Головна » Послуги » Замовити, купити Есе. Виконання на замовлення

Замовити, купити Есе. Виконання на замовлення

замовити есе, купити написати есе, виконати на замовлення есе на російській, англійській, німецькій, італійській мовіУ авторів нашого центру можна купити або замовити есе на українській, англійській, російській мові з економічного аналізу, економіки, менеджменту, фінансів, історії, української, англійської, німецької філології, філософії, світової літератури, етики, естетики, культурологи та мистецтву, банківської справи, страхування, педагогіки і методики викладання , соціології, психології, права, політології, міжнародних відносин та інших дисциплін українською, російською, англійською та іншими мовами.

Есе – це невеликий літературний твір, написаний у вільному літературному жанрі який виражає особисту думку або роздуми автора з певної тематики або проблематики. Як навчальне завдання у вищій школі України есе стало застосовуватися відносно недавно. Основна мета даного виду навчального завдання вчити студентів формувати і висловлювати особисте ставлення або думку до події, явища, проблематики тощо.

Структура есе на відміну від реферату та інших навчальних завдань довільна. В основному даний вид роботи пишеться по певній тематиці з використанням думок (ідей, тез) за темою і їх аргументацією. Зазвичай і такій роботі можна відстежити наявність короткого вступу і висновку в формі резюмування.

При написанні найчастіше використовується художній чи науково-популярний стиль, в тексті допускається прояв емоційності і експресивності. Рівень есе визначається по виразності в ньому особистості автора – його світогляду, думки і почуттів. Не дивлячись на незначний обсяг есе який не перевищує 2-3-х сторінок, його написання викликає складності пов’язані з умінням не тільки вивчення і аналізу інформації з теми, але і продукціювання з подальшим виразом особистого ставлення до досліджуваного предмета. Можна відзначити і той факт, що далеко не кожен автор сильний в даному виді роботи. Есе добре пишуть автори, у яких вже є досвід написання і публікації статей, нарисів, заміток в газетах та інтернет виданнях. Наші автори можуть вам із задоволенням допомогти в написанні есе по будь-якій темі і дисципліні на українській, аглійській російській мові.

Вартість, ціна написання есе

Не дивлячись на те що за обсягом есе займає зазвичай не більше 3-5 сторінки, за складністю і часом виконання воно прирівнюється до хорошого реферату або навіть простої курсової роботи. В нашій студії вартість есе стартує від 500-600 грн. за роботу.

Рівень автора: Ціна есе:
Магістр від 500 грн
Аспірант від 600 грн.
Кандидат наук від 800 грн.

На вартість есе впливає тематика, вимоги і рівень навчального закладу для якого виконується робота, рівень і ступінь аналітичного підходу, термін виконання.

У деяких випадках при складних темах ціна есе може досягати 800 і більше гривень.

Для точної оцінки вашої роботи необхідно зробити запит в наш центр, інформація вказана нижче.

Термін виконання есе на замовлення

Для написання есе необхідно від декількох днів до тижня, в залежності складності теми, наявності матеріалу, вимог.

Термін: Строк:
Терміново 1 день
Звичайний 7 днів

Краще своєчасно робити замовлення, так як це впливає на якість, ціну і готовність автора взятись за роботу.

Оформити замовлення на виконання есе дізнатися точну вартість

Для визначення точної вартості виконання вашого есе необхідно заповнити форму замовлення, або написати на вайбер, телеграм або пошту.

При оформленні запиту на виконання необхідно вказати:

 • Вид роботи (есе)
 • Спеціалізацію, Дисципліну в рамках якої виконується робота
 • Назва навчального закладу
 • Тема і коментарі до завдання (на що звернути увагу, на підставі яких джерел виконувати, що аналізувати, чи потрібно вказувати список використаних джерел чи ні)
 • Обсяг в аркушах А4 і розмір шрифту та інтервалу
 • Термін (бажаний або крайній)
 • Ваші контактні дані із зазначенням телефону

 

Питання-відповіді стосовно замовення есе

Як замовити есе?

Найзручніше оформити замовлення есе через вайбер чи телеграм.

Чи можна замовити есе на англійській мові?

Наші автори можуть написати есе на англійській, французскій, німецькій, італійській та латинській мові

Яка унікальність при виконанні есе?

Так як есе це авторська робота, унікальність готової роботи складає від 90%

 

Як виконується замовлення на есе

 1. Після вашого запиту вашу роботу оцінюють, і можуть запропонувати кілька варіантів ціни від різного рівня авторів. Зазвичай розмір ціни відповідає рівню автора. Якщо вам вартість не підходить, то оформляється повторний запит авторам для пошуку більш прийнятного варіанту або обговорюють зниження вартості з уже наявними авторами.
 2. Автор береться за роботу тільки після внесення оплати за замовлення.
 3. Оплату можна зробити за адресою центру готівкою або на картку або рахунок СПД.
 4. Оплата за даний вид роботи робиться одним платежем, так як робота за обсягом дуже маленька, ділити її виконання на частини вкрай не зручно. З цього поетапна оплата і виконання як в курсовій тут не виходить.
 5. Есе виконується згідно ваших початкових завдань і вимог.
 6. Після виконання її вам надають на вайбер, телеграм або пошту.
 7. Після надання роботи у вас є тиждень для внесення правок, якщо це буде потрібно.
Залишились питання стосовно замовлення есе?
Задайте питання у вайбер чи телеграм:

Як краще починати замовлення есе?
Заповніть форму запиту нижче:

Навчальні заклади для яких можна купити та виконати есе

Виконуємо замовлення есе для міжрегіональної академії управління персоналом МАУП, університету імені Т. Шевченка -КНУ, інституту міжнародних відносин, політехнічного університету – КПІ, економічного університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ) КНЕУ, лінгвістичного університету – КНЛУ, академії СБУ, Педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова -НПУ, Славістичного університету, університету ім. Б. Грінченка, університету технологій та дизайну, університету ім. Бугая (МНТУ), академії адвокатури, університету банківської справи, Одеської юридичної академії НУ “ОЮА”, академії педагогічних наук України, Академії міжнародної економіки і міжнародних відносин -КАМЕМО, інституту бізнесу і технологій – КІБІТ, університету права НАН України, університету економіки і права -КУТЕП, університету фінансів -МУФ, академій керівних кадрів культури і мистецтв – НАРККиИ, академії статистики, обліку та аудиту, транспортного університету -НТУ, університету ім. В. Вернадського, університету харчових технологій НУХТ, інституту лінгвістики і менеджменту, університету менеджменту освіти -УМО, торгово-економічного університету – КНТЕУ, університету «КРОК», авіаційного університету – НАУ, університету – КиМУ, академії управління при Президентові України -наго, академії внутрішніх справ НАВС, академії праці і соціальних відносин і туризму, Європейського університету, інституту екології економіки і права, економічного інститут менеджменту -КЕІМ, академії -КГА, Кооперативного інституту бізнесу і права ККІБП, університету ринкових відносин -КУРО, Соломонового університету, університету Богомольця, Києво-Могилянської академії, інституту туризму ІТ ФПУ, фінансово-економічного інституту та інших вищих навчальних закладів Києва та України.