Головна » Статті за темою » Де замовити контрольну роботу.

Де замовити контрольну роботу.

Замовлення контрольних робітДля мене студентські роки залишилися позаду. Довгоочікуваний диплом про вищу освіту в мене займає почесне місце на поличці моєї квартири, він реально допоміг мені суттєво просунутися кар’єрними сходами і тепер я керівник відділу. Я ще не раз буду згадувати своїх викладачів; безсонні ночі та студентські вечірки. Вже на третьому курсі я почав поєднувати роботу з навчанням, оскільки грошей для останнього у батьків не вистачало. Першу сесію я відучився «від А до Я», викроював час після роботи для написання всіх завдань, які давали в університеті. Можу зізнатися чесно – це було дуже нелегко, написання навчальних завдань, навіть при супер ефективному плануванні, щодня тривало до 2-ї години ночі (при цьому о 6-й ранку потрібно було вставати на роботу). Хронічне недосипання знижувало мою працездатність, що позначалося на уважності та енергійності до такої міри, що наприкінці тижня я був більше схожий на ходячого зомбі, ніж на провідного менеджера. Все це позначилось на продуктивності: кількість угод впала і я не виконав план продажу. Ці зміни не могли не залишитися поза увагою керівництва. Наш керівник відділу запитав у мене в чому причина того, що я так почав здавати. У відповідь на мої скарги на нестачу часу він запропонував згадати тренінги з тайм-менеджменту та делегувати частину справ. Він запропонував вирішити мені цю проблему як бізнес-кейс і замість виконання чергових навчальних завдань приділити годину часу, щоб проаналізувати ситуацію і знайти оптимальне рішення.
Вдома, як і порадив мій керівник, за всіма правилами тайм-менеджменту я розклав усі свої дії по поличках, виділив важливі та другорядні, проаналізував скільки та на що йде часу.

Після аналізу проблеми виявилося, що практично 95% часу у мене йде на пошук інформації та складання наукових праць і всього 2-5% на вивчення написаної мною роботи, але саме вони були цінними, оскільки давали необхідні знання. Сам пошук інформації виявився другорядним, крім цього він займав більшу частину часу. З погляду навчання він тренував навичку систематизації та пошуку матеріалу, яка була вже сформована ще на першому курсі стаціонару. Таким чином, я зрозумів, що потрібно просто делегувати частину роботи з підготовки навчальних завдань, що, в свою чергу, дасть змогу отримати більше часу на відпочинок без шкоди длянавчання.

Де я замовляв контрольну роботу

Про послугу контрольних робіт на замовлення я почув від однокурсників ще на першому курсі, але з огляду на те, що я не працював і часу на навчання у мене вистачало, ця послуга для мене була не актуальною; 40% знань я отримував на лекціях, була можливість у відвідуванні бібліотек, легко знаходив час на читання літератури та виконання навчальних завдань.
Перший семестр усі завдання, не знаючи відпочинку, я зробив самостійно та закрив сесію на успішно. Отримавши завдання на другий семестр, я взявся за пошук хорошого виконавця, який би допоміг мені з навчанням.
На жаль, знайомих, які могли б порадити фахівців із виконання навчальних завдань не було, оскільки заочна форма навчання внесла корективи в моє коло спілкування – люди працювали і були вже з дипломами.
Після 15-хвилинного моніторингу в інтернеті виявилося, що потенційно є кілька способів вирішити питання по виконанню навчальних завдань на замовлення.

  1. Дошки оголошень. На українському ринку найпопулярніший сайт оголошень ОЛХ. Часу до наступного семестру було достатньо і я вирішив спробувати знайти виконавця на цьому сайті. Зайшов у розділ послуг із темою оголошення «Контрольні роботи недорого». Написав автору у вайбер. Відповів швидко, за 10 сторінок реферату запросив 300 гривень. З огляду на те, що у мене виконання аналогічної роботи займало 2-3 дні, то цілком нормально. Автор запросив передплату, другу частину оплати мав надіслати після виконання роботи. В день, коли робота повинна була бути готовою, автор не відповів на повідомлення і просто зник. 150 гривень невеликі гроші і я продовжив пошук варіантів вирішення питання далі.
  2. Оскільки фрілансери, за великим рахунком, можуть у будь-який момент зникнути з оплатою, а знайти їх потім нереально, подальший пошук авторів я почав розглядати через сервіси. Другим у пошуку виявився сервіс «Кабанчик». На ньому можна переглянути рейтинг авторів та почитати відгуки. Чесно кажучи, цей сервіс я пробував з інших послуг і враження залишилися неоднозначними. Розмістив завдання по виконанню тієї ж роботи на «Кабанчику». Відповів автор. Домовились про оплату. Роботу вислав частинами. Якість, відверто, виявилась не дуже високою. Після прохання доопрацювати автор вніс несуттєві коригування, які не дуже підняли якість. Загалом, цю контрольну доопрацював сам і вирішив переглянути інші сервіси для вирішення мого питання. Зробив висновок, що знайти привітного та відповідального та ще й кваліфікованого фрілансера – це величезна удача.
  3. При пошуку через Гугл звернув увагу на сервіси, але які вже спеціалізуються на виконанні студентських робіт. Там, як і на «Кабанчику», потрібно зареєструватися на сайті і там теж є рейтинг авторів, але, чесно кажучи, після не дуже приємного спілкування безпосередньо з виконавцями вирішив пошукати інші варіанти.
  4. На першій сторінці пошуку Google звернув увагу на блок, де відображалися агентства з наявністю офісів на Google картах. Якщо чесно, то наявність офісу в агентства, яке займається допомогою у виконанні контрольних робіт,викликало довіру; це юридична особа і зникнути з оплатою послуги, маючи держ. реєстрацію, малоймовірно. Зайшов на сторінку одного з агентств, яке мало гарний рейтинг, переглянув відгуки, звернув увагу на те, що спілкування ведеться не з виконавцем безпосередньо (окремим автором), а з адміністратором. Також сподобалося, що не потрібно реєструватися в системі, а достатньо написати у вайбер чи телеграм. Загалом, так я познайомився зі Студією «Експерт». Цінова політика агентства середня. Сподобалося, що адміністратор пропонує різні варіанти вартості від окремих авторів, може зорієнтувати щодо рівня авторів, що дуже зручно, оскільки є роботи, якість яких не є принципово, а є такі, що вимагають якісного виконання. Першу контрольну робили частинами з поетапною оплатою, надалі вносив оплату повністю. Розташування офісу цілком зручне, але я туди так жодного разу не приїхав; навіть коли замовляв магістерську роботу спілкування та оплата проходили через інтернет. Не виключаю, що цілком реально знайти хорошого виконавця і у вищезгаданих сервісах, але мені більше сподобалася взаємодія саме через адміністратора.

Таким чином, виконання контрольних робіт на замовлення навчило мене делегувати завдання, економити час та звело мене з надійним помічником, якого можу рекомендувати.