Головна » Прибрати плагіат з курсової, підняти унікальність на замовлення

Прибрати плагіат з курсової, підняти унікальність на замовлення

В нашій студії доступна послуга підняти унікальність в роботі або прибрати, усунути плагіат з курсової на замовлення.

Питання плагіату в курсових в навчальних закладах України з кожним роком стає все більш актуальним. Викладачі на ряду з такими вимогами як обсяг, наявність методик в практичній частині, кількість і якість джерел до курсової починають вимагати і відповідність наукової роботи на певний рівень унікальності. Для різних спеціалізацій та університетів він може бути від 50 до 70%.

Послуга підняття унікальності або усунення плагіату може бути актуальна в різних випадках:

 • Ви самі писали роботу, використовуючи компіляцію з інших робіт чи тексту статей;
 • Купили курсову на біржі готових робіт;
 • Невдало замовили курсову і виконавець отримавши оплату просто пропав, а рівень унікальності в роботі виявився нижче допустимого.

В першу чергу, потрібно визначитися з тим, що саме Вам потрібно зробити: підняти унікальність або прибрати плагіат, так як це не одне і теж.

По-друге, потрібно розуміти, яка саме у Вас ситуація, оскільки це буде впливати на способи та шляхи вирішення проблеми, а також на вартість послуги.

Почнемо з першого і по порядку.

Прибрати в курсовій плагіат означає прибрати з неї всі ідеї, які Ви використовували у інших авторів без посилання на них (шматки статей, інших наукових робіт та ін.). Наприклад, якщо Ви писали роботу самі, у Вас всюди стоять правильні посилання, а висновки Ви вставили з іншої роботи. В цьому випадку потрібно прибрати висновки і написати свої. Те ж саме можна зробити і з розділом курсової. Або якщо викладач вказав Вам  саме на ту частину роботи, в якій є плагіат, тобто запозичена частина і вона не значна в порівняні з усією роботою (не більше третини). Тоді дана задача може бути виконана. Оформлюємо в студію запит, описуємо ситуацію, автори можуть оцінити і виправити.

Якщо Ваша курсова це виключно компіляція шматків інших робіт або готова робота з інтернету, яка під час перевірки показує низький рівень унікальності, то мови про те щоб усунути плагіат бути не може тому, що по суті потрібно видалити всю роботу і писати її з нуля. В даному випадку є сенс замовити нову роботу або підвищувати унікальність Вашої через рерайт, маскуючи наявність плагіату, та розраховувати на те, що сама суть роботи підійде викладачу. Або, наприклад, Вам роботу повернули в Вашому ВНЗ з результатами перевірки (текст роботи з виділеними шматками, де програма показала, що текст запозичений) чи Ви її самі писали і після самостійної перевірки відсоток унікальності виявився нижче допустимого, при цьому часу або бажання піднімати унікальність немає. В цьому випадку робимо запит в наш центр, описуємо проблему з постановкою завдання, з вказанням в яких місцях підняти унікальність і який рівень унікальності всієї роботи повинен бути, ми оцінимо і можемо виконати.

Якщо, наприклад, по Вашій роботі крім того, щоб підняти унікальність потрібно її ще й доопрацювати, тобто змінити розрахунки або поміняти методики або внести інші суттєві правки, то є сенс подумати над тим, щоб замовити її з нуля, оскільки правки можуть зайняти у автора більше часу і зусиль ніж виконання її з нуля,враховуючи всі побажання наукового і початкові вимоги до неї.

Замовлення послуги підняття унікальності курсової може бути недоцільним, якщо, наприклад, Ваш викладач ще не бачив роботу і не оцінив її якість по суті. Так після послуги підняття унікальності у наукового можуть бути зауваженя до неї за змістом і Вам доведеться платити знову за її доопрацювання, але вже за змістом.

Так перш ніж замовляти послугу підняття унікальності або усунень плагіату в курсовій ми рекомендуємо подумати про доцільність замовлення курсової на замовлення, як альтернативи вирішення проблеми.

Скільки коштує, ціна усунути, прибрати плагіат або підняти унікальність курсової на замовлення.

Дана послуга оцінюється в індивідуальному порядку.

Для визначення точної вартості необхідно зробити запит в студію, в якому вказати:

 • за якою спеціальністю у Вас робота;
 • в якій частині роботи Вам потрібно підняти унікальність;
 • чи є у Вас результати перевірки і в якому вигляді (текст з позначками запозичень або тільки в процентному співвідношенні);
 • чи потрібна Вам крім цього доопрацювання, і в чому його суть;
 • термін виконання завдання;
 • орієнтовний бюджет.

Як виконується замовлення послуги

 1. Після Вашого запиту Вам нададуть відповідь щодо вартості та можливості виконання завдання.
 2. Автор починає роботу після надходження оплати, яку можна внести в офісі або у безготівковий спосіб.
 3. Автори використовують для перевірки унікальності своєї роботи тільки загальнодоступні програми антиплагіату, якщо у Вас на руках результат перевірки унікальності комерційної програми, наприклад, Unicheck і Вам потрібно підняти рівень унікальності до певного відсотка, то автор, піднімаючи унікальність після якісного рерайту тексту, може орієнтуватися на результати аналога загальнодоступної програми, наприклад, https://text.ru › antiplagiat, оскільки перевірка на комерційній недоступна або платна.
 4. Наша агенція для забезпечення Вашої конфіденційності та автора модерує Ваше спілкування з автором.
 5. Готова робота висилається Вам на пошту.
Залишились питання до послуги
напишіть нам у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати?
Заповніть форму запиту нижче: