Головна » Замовити магістерську Журналістика

Замовити магістерську Журналістика

Магистерская дипломная диссертация по ЖурналистикеНа сайті можна купити, замовити магістерську роботу (магістерську дисертацію), дипломну ВКР з журналістики для будь-якого навчального закладу Києва та України . Важко переоцінити, яке значення має п’ята влада, влада мас-медіа, для нашого суспільства, тому підготовка за цією спеціальністю передбачає серйозний методичний і науковий підхід. Особливе значення має заключна кваліфікаційна робота, магістерська дисертація, вона стає вершиною професійної підготовки, демонструючи вміння майбутнього журналіста шукати інформацію і аналізувати її. Одночасно магістерська з журналістики повинна бути актуальним дослідженням, що пропонують нові підходи до освоєння професії. За характером досліджень магістерські з журналістики бувають теоретичними і прикладними, також є напрямок історії журналістики і описовий напрям, найчастіше застосовується для вивчення ЗМІ (конкретного періодичного видання). Залежно від цього магістерські дослідження виконуються по-різному. Найскладніший їх вид – це розвідка з практичною спрямованістю, тому що потрібно проводити різного роду дослідження, в тому числі, і під час роботи журналістом. Доведеться також використовувати наукове інтерв’ю як найважливіше джерело інформації, включаючи опитування основної та контрольної групи людей. За базу для дослідження виступають в цьому випадку не тільки теоретичні джерела, а й активні ЗМІ та інші медіаресурси. Природно, що такий підхід вимагає часу і проведення певної кількості опитувань і анкетування. Таким чином, магістерська робота з практичною спрямованістю виконується більш тривалий період і коштує дорожче. Це обов’язково потрібно враховувати, замовляючи її.

Ще одна особливість магістерської з журналістики полягає в тому, що вона повинна мати певну науково-практичну значимість, тобто, бути корисною для сфери мас-медіа. Причому, ця значущість полягає в конкретних рекомендаціях для практиків ЗМІ.
Наші автори чудово розуміють всі особливості магістерської по журналістиці, тому готові виконати його на найвищому науково-методичному рівні, у відповідності з усіма стандартами вищої школи і з необхідною унікальністю тексту. Більш того, наші виконавці мають безпосереднє відношення до сфери мас-медіа, будучи або практикуючими журналістами, або науковцями, які вивчають п’яту владу і її роль в суспільстві.

Варто відзначити, що співпраця зі студією відбувається за вашим бажанням на умовах підписання договору, шляхом укладення між клієнтом і центром ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ в овісі центру, зі змістом якого можна ознайомитися на сторінці сайту «СХЕМА ЗАМОВЛЕННЯ».  Укладання угоди є не обовязковою і послуга доступна без неї. Крім самої магістерської наші автори можуть готувати потрібні для її захисту види апробації, включаючи наукові тези і статті, а також можуть підготувати презентацію, виступ на захисті.

Яка вартість (ціна) виконання магістерської роботи диссертації з журналістики?

Магістерська з журналістики передбачає серйозні практичні дослідження, тому ціна її може бути досить високою. Також вартість залежить від рівня професіоналізму автора, що безпосередньо впливає на оригінальність і актуальність дослідження, а це, в свою чергу, визначає оцінку на захисті.

Приклад розрахунку приблизної вартості з урахуванням рівня автора:

5000 – 6000 грн. Автор магістр, унікальність 60-70%
6000 – 8000 грн. Автор аспірант, унікальність 70-75%
8000 – 10000 грн.  Автор кандидат наук. Унікальність 80%

Якщо магістерська виконується з максимальною терміновістю, то її ціна також зростає. Точну ціну можна дізнатися після замовлення, тому що на неї впливають і спеціалізація, і тема, і предмет дослідження, і рівень унікальності в процентах.

Який термін виконання магістерських з журналістики

Терміни виконання магістерської роботи з журналістики залежать від багатьох факторів, в першу чергу, наші автори орієнтуються на узгоджені з клієнтом строки. Якщо потрібно зробити роботу в найкоротші терміни, це цілком реально, хоча ми рекомендуємо не затягувати із замовленням.

Термінове замовлення – один тиждень
Звичайний строк – 3 тижні

Наша студія гарантує, що як би терміново не писалася магістерська, вона буде відповідати всім стандартам і вимогам навчального закладу.

Хто виконує магістерські роботи в нашому агентстві?

У нашому агентстві працюють досвідчені і знаючі фахівці, близькі за родом своєї діяльності і до журналістики, і до викладання. Так що можна не переживати, що робота не буде достатньо унікальною або актуальною. Залежно від запитів клієнта до написання магістерських робіт з журналістики допускаються фахівці в цій галузі гуманітарних знань, в тому числі, магістри і кандидати наук (доктора філософії). Клієнт може вибрати рівень професіоналізму виконавця на свій розсуд.

Як робиться оплата за магістерську?

Оплатити магістерську роботу з журналістики можна або відразу після укладення договору перед початком роботи над текстом, або частинами протягом підготовки окремих розділів.

Як відбувається взаємодія

Щоб була можливість показувати науковому керівнику проміжні етапи дослідження і отримувати від нього рекомендації та зауваження, потрібно обов’язково контактувати з виконавцем. У цьому допоможуть фахівці студії, тому що пряма взаємодія може бути недоречною або ускладненою з багатьох причин. Щоб уникнути доплати за додаткове доопрацювання, найкраще вносити пропозиції щодо зміни тексту, коли він ще не повністю готовий.

Інформація по роботі передається через вайбер, пошту або телеграм  з 10:00 до пізнього вечора.

Після узгоджень всіх вимог до роботи та практичної частини, автор пропонує свій варіант плану який необхідно узгодити з керівником, або робота виконується за планом який ви надаєте з попереднім запитом.

Робота виконується по частинах або по розділах, при цьому автор має можливість вносити правки до частини на яку отримано зворотній звязок від вашого керівника.

Які гарантії надає агентство

Наше агентство працює офіційно, тому надає гарантії на свої послуги. Кожен клієнт отримує гарантійний період, в який можна внести виправлення і доопрацювання, це 1 місяць після передачі повністю готової магістерської роботи.

Як дізнатися ціну точну вартість магістерської роботи?

Остаточна вартість магістерської роботи може бути відома після відправки замовлення, яке можна зробити за допомогою електронної пошти zakaz599@gmail.com, вайберу, ттелеграму. У темі листа вказується «замовлення магістерської», щоб прискорити його розгляд. До листа потрібно долучити такі відомості:

  • Вид роботи (Магістерська)
  • Спеціальність / Спеціалізація та назва факультету
  • Назва навчального закладу
  • Тема (на мові виконання)
  • Вимоги до практичної частини
  • Мова написання
  • Обсяг в сторінках
  • Унікальність у відсотках
  • Терміни виконання.

Обов’язково додати контактні дані замовника із зазначенням номера телефону і методичні рекомендації наукового керівника, якщо вони надані їм.