Головна » Ціни

Ціни

Ціна курсової, дипломної, магістерскої, бакалаврської, контрольної, звіту по практиці, реферату, есе, доповідіЦілком природньо якщо перш ніж скористатися послугою практично будь-якого клієнта цікавить яка ціна послуги, скільки коштує виконання на замовлення  курсової роботи, дипломної, магістерської, бакалаврської, ВКР, звіту з практики, реферату, контрольної, есе, практичної, доповіді, презентації, статті, тез, роботи МАН, мотиваційного листа…?

Безумовно, на вартість виконання впливає безліч факторів, наприклад: складність, характер, терміновість, наявність матеріалу і рівень виконавців по даному напрямку, сезонність, кількість оформлених запитів на виконання (комплексність), рівень виконавця.

Наш інформаційний центр входить в середній ціновий діапазон на ринку освітніх послуг Києва і України, при цьому, ми спрямовані на якість роботи і надання подальших гарантій для наших замовників.

Точну вартість виконання завдання можна дізнатися надавши повні вимоги запропонованим на сайті способом оформивши запит на оцінку.

Попередня ціна виконання робіт на замовлення

Вид роботи Ціна
Ціна курсової роботи 20-25 стр (теоретична) від 600 грн
Ціна курсової роботи 25-30 стр (практична) від 1200 грн
Ціна курсової роботи (практична) 40-50 стр від 2500 грн
Ціна контрольної роботи від 250 грн
Ціна лабораторної роботи від 400 грн
Ціна звіт по практиці від 800 грн
Ціна реферату до 15 стр. від 500 грн
Ціна есе 3-5 стр. від 500 грн
Ціна дипломної роботи (Спеціаліст)до 90 стр від 5500 грн
Ціна бакалаврської до 60 стр від 3000 грн
Ціна магістерської до 120 стр від 6000 грн
Ціна ВКР від 5500 грн
Ціна роботи МАН від 2500 грн
Ціна доповіді від 600 грн
Ціна презентації від 600 грн
Ціна бізнес-плану від 1200 грн
Ціна наукової статті від 1000 грн
Ціна тез від 600 грн
Ціна мотиваційного листа від 400 грн

В оцінці виконання вашої роботи бере участь декілька наших авторів, що в результаті дозволяє вам розглянути найбільш прийнятний варіант вартості виконання Вашого завдання.

Своєчасність і повнота вашого завдання істотно заощадить ваші кошти, час і нерви, в разі необхідності залишить необхідний резерв часу для всіх необхідних доопрацювань і правок.

У вартість виконання роботи включені:

  • написання плану, якщо цього вимагає ваш викладач;
  • виконання роботи згідно вимог;
  • вичитування і редагування виконаної роботи;
  • перевірка на плагіат за попереднім запитом на загальнодоступних ресурсах;
  • доопрацювання в разі необхідності, згідно з початковими вимогам.

Ціни на послуги студії на Youtube

Наші переваги:

  1. Надійність: Працюємо офіційно (наявна державна реєстрація субєкта підприємницької діяльності) та стабільно з 2006 року.
  2. Компетентність: Всі автори мають вищу закінчену освіту та досвід роботи в галузі.
  3. Гнучка система цін: Ви можете оримувати декілька варіантів відповіді авторів на виконання вашого завдання та їх оцінки роботи і обрати оптимальний саме для Вас.
  4. Поетапна оплата: Роботи оплачуються та виконуються частинами, у вас є можливість відстежувати хід виконання роботи та звітувати перед науковим отримуючи зворотній звязок в процесі виконання.
  5. Гарантійний термін: Можливість внести безкоштовні правки від тижня до місяця в залежності від виду завдання.

Питання-відповіді по цінам послуг

1. Що впливає на ціну послуг студії?

Вид роботи, обсяг, унікальність, складність та кількість завдань, мова виконання, термін, рівень виконавця який необхідний Вам, мова виконання…

2. Що необхідно для того щоб послуга була не дорогою?

В запиті на виконання вказуйте мінімально допустимі вимоги по обсягу, рівню автора, унікальності. Можна вказати ціну на яку ви орієнтуєтесь.

3. Чи може змінюватись ціна в процесі виконання?

Вартість робіт узгоджується до виконання завдання автором після ознайомленння з усіма вимогами. Ціна може змінюватись лише в тому випадку коли змінюється або уточнюється завдання замовником уже в процесі виконання роботи. Наприклад збільшився обсяг, зросла кількість показників які необхідно аналізувати, тощо.

4. Чи може змінитись ціна до виконання роботи?

Ціна на послуги дійсна на день її повідомлення замовнику після оцінки завдання і може бути актуальна протягом декількох днів або навіть тижнів. Якщо з моменту узгодження пройшло багато часу то ціна може змінитись, так як автор який оцінював може виконувати інші замовлення.

 

Здійснити розрахунок за виконання роботи, ви можете будь-яким зручним з перерахованих для Вас способом:

Готівкою в офісі

nalihka

Поповнення картки або рахунку СПД

privatbank

Рекомендуємо бути уважними при виборі виконавця і місця замовлення, не оформляти замовлення в першому місці де найдешевше, краще скористатися рекомендаціями ваших знайомих.

Варто звертати увагу на наявність фізичної адреси і офіційність діяльності, адже саме ці моменти можуть Вам гарантувати те, що Ваш виконавець не пропаде отримавши передоплату або в разі необхідності виконати доопрацювання роботи. Економія повинна бути розумною, адже переборщивши з цим, в результаті, можна залишитися і без послуги і без грошей.