Головна » Курсові роботи » Приклад, зразок курсової роботи

Приклад, зразок курсової роботи

Курсова робота це одна із перших наукових завдань навчальних закладів написання яких спочатку викликають складність у студентів через їх доволі непрості і незрозумілі вимоги які формують науковість цього виду роботи.

Всі стандарти, вимоги курсових робіт досить чітко описані в методичних рекомендаціях, де послідовно перераховано що має бути в роботі в якій послідовності, як її оформити, але навіть після неодноразового перегляду методички, буває досить складно уявити як саме має виглядати вже готова курсова робота.

Як говорять в народі, що краще один раз побачити на власні очі ніж 100 раз прочитати про те як воно має виглядати.

Тому для прикладу надамо кілька готових курсових робіт по різним дисциплінам щоб можна було спокійно переглянути їх зміст, як вони оформлені, в якому стилі написані, яка логіка викладу інформації, з яких частин складаються, чим відрізняються.

Для ознайомлення просто натискаєте на посилання і переглядаєте роботу в режимі реального часу.

Приклад курсових робіт

Якщо посилання не відкривається то встановіть на ваш гаджет програму для перегляду файлів формату PDF.

В інтереті зараз є багато текстових робіт, статей, підручників саме в цьому форматі, його перевага над WORD в тому що файли можна переглядати прямо в інтернеті без скачування їх на ваш пристрій.
приклад курсової роботи з права, правознавства, юриспруденції приклад курсової роботи з права, правознавства, юриспруденції
Тема: Органи управління Національного банку України. Для МАУП. Робота має 2 розділи , обсяг 51 сторінок.

приклад курсової роботи з педагогіки приклад курсової роботи з педагогіки
Тема: Розвиток творчого мислення дітей старшого дошкільного віку засобами казки. Робота з практичною частиною має 2 розділи. 49 сторінок.

приклад курсової роботи з психології приклад курсової роботи з психології
Курсова виконана на тему: Вплив особистісних характеристик до вибору професії у старшому шкільному віці, має практичний характер. Обсяг 41 сторок.

приклад курсової роботи з публічного управління та адміністрування
Виконана для Київсткого національного торгово-економічного університету. Тема: Державна політика у сфері інформаційної безпеки. Робота має 2 розділи та обсяг 40 сторінок.

приклад курсової роботи з української мови, літератури, філології

приклад курсової роботи з соціології

приклад курсової роботи з філософії приклад курсової роботи з філософії
Робота виконана для КНУ Т. Шевченка у 2020 році. Тема: Соціальна філософія Аристотеля. Обсяг 62 сторінки.

приклад курсової роботи з фінансів

приклад курсової роботи з фармації, фармакогнозіїприклад курсової роботи з фармації, фармакогнозії
Курсова виконана з фармакогнозії, напрямок фармацевтика. Тема: Види солодки, як джерело цінних лікарських засобів. Для Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу, обясяг 26 сторінок, 2022 рік.

приклад курсової роботи з цитологіїприклад курсової роботи з цитології
Курсова була виконана для КНУ імені Т. Шевченка. Дисципліна: Цитологія. Тема: Безпліддя у чоловіків. Обсяг 36 сторінок

Хочемо звернути увагу що надані курсові роботи не є стовідсотковим взірцем оформлення курсової саме для вашого ВНЗ. Для написання кожної курсової роботи існують свої вимоги які зазначені в методичних рекомендаціях вашого факультету чи навчального закладу, крім того вони можуть постійно змінюватись та доповнючатись. Саме на них необхідно орієнтуватись при виконанні своєї роботи, в той же час ці курсові дають можливість ознайомитись з прикладом оформлення і при відсутності методички їх можна взяти за основу.

Просимо звернути увагу що не варто ці готові курсові роботи копіювати або скачувати і здавати у вашому навчальному закладі. Не всі програми на перевірку унікальності можуть показати наявність роботи в інтернеті, але в деяких базах програм антиплагіату ці роботи є і вони покажуть 100 відсотків плагіату якщо їх видати за власно написанну курсовую у вашому ВНЗ.

Роботи надані для розуміння як може виглядати курсова роботи з вашого напрямку, при гарному рерайті частини цих робіт можна спробувати використовувати у ваших.

При необхідності ви завжди можете скористатися послугою наших авторів які виконують курсову будь якої складності на гарну оцінку.