Головна » Замовити термінову курсову за 1, 2, 3, 4 дні

Замовити термінову курсову за 1, 2, 3, 4 дні

Автори нашого центру можуть виконати замовлення термінової курсової роботи за 2,3,4 дні, написати курсову навіть за кілька годин по праву, юриспруденції, політології, міжнародним відносинам, публічному управлінню та державної служби, державному управлінні, економіці, менеджменту, бухобліку, зарубіжній літератури, психології, соціології, педагогіці та іншим дисциплінам в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську та інших містах України.

Не зважаючи на те, що за своєю суттю курсова робота це не просте навчальне завдання, виконання якого вимагає не один тиждень часу, системного підходу, ретельного наполегливого пошуку, аналізу і подальшої систематизації інформації, виконання її в терміновому порядку при наявності необхідного досвіду, відповідної кваліфікації, напрацювань по темі все-таки реально.

Можемо зазначити, що знайти якісну послугу написання курсової в терміновому порядку не так просто, оскільки не всі автори беруться за цю категорію замовлення.

Дуже швидке написання курсової вимагає від автора високого ступеня концентрації та зусиль, не завжди такі фахівці вільні і далеко не всі автори відповідально підходять до цієї роботи.

Рекомендуємо бути вкрай уважними з оголошеннями, де вам можуть пообіцяти за годину-дві або три написати терміново якісну, унікальну курсову роботу та ще й недорого.

Будемо чесними і відвертими, на відміну від деяких конкурентів, виходячи з досвіду, можемо сказати, що за 4-8 годин при  наявності відмінних навичок роботи автора з навчальним матеріалом і доступу до необхідних джерел можна написати курсову роботу обсягом до 25 сторінок і якість такої курсової може бути тільки середньою, або може трохи вище середнього, навіть якщо за неї візьметься дуже кваліфікований автор з високою працездатністю і хорошою матеріальною мотивацією.

Звичайно ж, замовлення термінової курсової доцільно використовувати тільки за форс мажорних обставин і в тому випадку, якщо її здачу не під яким приводом не виходить перенести в навчальному закладі у Вашого куратора.

Причини по яким варто розглядати варіант замовлення термінової курсової можуть бути різні:

 • потрапили до лікарні;
 • у Вас термінове незаплановане відрядження;
 • Вам пізно повідомили на кафедрі або не передали інформацію (таке теж до речі буває);
 • Ви просто забули про неї тому, що було багато інших важливіших проблем;
 • самостійне виконання Вами курсової дуже затягнулося і Ви зайшли в глухий кут;
 • Вас підвели на сервісах “кабанчик”, “ОЛХ”, біржі або інших сервісах фрілансу, де захворів автор або у нього згорів ноутбук, бо курсова була “горяща”), або Він просто пропав в день її здачі та ін.

Якщо у Вас є час не відкладайте це питання в довгий ящик, сідайте за написання або замовляйте її у надійних агентствах, або у перевірених авторів завчасно. Курсова робота з терміном виконання в тиждень буде написана значно якісніше, без нервів і значно дешевше. Якщо є шанс перенесення термінів у викладача, то скористайтеся ним обовязково.

Якщо у Вас просто немає варіантів і вам все-таки потрібна термінова курсова, то ми зробимо все можливе для її оперативного написання.

Час написання термінової курсової роботи

Ми завжди вкрай відверті і чесні зі своїми потенційними і постійними замовниками тому повідомляємо їм тільки об’єктивну інформацію і не обіцяємо до виконання роботи безкоштовний сир з мишоловки. Терміновість написання роботи і реальність її виконання залежить від вимог до неї.

Обсяг Час
20-25 стор
(теоретична)
 від 5 ти годин
25-30 стор
(практична)
1,5-2 доби
30-40
(практична)
3-4 дні

Навіть якщо Вам потрібно написати дуже терміново, то все одно краще давати автору максимальну можливу кількість часу (навіть кілька зайвих годин дозволить автору виконати курсову значно якісніше).

Вартість ціна термінової курсової роботи?

Ціна курсової, що виконується в терміновому порядку за вартістю буде дорожче на 25-50% від звичайної вартості а в деяких випадках в два рази дорожче, ніж зазвичай, оскільки виконання роботи в такому режимі вкрай вимотує автора і вимагає постійної зібраності та концентрації протягом тривалого часу безперервної роботи.

Орієнтовна вартість ціна швидкого написання курсової.

(теоретична)
20-25 стор.
– від 1000-1500 грн
(практична)
25-30 сторінок
– від 2000-2500 грн.

Для визначення точної вартості з урахуванням вимог і термінів необхідно зробити запит автору, який повідомить точну ціну.

Як краще замовити термінову курсову

Замовлення термінової курсової має свої особливості і відрізняється трохи від звичайного.

 • Перед оформленням термінового запиту на виконання курсової краще особисто передзвонити в студію і уточнити про можливість її виконання тому, що не завжди автори, які виконують ці замовлення можуть бути вільні. Крім цього, адміністратор студії зверне увагу на Ваше замовлення і приділить йому особливу увагу.
 • Для зв’язку краще використовувати месенджери (вайбер або телеграм), оскільки вони забезпечать більш оперативний зв’язок для узгоджень та уточнень на Ваше замовлення.
 • Після дзвінка необхідно буде написати повідомлення в месенджер, в якому вказати назву дисципліни, тему, обсяг в сторінках, термін, вимоги.
 • Ваше замовлення висилається в індивідуальному порядку тільки перевіреним авторам з досвідом виконання термінових проектів. Вам повідомляють вартість автора за фактом надходження від нього відповіді. Оцінка і пошук автора може займати від декількох хвилин до години. Спілкування з авторами здійснюється через адміністратора центру. Це дозволить значно оперативно організувати процес і забезпечить конфіденційність.
 • За роботу вноситься оплата на карту в повному розмірі, оскільки при поетапному виконанні та оплаті необхідний час для зарахування коштів, а це в свою чергу затримує початок виконання другої частини роботи.
 • Файл з готовою роботою Вам висилають на пошту, вайбер або телеграм відразу ж як автор перегляне текст і правильність оформлення.

Гарантії на виконання термінової курсової.

Особливу увага у нас в центрі приділяється гарантійним зобов’язанням на написання термінових робіт, оскільки в них не виключені незначні упущення автора, що недивно через їх специфіку.

Після здачі роботи у Вас буде можливість звернутися за правками, які автор редагує та усуває безкоштовно.