Головна » Ціни » Ціна курсової роботи на замовлення

Ціна курсової роботи на замовлення

Якщо ви шукаєте сайт де можна замовити онлайн хорошу курсову, то одне з актуальних питань буде яка ціна курсової роботи.

В першу чергу можна звернути увагу та те, що послуга виконання курсової роботи на замовлення не має фіксованої ціни тому, що Ви не купуєте готовий продукт з певними характеристиками, а Вам його виконують згідно конкретних вимог.

Орієнтовна вартість авторських курсових робіт:

Вид Час
Теоретична від 800 грн
Практична від 1200 грн

Точну ціну можна дізнатись після оформлення запиту на виконання послуги.

Що впливає на оцінювання курсових робіт

На оцінку послуги впливають

 • об’єктивні вимоги до роботи, які прописані в методиці або озвучені Вашим викладачем в навчальному закладі;
 • зовнішні обставини (час за який необхідно виконати роботу)
 • Ваше побажання до рівня роботи (наприклад, в одному випадку потрібна формальна курсова, щоб вона просто відповідала темі аби закрити сесію і її якість не принципова, в іншому випадку потрібна робота високої якості і унікальності тому, що студент прагне здобути червоний диплом). Таким чином, вартість та підхід до виконання таких робіт будуть різними.

Ціноформування курсових робіт формується з наступних складових.

Спеціальність – роботи по різним дисциплінам однакового об’єму і і однакові по вимогам щодо термінів можуть коштувати по-різному. Наприклад, курсові з правознавства, історії, філософії, культурології можуть буди дешевші за курсові по економіці, психології, фінансам.

Якого рівня потрібна робота – від цього буде залежати до якої категорії виконавців буде подаватись пропозиція, їх науковий рівень.

Характер роботи – наявність в роботі практичної частини впливає на вартість послуги, оскільки розрахунки вимагають більшої майстерності. Не всі виконавці беруться за розрахункові роботи, значно простіше працювати з оглядовими теоретичними.

Терміновість – курсові роботи, виконання яких обмежені в часі, фахівці оцінюють дорожче, крім цього, якість таких робіт може бути не дуже високою навіть при максимальних зусиллях автора та високому рівні його кваліфікації.

Унікальність курсової і наявність плагіату – авторські роботи вимагають більше зусиль та часу на їх виконання. Фахівцям необхідно не тільки знайти необхідний матеріал, а й застосувати власний підхід до його подальшого викладу. Зазвичай, в курсових роботах достатнім рівнем унікальності вважається 60%, але в деяких закладках вимагають 80 і навіть 90%. Відповідно, це потребує більше майстерності, часу та зусиль тому оцінюється фахівцями дорожче.

Обсяг курсової роботи – це один з критеріїв, які впливають на ціну. Для коректної оцінки роботи потрібно написати бажаний обсяг вашої наукової роботи. Попередньо він може бути вказаний в методичному посібнику, який дають студентам або його конкретизує викладач.

Навчальний заклад – в запиті на оцінку бажано одразу вказувати назву Вашого університету, інституту чи академії. Вимоги та стандарти різних навчальних закладів по країні дуже різний, що суттєво впливає на вартість курсової роботи. Наприклад, ціна курсової для КНУ Шевченка буде вищою ніж для МАУП, оскільки у них критерії оцінки викладачів різні.

Мова виконання – курсові роботи на українській та російській мовах коштують практично однаково, а от ціна курсової на англійській, німецькій, латинській мові буде коштувати практично вдвічі більше.

Таким чином, для отримання необхідного і очікуваного результату за певну суму коштів слід взяти до уваги ці критерії.

Питання по ціні курсової роботи

Скільки займає часу оцінка курсової?

 

Автори оцінюють курсову від години до доби.

Яка мінімальна ціна курсової роботи може бути?

 

Від 800 грн при обсягу роботи до 20 сторінок.

Чи може бути знижена ціна курсової якщо вона мені не підійде?

 

Якщо Ви розраховуєте на певну сумму, краще її одразу вказати при зверненні до студії. Якщо оцінка автора Вас не влаштувала, пропонуємо про це повідомити і Вам можуть спробувати знайти автора з меншою вартістю за послугу

 

Можемо також дати кілька порад з приводу ціни робіт:

Щоб ваша курсова робота була оцінена недорого достатньо:

 • вказати в запиті бюджет на який Ви орієнтуєтесь
 • замовляти роботу завчасно, бажано не менше ніж за 2 тижні.
 • орієнтуватись у вимогах на нижчі показники по об’єму та унікальності, які зазначені в методичці.

Щоб отримати знижку на курсову роботу:

 • Замовити курсові разом з однокурсниками або з іншими навчальними завданнями.
 • Бути постійним клієнтом
 • Залишити відгук в соціальних мережах або написати статтю для студії за попередньою згодою.

Схема оцінки курсової роботи:

 1. Можна заповнити форму замовлення на сайті або написати в вайбер чи телеграм, бажано вказати на що саме звернути увагу (пріоритет доступна ціна, висока якість чи 50/50).
 2. Оцінка курсової роботи по часу займає від кількох годин до доби. По факту отримання оцінок вартості від фахівців Вам повідомляють їх, а також зазначають науковий рівень, пунктуальність, ступінь провіреності та надійності авторів.
 3. Пропозиції по ціні можуть надати декілька авторів. Таким чином, у Вас буде можливість вибрати вартість, яка Вам більше підійде або рівень автора, який буде відповідати побажанням.
 4. Якщо робота не термінова, то оплату можна розділити на 2 частини. Автор приступає до роботи з моменту внесення оплати.
 5. Кошти вносяться вже після узгодження всіх вимог.

На ціну курсової роботи не впливає місто, з якого Ви робите запит.

Це може бути Київ, Одеса, Львів та ін.

Залишились питання стосовно ціни курсової?
Задайте питання у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати оцінку?
Заповніть форму запиту нижче: