Головна » Курсові роботи » Скільки коштує курсова робота. Ціна курсової

Скільки коштує курсова робота. Ціна курсової

Скільки коштує курсова, Ціна курсової

Давайте розберемося, з чого складається ціна курсової роботи і чи коштує вона насправді витрачених грошей.

Насамперед хочемо розвіяти міф про надприродну швидкість виконання завдання. Для написання якісної курсової сумлінному автору потрібно 1-2 тижні. Він приділяє роботі кілька годин щодня крім цього всі вихідні.

Потрібно розуміти, що на вартість курсової впливає складність теми, рівень знань виконавця, доступність матеріалів та характер роботи. Ще варто подумати про те, що на курсову Ви заробите максимум за 4 дні за середньої заробітної плати, а на її написання з нуля витратите мінімум 15-20 днів. Ось і вважайте, що вигідніше. А тепер перейдемо до конкретних інгредієнтів страви під назвою «вартість курсової».

Розробка концепції та робота з інформацією.

Перед початком роботи автор вибирає відповідну концепцію та методики досліджень. Він не пише з надією на те, що «по ходу розбереться» чи «якось воно буде». Виконавець уявляє собі структуру Вашої курсової та діє за наміченим планом. Він не досліджує основи готових робіт, щоб успішно скомпілювати їх фрагменти, а вибирає унікальні матеріали. У автора курсових є свої маленькі хитрощі та таємниці. Йому доступні всілякі архіви, бази знань, періодичні видання, бібліотеки та інші джерела, яких має доступ далеко не кожен студент. До того ж досвід виконавця є гарантією того, що Вашу курсову буде прийнято викладачем. Цей етап займає 2-3 дні.

Глибокий розбір теми.

Відхилення від теми або її недостатнє розкриття помилка багатьох студентів. Досвідчений автор обробляє знайдену інформацію та вибудовує логічну стратегію курсової. Це дозволяє виключити ситуацію, коли одні частини роботи розвинені та надмірно деталізовані, а інші обділені увагою. Автор не переписує чужі думки, а формулює власні обґрунтовані висновки. Розбір теми триває кілька днів.

Написання та оформлення.

Ми вже розібралися з тим, що автор не копіпастит, а саме працює над курсовою. Виходить, що йому потрібно підібрати матеріал по темі з кількох десятків джерел у тому числі бібліотечних, проаналізувати його, вибудувати його в потрібній послідовності згідно з планом, а потім на підставі цього практично все написати своїми словами із внесенням висновків та посилань, з цього виходить 20- 40 сторінок осмисленого тексту без граматичних та стилістичних помилок. Потім цей текст обов’язково вичитується, пропускається через послуги для перевірки грамотності (які при великих обсягах матеріалу бувають платними) та унікальності. Викладач ніколи не прийме плагіат і написана на тяп-ляп робота вирушить прямо в смітник. Якщо після перевірки курсова недостатньо унікальна, виконавець вносить правки та переписує окремі фрагменти. Автор постійно стежить за оновленням вимог до оформлення курсових та дотримується їх. Вам не доведеться нічого виправляти: від титульної сторінки до останнього рядка списку літератури все буде перевірено та виконано ідеально. На цей етап потрібно 5-7 днів.

Консультації та редагування.

Викладач може поставитися до роботи суб’єктивно та попросити внести до неї виправлення. Це нормально, автор до такого повороту готовий і не покине Вас. Також, якщо у Вас з’являться питання щодо курсової, Ви отримаєте на них відповіді. Це називається «курсова робота під ключ».

Час.

Спеціаліст пише Вашу курсову у свій особистий час. Цілком природно, що вона має бути оплачена. Напевно, Ви теж не хотіли б працювати безоплатно. Все, що ми перерахували коштує від 800 гривень. Це досить низька ціна за впевненість у тому, що Ви отримаєте очікувану оцінку. У вартість курсової входить внесення всіх необхідних правок. Це як замовити ремонт квартири у фахівців, торт у професійного кондитера або манікюр у досвідченого майстра – результат виходить швидше та якісніше, ніж те, що Ви могли б зробити самі. У результаті Вам залишиться тільки підготуватися до курсового захисту. Для цього щодня протягом тижня приділяйте по 2 години її вивченню. Якщо хочете отримати відмінну оцінку, зберегти звичний ритм життя та міцні нерви, просто замовте курсову роботу у нашій студії. Наші автори знають свою справу, і ми в них впевнені!

Замовити курсову роботу