Головна » ВКР на замовлення

ВКР на замовлення

ВКР на замовленняНаша агенція спеціалізується на якісному виконанні випускних кваліфікаційних робіт (ВКР) на замовлення освітніх програм бакалавра чи магістра для вищих навчальних закладів Києва, Одеси, Львова та інших міст не лише України, а й Польщі, Азербайджану, Латвії, Литви на українській, англійській, російській, польскій мовах.

Всі роботи пишуться згідно положень про ВКР кожного окремого вищого навчального закладу для якого виконується робота з урахуванням вимог Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», інструкцій МОН України, стандартів вищої освіти, вимог до унікальності роботи, об’єму, використань необхідних програмних засобів, методик, методів тощо.

До виконання ВКР залучають лише перевірених авторів з відповідним закінченим освітнім рівнем та спеціалізацією не нижче магістра.

При виконанні роботи автор звертає особливу увагу на складання плану роботи, який буде відповідати та розкривати тему в цілому.
Саме на базі плану, який по суті є змістом роботи, буде виконуватись замовлення.

При необхідності автор може внести правки в зміст (план), якщо бачення роботи науковим керівником буде іншим або ж можна попросити наукового конкретизувати його бачення роботи, скоригувавши відповідні зміни до змісту автора.

Наш виконавець буде слідкувати, щоб рівень розв’язання сформульованих завдань ВКР відповідав досягненням поставленої мети
дослідження, а рівень наукового обґрунтування результатів проведеного дослідження відповідав методичним вимогам.

Особливу увагу наші консультанти звертають на те, щоб в роботі були власні міркування та узагальнення, висновки до результатів, застосування методичного апарату дослідження, науковість стилю викладення тощо.

Особливості замовлення ВКР в нашому центрі:

Термін виконання ВКР бакалавра: від 2х тижнів
Термін виконання ВКР магістра: 3 тижні
Мінімальний термін виконання ВКР: 1 тиждень
Ціна ВКР бакалавра: від 3000грн.
Ціна ВКР магістра: від 8000грн
Автор: Магістр, аспірант, кандидат наук.

 

Чому ВКР вигідно замовляти в нашій студії.

  1. Агенція підбирає автора відповідно до рівня роботи та вимог окремого ВНЗ, враховуючи наявний бюджет замовника і побажання наукового.
  2. Забезпечує протекцію угоди завдяки чому автор отримує оплату після завершення гарантійного терміну.
  3. Робота виконується і оплачується по частинах, таким чином у студента є можливість показувати хід роботи науковому.
  4. Протягом гарантійного терміну, який становить 2-3 тижні, автор вносить правки в роботу безкоштовно за початковими вимогами.

Послуга написання ВКР на замовлення на youtube

 

Найбільш популярні питання стосовно написання ВКР

1. Коли краще замовляти ВКР?

 

Роботу бажано замовляти за 2 місяці до її здачі. Якщо роботу замовляти більше ніж за 3 місяці результати дослідження можуть стати не актуальними.

2. Чи можна напряму спілкуватись з автором?

 

Спілкування з автором відбувається через модерацію фахівця агенції для забезпечення конфіденційності.

3. Що необхідно щоб ВКР виконали недорого?

 

Завчасно зробити запит на виконання та орієнтуватись на мінімально можливі вимоги до роботи по об’єму, унікальності та рівню виконавця.

4. Що робити, якщо немає бази дослідження ВКР?

 

Автор може запропонувати вигадані дані для забезпечення розрахунків в роботі.

 

ВАЖЛИВО!
Ми завжди відверті з клієнтами і завжди надаємо лише об’єктивну інформацію, а тому просимо звернути увагу на наступні моменти.

Студія може гарантувати лише виконання роботи відповідно до бюджету та рівня автора, якого вибрав замовник, тому для успішного виконання та захисту ВКР ми радимо:

  • Своєчасно замовляти роботу;
  • Об’єктивно формувати бюджет;
  • При виборі автора звертати увагу на його рівень, оскільки це буде впливати на рівень роботи;
  • Правильно організувати взаємодію з науковим керівником при можливості вибрати відповідального куратора, який послідовний в своїх вимогах з чітким баченням роботи та своєчасним наданням зворотнього зв’язку;
  • Своєчасно надавати зворотній зв’язок від наукового, бо це дозволить автору своєчасно та безкоштовно внести необхідні правки в роботу.
Залишились питання до послуги
напишіть нам у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати?
Заповніть форму запиту нижче: