Головна » Курсові роботи » Плагіат в курсових роботах від А до Я

Плагіат в курсових роботах від А до Я

убрать плагиат с курсовойПротягом періоду навчання у вузі доведеться написати кілька курсових робіт. Тому необхідно відразу, при підготовці першої роботи, розібратися з вимогами. Навіть якщо ви плануєте замовляти курсові на спеціалізованому ресурсі або у виконавця-фрілансера, слід вміти визначати якість виконаного замовлення. Сьогодні серед головних критеріїв якості курсової роботи є унікальність тексту. Зазвичай вузівські стандарти припускають унікальність не менше 60%, тобто наявність прямих цитат і запозиченого тексту не більше 30-40%. Залежно від дисципліни відсоток може бути різним наприклад в роботах по праву кількість цитування допускається до 60%.

Плагіат в роботі може з’явиться не тільки за рахунок цитат а в наслідок компілювання (цілеспрямованого з’єднання) частин книг, статей, інших публікацій, без подальшої обробки, коли роботу пишуть за пару годин до здачі і вступ беруть наприклад з тексту статті схожої по темі , розділ перший з параграфа книги, практичну частину з іншого курсової роботи, висновки з тієї ж статті і готово … Такого “Франкінштейна” легко можна ідентифікувати після перевірки роботи на унікальність в інтернеті або за змістом під час ознайомлення з текстом.

В рамках написання курсової в звичайному режимі досить часто доводиться використовувати багато термінів, цитат, стійких наукових оборотів. В принципі курсові пишуться на підставі інших матеріалів, так як мають на меті в першу чергу вивчення теми на підставі вже наявної інформації по темі, робіт інших авторів, концепцій, напрямків, і основним завданням при написанні курсової є структурування та аналіз інформації а не винахід чогось свого . Максимум що студент може написати свого в курсовій, так це висновки після вивчення матеріалу або своє ставлення, і то це не завжди буде доречно. Програми перевірки унікальності тексту ідентифікують прямі цитати як плагіат. В даному контексті важливо правильно оцінити раціональне співвідношення всіх цих формально «неунікальних» компонентів і оригінального тексту.

Як заздалегідь при написанні уникнути плагіату?

Якщо ви готуєте курсову роботу самостійно, варто відразу піклуватися про «Профілактику» плагіату. Гарна нагода в даному випадку буде робота з джерелами: Коли ви введете в віконце пошуковика (Гугл або Яндекс) тему або ключову фразу, пов’язану з темою курсової роботи, то побачите певну кількість посилань на інтернет-ресурси. Залежно від популярності теми таких посилань в переліку може бути від двох-трьох до кількох сотень. Найчастіше використання джерел по посиланнях в перших рядках видачі Гугла або Яндекса, реально підвищує ймовірність низької унікальності. Бажано користуватися матеріалами, які ранжуються пошуковими системами низько, тобто знаходяться на останніх місцях в пошуку, тобто чим далі тим свіже інформація, прямо як кефір на полицях в магазині.

Ще більш цінні першоджерела – це нові або неоцифровані матеріали. Наприклад, це можуть бути «свіжі» наукові публікації або, навпаки, старі монографії, які ще не встигли пройти цифрову обробку і потрапити в бази програм перевірки унікальності тексту, їх потрібно шукати в бібліотечних журналах.

При написанні курсових з багатьох спеціальностей цілком можна використовувати іноземні джерела. Набагато легше і швидше підкоригувати переклад, ніж писати текст «з нуля». Однак деякі програма-антіплагіатори вже мають алгоритми розпізнавання перекладу з російської мови на українську і навпаки. В даному моменті варто проявляти обережність.

Хоча з рештою унікальність тексту курсової оцінюється в цілому, для полегшення роботи бажано перевіряти окремі закінчені фрагменти тексту по ходу написання. Наприклад – можна робити перевірки по розділах. Подібним чином ви побачите, які саме уривки тексту знижують унікальність. Можливо, доведеться обмежити використання джерела, який стає причиною таких результатів.

Як «обдурити» програми перевірки унікальності?

На просторах інтернету досить популярна тема так званих «антіплагіат- кілерів ». Йдеться про спеціалізовані програми, які підвищують унікальність текстових матеріалів технічним шляхом. Наприклад, це може бути вставка невидимих символів, заміна букв з кирилиці латинськими символами. Користуватися такими програмами дуже просто. Після п’ятихвилинної обробки тексту, унікальність «підвищується» до фантастичних показників. Однак слід розуміти: алгоритми перевірки антіплагіаторов постійно вдосконалюються. Методи «кілерів» швидко застарівають. Навіть якщо вони ще працюють в одній програмі перевірки, то не факт, що подібне шахрайство пропустять інші антіплагіатори. Вам необхідно розуміти, що використання «Кілерів» пов’язане з великим ризиком. Ви можете потрапити в дуже незручну ситуацію перед викладачами, безповоротно зіпсувати свою репутацію. Крім «кілерів» існують нешкідливі способи обходу програм перевірки унікальності. Наприклад, можна використовувати сінонімайзери – програми автоматичного підбору синонімів до часто повторюваним словами. Але в даному випадку теж присутній ризик. Синоніми іноді спотворюють зміст написаного. В результаті, замість логічно побудованого тексту, виходить безглузда плутанина. Нести на перевірку викладачеві таку абракадабру явно не варто.

Як позбутися від плагіату «чистими» шляхами?

На 100% перевірений і оптимальний спосіб очищення тексту від плагіату (копипаста) – це якісний глибокий рерайт. Йдеться про переписування тексту своїми словами. При цьому просто перефразувати пропозиції недостатньо. Бажано спочатку прочитати цілий фрагмент тексту, а потім викласти зміст прочитаного у власній інтерпретації. Якщо по тексту доцільно використовувати цитату, її обсяг слід скоротити до необхідного мінімуму. Після цитати слід обов’язково додати посилання – це до речі і є основний принцип правильного написання курсової роботи, коли відразу збирають матеріал в «сирому вигляді» шматки з книг, статей, монографій, після розставляють його в правильній логічній послідовності, потім роблять рерайт з посиланнями на джерела …

Прийнятний засіб в «боротьбі за унікальність» – це таблиці, схеми, діаграми, формули та інші подібні матеріали. Якість тексту підвищується за допомогою його структурування. Тому, якщо дозволяє тематика, необхідно ділити текст не тільки на великі розділи, але також використовувати підрозділи, марковані та нумеровані списки.

Природно, ще один цілком ефективний шлях отримання курсової роботи Відповідно до вимог по унікальності – це використання послуг фахівців. Професійні автори відточують майстерність створення унікальних текстових матеріалів постійно, протягом багатьох років. Вони чуйно реагують на зміни алгоритмів перевірки в програмах-антіплагіаторах. Зрозуміло, студент витратить більше часу і зусиль на підготовку курсової роботи, ніж професіонал. Тому кожен повинен сам вирішити для себе, який варіант написання курсової та «очищення» її від плагіату найбільш прийнятний.

В нашому центрі можна скористатись послугою написання курсової на замовлення або підняття унікальності чи прибирання плагіату з роботи.

Є питання стосовно послуги?

Напишіть нашому менеджеру у вайбер чи телеграм: