Головна » Схема виконаня роботи

Схема виконаня роботи

Сервіс та діяльність нашої студії забезпечують штатні співробітники і безліч професійних авторів, з якими ми співпрацюємо дистанційно.

Взаємодія з авторами з метою дотримання конфіденційності здійснюється через менеджера, який супроводжує замовлення.

Для зручності ми працюємо за перевіреною надійної і зручною схемою, яка дозволяє гарантувати якість, надійність та професіоналізм запропонованих нами інформаційно-консультаційних послуг.

Існуюча схема дозволяє уникати можливих непорозумінь, неточностей та помилок.

cost

Визначення вартості послуг

Так як всі завдання мають різні вимоги і критерії, виконання кожної роботи оцінюється в індивідуальному порядку.

Для визначення вартості ми пропонуємо оформити і вислати запит на виконання роботи зручним для вас способом (На вайбер, телеграм, пошту або заповнивши форму замовлення на сайті).

У запиті необхідно спочатку вказати всі вимоги і наявну інформацію на ваше замовлення.

Обов’язково потрібно вказати:

 • спеціалізацію (ваш факультет);
 • дисципліну;
 • тему;
 • необхідний обсяг;
 • вимоги до практичної частини (якщо вона є);
 • на базі чого необхідно виконати роботу;
 • які методики використовувати;
 • їх кількість:
 • яка вибірка;
 • за який період необхідно робити аналіз;
 • чи може автор вибрати дані для практичної частини на свій розсуд (вигадані):
 • вимога до списку літератури;
 • якщо є план або методичка необхідно надати їх разом із завданням.

Всі ці моменти впливають на вартість і, при подальших уточненях, можуть привести до її змін.

Для зручності зв’язку бажано вказати ваш контактний телефон (якщо запит оформлюється через форму на сайті чи на пошту).

refresh

Узгодження вартості і виконання послуги

Після детального аналізу завдання нашими авторами, менеджер узгоджує вартість з вами по телефону, вайберу, телеграму або електронній адресі, при цьому  же може уточнити завдання чи термін виконання.

В разі, якщо початкова ціна виконання роботи вам не підійде, враховуючи те, що завдання на виконання надається кільком авторам, ми можемо підшукати виконавця з більш прийнятним запитом, тільки на це може знадобиться більше часу від декількох годин до доби.

billing1

Внесення оплати і підписання ДОГОВОРУ

Всі замовлення нашої студії виконуються згідно ДОГОВОРУ ОФЕРТИ або договору, укладання якого передбачається в офісі. Можливе виконання послуг дистанційна за договором оферти, який не потребує необхідності приїздити в офіс, він стає дійсний з моменту внесення оплати на рахунок агенції.

У договорі вказані права і обов’язки сторін, в додатку до договору (яким вважається переписка з завданням та домовленістю) за якими і буде реалізовуватися робота. До підписання договору або до моменту вступання в силу договору оферти при необхідності і, в разі, якщо замовлення не термінове, ми можемо надати план роботи від виконавця для його затвердження у вашого керівника. Перед виконанням замовлення вноситься оплата готівкою в офісі або безготівковим платежем на карту або рахунок СПД. Можливо використання кількох схем для розрахунку і реалізації замовлення.

 • Перед підписанням договору вноситься оплата за всю роботу, після її виконання замовник отримує виконане замовлення по електронній пошті.
 • Перед підписанням договору вноситься оплата за всю роботу. Якщо виконання роботи не термінове (курсова – більше 2-х тижнів, дипломна – більше місяця) можливе виконання роботи по частинах, згідно затвердженого графіка.
 • Якщо виконання роботи не термінове, оплату можливо розбити на частини. Вноситься оплата за першу частину роботи, після надходження грошей автор виконує її, після готовності першої частини вона висилається вам на пошту або ви її забираєте в офісі. Протягом 1-2 днів після отримання першої частини або під час її виконання, замовником вноситься оплата за другу частину, автор виконує її, після її готовності друга частина разом з першою (вся робота) висилається замовнику на пошту або він її забираєте в офісі. Терміни виконання другої частини роботи можуть бути продовжені у зв’язку з затримкою замовником оплати за неї. Якщо  замовник не вносить оплату за виконання другої частини, автор не виконує її.

pen

Виконання роботи

Наш автор приступає до виконання роботи після внесення вами оплати по частинам згідно узгодженного графіку, або цілком. Співробітники нашої студії відстежують своєчасність  виконання роботи і її відповідність початковим вимогам.

finished -work

Перевірка на плагіат.

Кожна виконана робота потрапляє в руки замовника після того, як її перегляне наш штатний редактор. Він же перевіряє її на плагіат, виконує її оформлення до необхідних стандартів, контролює відповідність її наданим вимогам і, після внесення редакторських правок, висилає її вам на пошту, телеграм або вайбер.

print

Надання всієї роботи

Про готовність виконання замовлення вам повідомляють поштою або на телефон. Робота надається в електронному варіанті.

product-1

Гарантійний супровід роботи

Протягом гарантійного терміну після надання вам виконаної роботи ви можете звертатись за доробками по роботі. Тривалість гарантійного терміну для курсової роботи 2 тижні, контрольної – тиждень, дипломної – 3 тижні, тому ми рекомендуємо вам не затягувати з наданням готової роботи своєму викладачеві. Після гарантійного терміну з вами зв’язуються для отримання зворотного зв’язку стосовно якості послуг.