отримувати зауваження щодо помилок, які можна буде усунути під час роботи над текстом. Спілкування з автором відбувається через агентство, що дозволяє зберігати конфіденційність. Після надання повного тексту роботи автор чекає протягом гарантійного терміну на зауваження та уточнення, причому, магістерська допрацьовується в рамках узгоджених вимог безкоштовно. Всі інші виправлення і доповнення робляться за додаткову плату.

🦉 Які гарантії надає агенція?

Агенція працює офіційно, тому послуга надається чесно і легально. Компанія працюємо з 2006 року, має офіс в Києві, в який можна прийти і укласти договір. На магістерську з психології діє гарантія. Гарантійний термін – місяць з дня надання готового тексту роботи

 
Маєте ще питання стосовно послуги?

Напишіть у вайбер чи телеграм:

Або заповніть форму запиту нижче:

Віконаємо також: курсові з психології, контрольні з психології