Головна » Послуги » Замовити, купити тези

Замовити, купити тези

На сайті можна купити, замовити тези для конферанції для магістратури та аспітантури по потрібній темі для будь-якого навчального закладу Києва та України. Для чого може бути потрібним такий вид наукової продукції, як тези, для тих хто вчиться в магістратурі? Справа в тому, що магістерська робота, що є кваліфікаційним дослідженням для отримання ступеня магістр, в деяких вищих навчальних закладах вимагає обов’язкової апробації у вигляді публікації її результатів в формі тез. Для цього беруть участь в науковій або науково-практичної конференції, підготувавши тези виступу. Вони найчастіше публікуються до початку конференції і потрібні для того, щоб ознайомити всіх учасників наукового форуму з тематикою і проблематикою доповідей. Тези відрізняються від інших форм наукових досліджень тим, що повинні представити в лаконічній формі суть нового підходу доповідача до якоїсь проблеми. По суті, тези це короткий і чіткий виклад змісту доповіді, що розкриває його зміст і розповідає про основні результати дослідження. Є кілька важливих критеріїв для написання тез, які пов’язані з особливостями цієї подачі наукової інформації. По-перше, в тезах повинна бути постановка завдання в контексті останніх досліджень в даній галузі знань і з опорою на сучасні дослідження в ній, щоб вказати на актуальність представленого в доповіді дослідження. Вказується новизна, а також називаються і коментуються основні терміни та визначення, що використовуються в доповіді. По-друге, називаються методи дослідження та інструменти дослідження, якщо воно має прикладний характер. По-третє, потрібно розповісти про основні результати та вказати на подальші шляхи вирішення поставлених завдань. На закінчення описуються результати і перспективи їх застосування в науці або будь-якої людської діяльності.

Тема доповіді може бути пов’язана з темою магістерської роботи, так тези стануть перевіркою її результатів. Можна брати проблематику, суміжну з проблематикою магістерської, але в цьому випадку обов’язково вказувати на зв’язок тематики.

В нашій студії можуть виконати тези доповіді для тих магістерських, які пишуться в нашій агенції нашими авторами, і для кваліфікаційних досліджень, які виконуються самими замовниками або третіми особами. У першому випадку разом з магістерською роботою при необхідності замовляються і тези доповіді, виконавець, виконуючи завдання, зможе виділити актуальну наукову проблему і підготувати по ній тези для конференції. Замовник лише може вказати загальну тематику конференції, якщо виступ вже заплановано.

У другому випадку потрібно надати інформацію, яка допоможе написати тези, потрібні для апробації конкретної магістерської. Якщо замовник не може самостійно сформулювати тему доповіді, то потрібно надати анотацію до магістерської роботи або описати її структуру, предмет і об’єкт дослідження, мету і завдання. Це допоможе автору сформулювати тему тез так, щоб вони стали апробацією результатів магістерського дослідження.

У деяких навчальних закладах не потрібно, щоб тези відповідали темі магістерської, головне, щоб були по тій же дисципліні або з тією ж галузі знань що і конференція. В цьому випадку достатньо надати інформацію про тематику конференції і напрямки її роботи.

Всі замовлені у нас роботи, включаючи тези доповідей, виконуються згідно ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ, зі змістом якого можна ознайомитися на сторінці сайту «СХЕМА ЗАМОВЛЕННЯ». Крім написання тез можна також отримати рекомендації по їх публікації або замовити презентацію для виступу на науковій конференції.

Скільки потрібно часу для написання тез.

Так як тези доповіді не є масштабним науковим дослідженням, то написати їх можна досить швидко, протягом 3-4 днів, головне, мати всі необхідні матеріали і вимоги. Є можливість замовлення термінового виконання тез.

Зауважимо, що терміни виконання тез безпосередньо залежать від того, який рівень оригінальності і актуальності необхідний замовнику. Якщо до тез у організаторів наукової конференції строгі вимоги в цьому відношенні, а участь в ній важливо для апробації магістерської, то краще не затягувати із запитом. У цьому випадку наш виконавець точно гарантує високий рівень виконання послуги, зробленої без поспіху, а доповідь буде на потрібному для здобувача рівні.

Термін виконання:

Термінові тези – доба.
Звичайні терміни – 3-4 дня.

Яка вартість (ціна) виконання тез?

Ціна тез залежить від термінів, дисципліни, обсягу, необхідного рівня якості, рівня притягається автора, конкретних вимог до рівня унікальності і особливостям тематики. Дізнатися вартість написання тез можна тільки тоді, коли робиться замовлення, так як різниця в сумі оплати може бути досить суттєвою для різної наукової продукції.
Обов’язково потрібно враховувати при запиті, який рівень кваліфікації автора потрібен, від чого залежить наукова новизна і актуальність тез доповіді та їх оригінальність. Можна назвати приблизний бюджет і наші фахівці підберуть виконавця відповідної кваліфікації.

Вартість тез в залежності від рівня автора

Тези від аспіранта – від 500 грн.
Тези від кандидата наук – від 600-700 грн.

Для визначення точної вартості можна оформити запит на виконання тез на будь-який з месенджерів, на електронну пошту або через форму замовлення на сайті. При цьому необхідно вказати тему, обсяг, терміни, необхідно пов’язувати роботу з темою магістерської чи ні, який шрифт і інтервали. При запиті можна вказати ваш бюджет і наш консультант підбере необхідний рівень автора під нього. Студія завжди пропонує кілька варіантів авторів, а значить, вартості, клієнт може вибрати на свій розсуд.

Хто виконує тези доповідей в нашому агенції?

До виконання даного виду робіт, з огляду на його складність і особливість, в нашій студії залучаються виключно кваліфіковані автора серед яких тільки аспірати або кандидати наук (доктора філософії).

Як виконується замовлення тез

  • Автор приступає до написання роботи після надходження оплати.
  • Оплату за тези доповіді проводиться після оформлення замовлення перед написанням тексту.
  • Оплатити можна готівкою в офісі в Києві або безготівково на розрахунок центру.
  • Щоб тези відповідали вимогам замовника та організаторів наукового форуму, потрібно обов’язкова взаємодія з автором, особливо, якщо він не виконує текст магістерської, тобто, не обізнаний в повній мірі про її особливості а її потрібно згадувати в тезах. Наші фахівці виступлять в такому спілкуванні модераторами, що необхідно для дотримання конфіденційності і щоб уникнути можливих непорозумінь при узгоджені всіх вимог та умов.
  • Готову роботу надають вам на пошту.
  • При необхідності протягом тижня можна внести виправлення в текст тез.

Переваги написання та виконання тез на замовлення у нас.

Агентство працює офіційно, має міцну позитивну репутацію, тому гарантує кожному замовнику високий рівень надання послуги та відповідність виконаної роботи і вимогам замовника, і вітчизняним стандартам написання будь-якої наукової продукції.