Головна » Полтавський національний педагогічний університет ПНПУ імені В. Г. Короленка

Полтавський національний педагогічний університет ПНПУ імені В. Г. Короленка

У нашому агентстві можна замовити і купити курсову, магістерську, бакалаврську, реферат, презентацію, есе, контрольну для Полтавського національного педагогічного університету ПНПУ імені В. Г. Короленка з філології, психології, педагогіки, історії, філософії, географії, біології, математики, журналістики, фізики, соціології, мистецтвознавства, культурології й інших предметів.
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка є одним із найстаріших вищих навчальних закладів України. Свій початок він бере з 1914 року, коли в Полтаві відкрився Учительський інститут. Він згодом перетворився на Інститут народної освіти, потім став педагогічним інститутом, якому після Другої світової війни було присвоєно ім’я видатного письменника. Уже за часів незалежності в останній рік ХХ століття навчальний заклад отримав високий статус університету, який щораз підтверджує, готуючи кадри для різних освітніх закладів на високому професійному рівні. Зараз в університеті успішно працює 7 факультетів, які готують фахівців у галузі освіти і культури, а також журналістів і соціальних працівників, і 34 кафедри, на яких зосереджено колектив висококваліфікованих педагогів і успішних вчених. Для підготовки майбутніх вчителів і вихователів використовуються інноваційні методики, залучається міжнародний досвід, особливий утиск робиться на розвиток творчих здібностей студентів і їх наукових інтересів. Все це обумовлює високі вимоги до написання наукових та науково-дослідних робіт здобувачами вищої освіти всіх рівнів, що накладає велику відповідальність на працівників нашого агентства. Знаючи і розуміючи сучасні стандарти вищої освіти, наші автори виконують всі замовлення так, щоб вони їм відповідали. Також обов’язково враховується специфіка педагогічного університету, напрямки підготовки випускників якого зосереджені на потребах нової української школи. Тому завдання виконуються з залученням практичних результатів діяльності, а також з дотриманням принципів академічної доброчесності. Сьогодні питанням протидії антиплагіату у студентських роботах відводиться велике значення, тому наші фахівці пишуть роботи, які зможуть пройти найсуворішу перевірку на оригінальність.

Як зробити замовлення роботи

Яка б робота не була потрібна, чи то есе, чи магістерська, шлях до неї буде простим. Потрібно скористатися формою замовлення на сайті або ж одним із месенджерів на вибір клієнта. У будь якому випадку відповідь фахівця нашого агентства буде миттєвою, так що зовсім скоро роботу для виконання буде передано відповідному спеціалісту. Важливо пам’ятати, що чим складніше завдання, тим більше часу на його виконання треба, за близький дедлайн прийдеться доплатити. Тому не варто зволікати із замовленням, якщо не хочеться витрачати більше коштів.

Строки написання різних видів робіт

Нагадаємо, що існують різні види навчальних і науково-дослідних, а також кваліфікаційних робіт протягом усього навчання. Це можуть бути розгорнуті доповіді на семінарських заняттях, есе, контрольні, довготривале тестування, контрольні, курсові роботи, дипломні і магістерські. Кожен вид роботи має свої особливості, від цього залежить і терміни їх написання, і вимоги до унікальності, і структура, і обсяг. Якщо найпростіші форми навчальних робіт виконуються за тиждень, то кваліфікаційні роботи типу магістерської пишуться навіть кілька місяців. У свою чергу, контрольні виконуються зразу, а дипломні за кілька етапів, що необхідно для того, щоб узгоджувати дослідження з вимогами наукового керівника.

Особливості виконання різних видів робіт

Зрозуміло, що контрольна робота виконується швидше, ніж пишеться курсовий проект, але не тільки це їх розрізняє. По-перше, до них різні вимоги щодо унікальності. Сьогодні дуже важливо дотримуватися принципів академічної доброчесності, тому в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка діє Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату. Обов’язковій перевірці на плагіат підлягають деякі навчальні і всі кваліфікаційні види робіт студентів. Наші автори стараються, щоб усі виконані ними роботи могли пройти таку перевірку, що говорить про високий рівень їх професіоналізму.

По-друге, різні форми навчальних і кваліфікаційних робіт мають різні цілі, різну структуру, що теж обов’язково враховується нашими авторами при підготовці завдань. Найсуворіші вимоги висуваються до магістерських робіт, які повинні мати високий рівень наукової новизни і оригінальності, а також цінну практичну частину. Це вимагає більше часу від авторів, також вони мають виконати польові дослідження, а значить, робота пишеться у 2-3 етапи. Так само можна розділити і оплату, якщо у замовника є для цього потреба.

Реферат, контрольна, есе для Полтавського національного педагогічного університету ПНПУ імені В. Г. Короленка

Ці види навчальних завдань виконуються у найкоротші терміни до 1 тижня. Щоб замовити, потрібно вказати спеціальність, тему, вимоги до обсягів. Приблизну вартість цих навчальних робіт можна дізнатися на сторінці сайту «Ціни».

Курсова робота для ПНПУ імені В. Г. Короленка

Курсовий проект є одним із обов’язкових видів навчальної роботи, до яких є доволі чіткі вимоги, у тому числі, і щодо унікальності тексту роботи. Щоб замовити курсову роботу, треба надіслати на пошту агентства, у месенджер тему, спеціальність, методичні рекомендації викладача, якщо вони надавалися студенту. Курсова виконується від 3 тижнів і до 1-2 місяців, залежно від складності проблеми і особливостей теми.

Дипломна і магістерська, бакалаврська для Полтавського національного педагогічного університету ПНПУ імені В. Г. Короленка

Дипломні роботи є кваліфікаційними, їх написання і захист регламентується методичними рекомендаціями і положеннями університету. Науковий керівник здобувача обов’язково пропонує йому план виконання дипломної, який затверджується на керуючій кафедрі. Замовнику дипломної варто окрім теми надати також і його. Зауважимо, що виконавець має добу на те, щоб узяти роботу до виконання чи відхилити її. Строки написання дипломної можуть бути від місяця і до кількох місяців, що залежить від галузі знань, спеціальності, практичної цінності дослідження і його наукової новизни. Орієнтовну вартість на кваліфікаційну роботу можна дізнатися на сторінці сайту «Ціни», а точну суму зможе назвати автор після оформлення запиту.

Оплата послуг агентства відбувається перед початком виконання завдання, однак автор отримує кошти після написання роботи. На всі види замовлень діє гарантія. Якщо потрібно щось виправити у готовій роботі, то безкоштовно це робиться тільки тоді, коли зауваження стосуються первісних вимог до неї. За окрему оплату можна замовити апробацію кваліфікаційної роботи у вигляді тез доповідей, виступу на конференції чи наукової статті.