Головна » Послуги » Замовити магістерську роботу з права, правознавства (юриспруденції)

Замовити магістерську роботу з права, правознавства (юриспруденції)

Магістерські з права, правознавства, юриспруденції на замовленняНаші фахівці готові допомагати студентам будь-яких спеціальностей на всіх етапах навчання. У нас Ви можете замовити, купити магістерську роботу (дисертацію) з права (правознавства, юриспруденції), з адміністративного права, цивільного права, господарського права, конституційного права, міжнародного права, теорії державного права, земельного права, податкового права, сімейного права, митного права, трудового та інших галузей права в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харькові, Івано-Франківську, Вінниці, Житомирі та інших містах України.

Ми не тільки підготуємо для Вас якісний текст ВКР, але і максимально врахуємо сучасні державні стандарти, вимоги факультету і Ваші власні побажання, що стосуються особливостей дослідження.

За посиланням можна переглянути безкоштовно приклад магістерської з права

Який термін виконання магістерських з права?

Він, звичайно, залежить від Ваших обставин. В середньому, написання якісної магістерської займає три тижні, але термінове замовлення ми готові виконати за тиждень.

Термін Час
Мінімальний 1 тиждень
Звичайний 3 тижні
Максимальний 1,5 місяці

Нам знадобитися більше часу, якщо ваша дисертація передбачає проведення складного самостійного наукового дослідження (місяць і більше), тому в будь-якому випадку рекомендуємо не затягувати з початком роботи над дипломною роботою.

Скільки коштує ціна послуги магістерська з права (юриспруденції) на замовлення

Вартість магістерської роботи дисертації з права стартує від 3000 грн.

Орієнтовна віртість в залежності від обсягу роботи:

Обсяг: Ціна.
40-50 стор. 3000 грн.
50-70 стор. 5000 грн.
80-100 стор. 7000 грн.

Точна вартість вашої майбутньої магістерської формується індивідуально і залежить від багатьох факторів:

 • термінів;
 • складності тематики;
 • наявності теоретичної і практичної частини дослідження;
 • необхідної унікальності;
 • рівня наукової новизни;
 • особливих вимог Вашого наукового керівника або факультету вцілому.

Орієнтуючись на ці вихідні дані, ми визначаємо рівень фахівця (магістр, аспірант або кандидат наук) буде займатися розробкою Вашого дипломного проекту, що, в свою чергу, є важливою частиною ціноутворення: ціна буде тим вище, чим вище рівень освіти автора.

Точну ціну магістерської роботи можна дізнатися:

Ми чекаємо Вашу заявку на виконання ВКР через електронну пошту zakaz599@gmail.com або у вайбер чи телеграм.

В темі листа обов’язково вкажіть «Замовлення магістерської». Для проведення точних розрахунків при оформленні замовлення вкажіть:

 • спеціалізацію і точну дисципліну;
 • тему на мові виконання і повну назву ВНЗ;
 • необхідний обсяг і детальні вимоги (як до самої наукової роботи, так і до оформлення списку використаних джерел і джерел);
 • відсоток унікальності;
 • максимальний і бажаний термін здачі матеріалу;
 • затверджений план (за наявності).

Якщо наші розцінки Вам підійдуть, то ми зможемо укласти Договір і приступити до роботи над вашою ВКР.

Не забудьте вказати контактний номер телефону, щоб наш менеджер міг максимально швидко узгодити з Вами всі ньюанси майбутньої співпраці.

Магістерські роботи з правознавства на замовлення на Youtube

Схема виконання магістерської з права на замовлення.

 1. Робота виконується окремими розділами, оплату теж можна розділити на частини.
 2. Перед початком роботи автор пише Вам план до магістерської для його затвердження у наукового керівника, оскільки робота буде виконуватися відповідно до нього.
 3. Для забезпечення конфіденційності спілкування комунікація між Вами та автором здійснюється через менеджера нашого центру. Це, в свою чергу, також допомагає згладити можливі конфліктні ситуації, що можуть бути внаслідок розходження позицій сторін, використовуючи вже відомі підходи до автора для забезпечення успішного виконання проекту.
 4. Ваші шанси успішно захистити магістерську роботу значно підвищаться, якщо ви будете підтримувати постійний контакт з агентством. Так Ви зможете відразу вносити всі необхідні правки. Особливо це важливо, якщо Вам потрібно узгоджувати з науковим керівником проміжні результати дослідження.
 5. Наше агентство надасть будь-яке сприяння в налагодженні та підтримці комунікації.

Питання-відповіді стосовно замовлення магістерської з права

Які гарантії надає агентство?

Ми цінуємо свою репутацію і поважаємо наших замовників. Тому неодмінним пунктом нашого Договору, крім термінів виконання, гарантії якості та взаємних зобов’язань, є гарантійний термін – місяць з моменту здачі готового тексту роботи клієнту. У цей період ми внесемо всі необхідні доопрацювання без додаткової оплати.

Хто виконує магістерські роботи з права в нашому агентстві?

Автори, які співпрацюють з нами, – це задіяні в роботі вищих навчальних закладів магістри, аспіранти та кандидати наук. Постійна присутність в сфері освіти дозволяє нашим фахівцям не тільки бути в курсі актуальних ГОСТів, що стосуються наукових робіт, але і мати глибоке розуміння сучасних тенденцій розвитку правових наук.

Як оплачується магістерська по праву?

Оплата може здійснюватись повністю перед початком написання роботи або частинами, якщо встановлені немінімальні терміни. Автор приступає до написання після отримання агентством всієї вартості або першого платежу. У разі поетапної сплати, фахівець продовжить писати роботу після наступного внеску.

Про магістерські з правознавства.

Правові науки складають великий напрямок суспільних дисциплін, метою яких є вивчення права як такого, а також правового порядку, як системи соціальних норм в правотворчій і правозастосовчій діяльності. В нашій країні розвиваються всі галузі юриспруденції, тому тематика кваліфікаційної роботи може лежати в будь-якій площині юридичних наук: у сфері теорії держави і права, історії правових навчань, будь-якій галузі права (кримінальне, адміністративне, земельне, сімейне та ін.), криміналістиці, юридичної психології і т. д. Головна мета дипломної роботи з права – продемонструвати загальний рівень підготовки майбутнього юриста. Оскільки право сьогодні є, перш за все, прикладною галуззю, випускнику важливо показати як високий рівень теоретичної підготовки, так і вміння використовувати отримані знання на практиці для вирішення конкретних завдань, пов’язаних з врегулюванням суспільних відносин. Цим обумовлена ​​важлива особливість будь-якої кваліфікаційної роботи з права, незалежно від спеціалізації: вона повинна складатися з теоретичного і практичного блоку. У першому дається визначення основних понять, термінів і методик, вивчається чинне законодавство і, якщо це доречно, історичний шлях формування нині актуальних норм. Другий блок, як правило, складається з аналізу поточної ситуації у врегулюванні конкретної проблеми, її визначення і підстави, а також вироблення заходів щодо вирішення представленого до розгляду в дипломній дисертації питання. Саме у другій частині магістерської роботи має проявитися вміння випускника працювати з нормативно-правовими актами, судовою практикою і результатами науково-дослідницької діяльності попередників. Яку б Ви не вибрали спеціалізацію і, відповідно, тематику ВКР, об’єктом вивчення в більшості випадків будуть суспільні відносини, а предметом – законодавчі норми, які їх регулюють. Винятком є ​​чисто практичні (наприклад, криміналістика, судова медицина) або теоретичні галузі (теорія держави і права, історія політичних і правових навчань та ін.) галузі. Виходячи з Вашої теми, наші фахівці зможуть правильно визначити завдання, які стоять перед дипломною роботою і успішно їх виконати.

Щоб ВКР була прийнята і високо оцінена державною комісією, вона повинна мати чітку структуру, повноцінно прописану в теоретичній частині методологічну базу, розкривати актуальну для сучасного рівня розвитку права тематику або проблему, а також спиратися тільки на чинні нормативно-правові акти в останніх редакціях. Будь який майбутній юрист повинен знати як знайти і правильно використовувати офіційні джерела, в яких публікуються найбільш свіжі версії НПА. Оскільки всі наші автори є дипломованими фахівцями з рівнем кваліфікації не нижче магістра, Ви можете бути спокійні: Ваша дипломна робота буде містити посилання тільки на актуальні версії законів і кодексів. У написанні магістерської роботи з права важливі багато деталей: від загальної аналітичної стилістики викладу і коректного цитування до розміщення в списку джерел НПА за їх юридичною силою. У різних ВНЗ діють різні вимоги щодо оформлення списку судової практики і законодавчих актів, що втратили чинність: іноді їх вважають бачити за краще в списку літератури, а не в списку джерел. ВКР з права – це стандартна дипломна робота, яка, як і ВКР в будь-який інший димципліні, має ряд особливостей. Уважне ставлення до деталей і скрупульозність у підборі та аналізі джерел дуже важливі для професії юриста вцілому, що допоможе кожному випускнику з гідністю пройти захист. Наше агентство з радістю допоможе Вам у цьому, де крім магістерської роботи Ви також можете замовити статті, наукові тези по її тематиці, анотацію або промову для захисту. Щоб зробити замовлення запрошуємо Вас відвідати розділ сайту «Схема замовлення».

Інші послуги:
Контрольні з права
Курсові з права