Головна » Послуги » Доповідь на замовлення

Доповідь на замовлення

доповідь на замовленняВ рамках навчального завдання можна замовити, купити доповідь або матеріал до виступу (звіту) на українській, російській, англійській, латинській, французській чи німецькій мові.

Однією з форм подання інформації у громадській діяльності є доповідь, звіт чи рапорт, останнє більше поширене у силових структурах та відомства. Однією з особливостей доповіді та звіту є коротке та лаконічне, структуроване подання інформації з певної теми, галузі, проблематики… Доповіді можуть передбачати подальший публічний виступ на конференції, симпозіумі, зборах чи письмовому зверненні найчастіше до вищого керівництва чи відомства підлеглими. У межах доповіді можна використовувати статистичні дані, рекомендації, факти, висновки.

У системі освіти та науковому середовищі доповіді практикуються як самостійні роботи з певної тематики, так і на підставі результатів виконаної наукової праці або навчального завдання (дипломної, курсової, творчої чи практичної роботи, дослідження…). з його коротким описом, використанням цитат та визначенням ідеї, проблематики, значущості…
Доповідь складається з короткого вступу основної частини та висновків.
Загальний обсяг доповіді розрахований на 7-8 хвилин виступу

У нашій студії можна замовити написання доповіді з біології, біотехнології, археології, антропології, кримінології, праву (юриспруденції, правознавству), адміністративному управлінню, міжнародним відносинам, політології, політекономії, історії, культурології, філософії, богословю, теології, педагогіці, психології, соціології, українській мові, російській мові, англійській мові, німецькій мові, французькій мові, італійській мові, екології, менеджменту, банківської справи, страхуванню, фінансам, бухгалтерського обліку (бухобліку та аудиту) та інших спеціалізацій.

Термін виконання доповіді на замовлення

Наший центр орієнтується на необхідний термін виконання доповіді саме для замовника. Але існує таке поняття як терміновості.

Звичайний термін виконання: від 6-ти днів
Мінімальний термін виконання: від 3-х днів

При замовленні бажано вказувати бажаний та максимально допустимий термін, так як автори не завжди беруться за термінові замовлення.

Ціна виконання доповіді:

На ціну доповіді впливають обсяг, складність теми, термін, мова виконання, рівень вимог та автора якого необхідно залучити до виконання (магістр, аспірант, кандидат наук)

Ціна доповіді середня: від 600 грн.
Мінімальна ціна доповіді: від 450 грн.

Точну вартість виконання доповіді ми повідомляємо після вивчення ваших вимог.

Оформити запит на виконання доповіді можна через телеграм, вайбер або форму замовлення.

Що уточнюється при запиті на виконання доповідь

При оформленні запиту необхідно зазначити:

  • Вид завдання (доповідь)
  • Дисципліну в рамках якої потрібно виконати завдання
  • Для чого потрібна доповідь, рівень аудиторії (конференція, навчальне завдання, до курсової, дипломної…)
  • Тема доповіді, або тема роботи до якої потрібна доповідь.
  • Обсяг роботи у сторінках чи слайдах.
  • Коментарі або побажання щодо змісту, використання джерел.
  • Чи потрібні слайди до доповіді у програмі паверпоіт
  • Чи потрібно вказувати список літератури із посиланнями
  • Термін виконання

Виконання доповіді можна замовити в країнах:

Україна, Польша, Азейбаржан, Казахстан, Чехія, Іспанія, Пртугалія, Латвія, Литва, Болгарія, Канада, Італія, Австрія, Великобританія, Англія, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Франція та інших країнах світу.

Залишились питання – напишіть нам у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати замовлення (ДОПОВІДІ) – Заповніть форму запиту нижче: