Головна » Послуги » Замовити купити роботу для МАН (Малої академії наук)

Замовити купити роботу для МАН (Малої академії наук)

Творчі, конкурсні роботи для МАН на замовленняУ нас просто і надійно купити або замовити роботу для МАН (Малої академії наук) в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших міст України.

У нашому агентстві можна замовити роботу для МАН за допомогою одного з напрямків, на будь-яку тематику.

Виконання робіт для МАН на замовлення є одним з основних напрямків діяльності нашої інформаційної студії.

У нашому агентстві роботи такого рівня виконуються фахівцями відповідного рівня як мінімум з вищою закінченою овищою освітою переважно (аспіранти, викладачі, кандидати наук).

Договір можливо так само підписати в письмовому вигляді у нас в офісі після всіх погоджень. ПОСИЛАННЯ НА ТЕКСТ ДОГОВОРУ можна переглянути на сторінці нашого сайту «схема замовлення», там же розписаний більш докладний алгоритм реалізації замовлень.

Термін виконання роботи для МАН

В нашій студії можна замовити виконання термінової роботи МАН за 3-4 дня, але краще робити замовлення заздалегідь, адже даний вид учнівської дослідницької наукової конкурсної роботи найчастіше вимагає проведення експерименту, дослідів, впровадження якоїсь інновації, польових досліджень і аналітичного підходу до розкриття теми. Суворе журі конкурсу відразу відсіває неоригінальну тематику, а оригінальна, актуальна проблема завжди вимагає більш фундаментального підходу. Крім того, за терміновість доведеться доплатити.

Термін Час
Треміновий 3-4 дні
Звичайний 2-3 неділі

Якщо робота має особливості, наприклад, вимагає проведення тривалого експерименту або складних дослідів, то авторам може знадобитися два тижні для того щоб виконати дослідження якісно.

Обов’язково слід вказати в запиті на виконання замовлення дедлайн, що дозволить автору зорієнтуватися по термінах і коректно оцінити роботу.

Скільки коштує допомога в виконанні роботи МАН Малої академії наук на замовлення?

Ціна роботи для МАН залежить від напрямку, тематики і проблематики, вимог до унікальності, наявності практичної частини і експерименту, терміновості, а також рівня кваліфікації фахівця якого ви побажаєте залучити до проекту.

Характер роботи Ціна роботи
Теоретина 20-25 стр. від 2500 грн.
Теоретина 25-35 стр. від 3500 грн.
З практичною частиною 35-40 стр. від 4500 грн.

Звертаємо увагу, що зазначена вартість роботи МАН попередня.

Точна ціна визначається після оформлення замовлення роботи МАН із зазначенням всієї необхідної автору інформації.

Дослідження для конкурсу МАН виконується нашим автором тільки після узгодження з замовником її вартості та внесення передоплати.

Як замовити роботу для МАН

Оформити запит на виконання роботи для конкурсу МАН можна через форму замовлення на сайті, поштою zakaz599@gmail.com, або написати на вайбер або в телеграм студії (контакти вказані на сайті компанії). У повідомленні необхідно вказати:

 • Напрямок (назва відділення МАН).
 • Секція.
 • Базова дисципліна.
 • Тема роботи і обсяг, вимоги
 • Термін (бажаний і максимальний)
 • Вимоги
 • Ваші контактні дані

Якщо замовник не може сформулювати тему, то йому в цьому допоможуть наші фахівці, в цьому випадку вказується тільки напрямок, секція і базова дисципліна.

Наукові роботи для МАН на замовлення на Youtube

Схема виконання роботи для МАН:

 1. Клієнт робить запит в студію через сайт, пошту, вайбер, телеграм на виконання роботи МАН (більш детальна інформація вказана вище). Дуже важливо спочатку вказати всі наявні вимоги до Вашого дослідження і вказати рівень терміновості. Необхідно також написати, яка потрібна унікальність, що потрібно врахувати в підготовці роботи, на що звернути увагу.
 2. У студії реєструють замовлення і надають йому номер, який повідомляють клієнту, далі роблять запит авторам, які можуть його виконати, виходячи з вимог замовника. Відповідь від авторів надходить протягом пару годин. У будь-якому випадку, замовлення не залишиться непоміченим, так як у нас працює великий штат кваліфікованих авторів, які завжди відповідають оперативно.
 3. Після оцінки замовлення автором клієнту повідомляють ціну виконання роботи МАН або варіанти вартості, якщо відповідь надійшла від кількох авторів. При бажанні можна вказати бюджет заздалегідь, що допоможе нам зорієнтуватися в рівні автора і підібрати оптимальний варіант для замовника.
 4. Якщо вартість роботи МАН підходить, за Вашим бажанням можна під’їхати в офіс студії в Києві для підписання договору та внесення оплати або зробити оплату безготівковим способом на реквізити студії не приїжджаючи в офіс.
 5. Робота буде виконуватись за планом, який запропоновує автор і затверджується Вами
 6. Співробітник студії буде інформувати клієнта про хід виконання роботи, робити уточнення за замовленням, якщо у автора виникне в цьому необхідність.
 7. Виконання та оплату можна розділіти на 2 частини

Відповідь на питання стосовно послуги

Коли краще замовити роботу для МАН?

Бажано оформлювати запит на виконання за 3-4 тижні, з яких 2 буде займати виконання а 1-2 тижні на можливі правки.

Скільки коштує наукова робота для МАН?

Точну ціну на виконання можемо повідомити після оформлення запиту на вайбер, телеграм, пошту або форму замовлення на сайті.

Як здійснюється перевірка на плагіат готової роботи?

Автор перевіряє роботу на загальнодоступних ресурсах орієнтуючись на показник від 60% унікальності. При необхідності відсоток може бути вищим.

Які гарантії на викнання роботи?

Так як ми працюємо офіційно, то у Вас є всі права споживача які передбачені законодавством. Після виконання роботи студія надає гарантію (час, протягом якого, в разі необхідності, можна звернутися за доопрацюванням). Зауваження оформлюються в письмовому вигляді і висилаються на вайбер, пошту або в телеграм. Тривалість гарантійного терміну на роботу МАН – два тижні з дня надання готової роботи.

Чи можна замовити роботу по телефону?

В рамках телефонної консультації вам можуть розповісти про схему роботи, порядок оплати і взаємодію. Сам запит з вказанням вимог та теми надається в письмовому вигляді щоб уникнути можливих непорозумінь в подальшому.

Коротко про конкурс МАН

Наукове дослідження для конкурсу МАН, Малої академії наук, є хоч і не обов’язковою роботою для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, але дуже популяроню. МАН є організацією, що має міжнародний статус, головний напрямок діяльності якої – робота з обдарованими дітьми, зокрема, в підготовці наукових пошуків і творчих проектів. Щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук. Перемога на будь-якому з етапів конкурсу важлива як для дітей, так і для їх педагогів. Випускники шкіл, призери 3 етапу конкурсу отримують додаткові бали до результатів зовнішнього незалежного тестування. Крім того, університети більш прихильно ставляться до переможців навіть регіональних етапів конкурсу. Окремо варто відзначити, що викладачі і вчителі також зацікавлені в тому, щоб учні брали участь в конкурсі і перемагали, це необхідна умова для отримання вищої категорії кваліфікації. Не варто забувати і про престижність участі в МАН, що дозволяє загальноосвітнім школам отримувати високі місця в рейтингах навчальних закладів, це впливає на фінансування, залучає спонсорів і меценатів.

Чи варто говорити, що все це робить конкурсні науково-дослідні роботи МАН серйозними і самостійними дослідженнями, а сам конкурс проходить в гострій конкурентній боротьбі. У журі конкурсу беруть участь кращі педагоги країни, відомі вчені, тому роботи повинні відповідати найвищим світовим стандартам. На конкурс приймаються дослідні роботи проблемно-пошукового характеру, що відображають методологію, процес, результати самостійних наукових досліджень. Проект повинен спиратися на певні наукові та експериментальні основи, містити дані особисто зроблених дослідів, спостережень або пошукової роботи, результати їх аналізу та узагальнення. Обов’язковою є наукова і науково-методологічна база дослідження, підвладна посиланнями на офіційні наукові джерела, але при цьому відмічається особистий внесок конкурсанта в розробку актуальної наукової проблеми. Тематика робіт обов’язково повинна відповідати напрямам наукових секцій наукових відділень Малої академії наук України.

До робіт МАН пред’являються і особливі вимоги щодо оригінальності тексту, його структури, оформлення. Наукове дослідження школяра виконується в суворій відповідності з сучасними вимогами до підготовки самостійних наукових досліджень, включаючи новизну, актуальність тематики та оригінальність її вивчення в конкретній роботі.

Роботи МАН виконуються за такими напрямками, як:

 • Математика.
 • Економіка.
 • Фізика і астрономія.
 • Філософія та суспільствознавство.
 • Науки про Землю.
 • Екологія та аграрні науки.
 • Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство.
 • Хімія та біологія.
 • Історія.
 • Мовознавство.
 • Технічні науки.
 • Комп’ютерні науки
  та інших напрямках
Не знаєте з чого починати замовлення роботи МАН- Заповніть форму запиту нижче: