Головна » Послуги » Замовити контрольну роботу

Замовити контрольну роботу

контрольні роботи на замовлення

У нашому центрі можна замовити контрольну роботу за різними напрямками для навчальних закладів України.

Однією зі складових процесу освіти є поточний і підсумковий контроль знань. Сучасна система освіти України поступово переходить на європейську систему оцінювання, в якій переважно використовується тестова форма перевірки знань, але, незважаючи на це, більшість наших вищих навчальних закладів продовжують використовувати вітчизняні методи зрізу знань, серед яких домінують контрольні роботи. Назва цієї форми навчального процесу походить від завдань, які перед ним ставилися – контроль знань, відповідно назва – контрольна робота. У вищій школі особливе значення приділяється самостійному оволодінню дисциплін в рамках навчальної програми, тому виконання контрольних робіт використовуються не тільки для перевірки, а й для самостійного пошуку і систематизації знань. В рамках контрольної роботи студенту можуть задати виконання практичних, творчих, аналітичних, реферативних і лабораторних завдань.

Для написання контрольної роботи студенту необхідно витратити багато часу, зусиль, а також коштів, що призводить до досить великого завантаженя і враховуючи, що до сесії таких контрольних необхідно зробити безліч за різними напрямками, робить це завдання дуже важким, особливо при наявності інших завдань, які вимагають уваги і часу. У такій ситуації можна скористатися послугою спеціалізованих агентств, при цьому зосередити увагу тільки на вивченні готових робіт, що істотно спростить завдання і заощадить час на її підготовку.

Штат наших виконавців включає фахівців необхідної кваліфікації за багатьма напрямами та спеціалізаціями.

Термін написання контрольної роботи

Щоб виконати контрольні роботи на замовлення в нашому центрі необхідно один тиждень.

Якщо вам необхідно вирішити контрольну дуже швидко, то можливе замовлення термінової (срочної) контрольної, виконання якої реально за день або два дні, єдине на пошук автора на таке замовлення потрібно більше зусиль, і із за великих зусиль автора при реалізації таких замовлень вони оцінюються дорожче.

Термінове виконання  1 – день
Звичайний термін 1-2- тижні

Отже доцільно оформлювани замовлення контрольних робіт заздалегідь і не відкладати це на потім.
Hа термін виконання контрольних не впливає їх кількість, так як для виконання можуть залучати кілька авторів, тому при замовленні і однієї контрольної і замовленні 10 контрольних нам потрібно один і тойже час.

Вартість виконання, ціна контрольної роботи на замовлення

Вартість ціна контрольної залежить від складність і кількість завдань, мови виконання, терміновісті, рейтингу автора який долучається до роботи, характеру роботи (теоретичний, практичний, аналітичний), комплексністі замовлення (кількість завдань у контрольній) …

Виходячи з досвіду виконання контрольних за останній рік, можемо зорієнтувати по середнім розцінкам за послуги

Мінімальна ціна контрольної: від 300-350 грн.
Середня ціна контрольної: від 450-600 грн.

Так як в нашій агенції працюють тільки кваліфіковані автори з вищою повною освітою, є певний мінімум вартості нижче якої вони не беруться навіть якщо це одне просте завдання, або теоретичне питання.
При комплексному замовленні (якщо до агенції на виконання надходить декілька контрольних), кожна контрольна буде коштувати дешевше ніж при замовленні кожної контрольної окремо.

Схема виконання контрольних робіт

 • Після вашого запиту відповідь авторів з оцінкою контрольних надходить протягом дня. Це може займати від декількох годин до доби. Якщо у вас термінова контрольна, на її виконання автора шукають в терміновому порядку від декількох хвилин до години.
 • З моменту надходження відповіді вам відразу повідомляють вартість контрольної окремо і загальну суму, якщо контрольних було кілька з урахуванням знижки.
 • Якщо вам вартість підходить, ви вносите оплату за контрольну або контрольні безготівковим способом або в офісі.
 • Якщо у вас термін дозволяє (більше 1 тижня) ми можемо виконувати контрольні по частинах, наприклад ви оплатили одну контрольну, її виконали і надали вам. Аналогічна схема по іншим контрольним.
 • Коли у вас досить об’ємна контрольна, вартість якої більше 800-1000 грн., виконання її можна при необхідності розділити на 2 частини. Оплата в такому разі вноситься за першу частину до її виконання і висилають вам по готовності, так само за другу частину.
  Краще оплату вносити відразу за всю роботу, автор буде її виконувати повністю не розбиваючи на частини і не втрачаючи час на очікування оплати другої частини.
 • Автор виконує завдання або його частину після внесення оплати за неї.
 • При необхідності можна укласти договір в офісі на надання даних послуг. Просимо звернути увагу що зустріч в офісі оговорюється завчасно, так як співробітники працюють переважно дистанційно і можуть не завжди бути на місці.
 • Після виконання і надання контрольних вам дається тиждень на перевірку завдань. В цей період часу автор може при необхідності внести правки в роботу.

Контрольні роботи на замовлення на youtube

При оформлені запиту на виконання контрольної необхідно вказати:

 1. Дисципліну по якій необхідно виконати контрольну і Спеціалізацію (ваш факультет)
 2. Назва ВНЗ і курс (бажано але не обов’язково)
 3. Тема або які завдання (який варіант на якій сторінці з якого файлу виконувати)
 4. Обсяг якщо є теоретичні завдання або потрібно розкрити питання.
 5. Мова написання
 6. Необхідні терміни (бажані і максимальні)
 7. Бюджет на виконання контрольної (вартість на яку ви орієнтуєтеся (від і до)
 8. Ваше ім’я
 9. контактний телефон

Пинання-відповіді стосовно замовлення контрольних

1. Чи можна знизити ціну контрольної роботи якщо вона для мене буде високою?

Так як запит на виконання контрольної надається декільком авторам, то можливе надходження варіанту вартості дешевше. Тому якщо Вам не підійшла початкова вартість, досить повідомити про це і ми зможемо пошукати автора з більш низькою вартістю.

2. Як краще замовити контрольну роботу?

Одну контрольну краще замовляти через Вайбер або Телеграм. Якщо контрольних багато, то краще оформити їх окремими повідопленнями по пошті. Так зручніще буде в подальшому спілкування по їх виконанню.

3. Чи можна замовити контрольну по телефону?

Замовлення на виконання контрольних в нашій студії можна оформити лише в письмовому вигляді, для подальшого уникнення непорозуміння стосовно наданих вимог та того що буде виконано автором.

4. По яким предметам можливо замовити контрольну роботу?

Контрольні виконуємо по праву, вищій математиці, юриспруденції, статистиці, правознавству, біології, біотехнології, географії, історії, філософії, культурології, фармації, державному управлінню, хімії, публічне управління та адміністрування, управління освітою, фізика, економіці, політекономії, фінансам, психології, педагогіці, соціології, логопедії, філології, мові англійській, французській, німецькій, італійській, латинській, літературі, історії, педагогіці, філософії, політології, міжнародним відносинам, страхуванню, менеджменту та іншим предметам.

5. В яких містах можна замовити контрольну роботу?

Київ, Харків, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Кривий Ріг, Дніпро, Вінниця, Хмельницький, Херсон, Шостка, Глухів, Рівне, Суми, Сміла, Луцьк, Умань, Переяслав, ПолтаваМиколаїв, Бахмач, Кам’янець-Подільський, Черкаси, Ірпінь, Кагарлик, Ніжин, Миргород, Чернігів, Мукачево, Бердянськ, Кропивницький, Бердичів, Біла Церква, Яремче, Богуслав, Болград, Хуст, Прилуки, Трускавець, Чернівці, Жмеринка, Жовті Води, Канів, Каховка, Білгород-Дністровський, Конотоп, Нікополь, Бориспіль, Вишгород, Запоріжжя, Кременчук, Ужгород, Чорноморськ, Бровари, та в інших містах

4. Для яких навчальних закладів студія виконує контрольні?

Для ВНЗ Київський університет імені Бориса Грінченко, Інституту туризму Федерації профспілок України ( ІТ ФПУ), Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (К-ПНУ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), Київсткий економічний інститут менеджменту (КЕІМ), Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин (КАМЕМВ), Київська гуманітарної академії (КГА), Київський національного лінгвістичного університету (КНЛУ), Національний університет “Одеська юридична академія”, Київський інститут економіки та гуманітарії, Київський інституту бізнесу і технологій (КІБІТ), Академія адвокатури України (ААУ), Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя Стуса), Західноукраїнський національний університет (ЗУНУ), Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ), Запорізький національний університет (ЗНУ), Інститут інтелектуальної власності НУ «Одеська юридична академія», Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ “Університет банківської справи”, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ), Київський міжнародний університет (КиМУ), Академія праці і соціальних відносин і туризму (АТСОТ), Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ), Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), Донецький інститут залізничного транспорту УДАЗТ, Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інституту екології економіки і права (ІЕЕП), Європейський університет (ЄУ), Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ), Національний університету харчових технологій (НУХТ), Київський університет права НАН України (КУП НАНУ), Київський університету туризму, економіки і права (КУТЕП), Національного торгово-економічного університету (КНТЕУ), Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), Міжнародний науково-технічного університету ім. Бугая (МНТУ),Кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП), Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД), Київський університет імені Бориса Грінченка (Університет Грінченка), Київський славістичний університет (КСУ), Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), Конотопська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національна Академія педагогічних наук (НАПН), Маріупольський державний університет (МДУ), Костянтинівська філія Донецького національного університету імені Василя Стуса, Маріупольська філія Донецького національного університету імені Василя Стуса, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Міжнародний Соломонів університет (МСУ), Миколаївський навчально-науковий інститут Одеського національного університету ім. Мечникова (МННІ ОНУ), Міжнародний університет фінансів (МУФ),Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ), Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського (МНУ), Міжнародний інститут глибинної психології (МІГП), Національний авіаційний університет (НАУ), Національна акаде́мія стати́стики, о́бліку та ауди́ту (НАСОА), Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), Національна Академії внутрішніх справ (НАВС), Націона́льна акаде́мія керівни́х ка́дрів культу́ри і мисте́цтв (НАКККіМ), Національна юридична академія (НЮА), Національний транспортний університет (НТУ), Національний університет “Острозька академія”, Національна академія Служби безпеки України, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” (НТУ “ДП”), Національний медичний Університ Богомольця (НМУ), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (СНУ ім. В. Даля), Національний університет Запорізька політехніка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ КПІ), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ), Педагогічного університету імені Драгоманова (НПУ),Національної академії управління (НАУ), Ніжинський державний університет ім. Гоголя (НДУ), Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, Ужгородський національний університет (УжНУ), Полтавський центр дистанційного навчання МАУП, Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ), Хмельницький національний університет (ХНУ), Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Винниченка (ЦДПУ), Університету ринкових відносин (КОРО), Український католицький університет (УКУ), Український державний університет науки і технологій (УДУНТ), Університет Григорія Сковороди в Переяславі (УГСП), Український фінансово-економічний інститут (УФЕІ), Українського інституту лінгвістики і менеджменту (УІЛМ), Університету менеджменту освіти (УМО), Університет економіки і права «КРОК», Університету банківської справи, Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля», Чорноморський національний університет імені Петра Могили (ЧНУ ім. П. Могили) та інших ВНЗ

 

Залишились питання стосовно замовлення контрольних робіт?
Задайте питання у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати замовлення контрольної?
Заповніть форму запиту нижче: