Головна » Замовити контрольну роботу » Замовити креслення, контрольну роботу з нарисної геомертрії, інженерної графіки

Замовити креслення, контрольну роботу з нарисної геомертрії, інженерної графіки

замовити креслення, купити креснення, контрольну з креслення, інженерної графіки, креслення на замовлення в Києві від руки в AutoCad, КомпасУ нас можна замовити креслення від руки і в програмах AutoCad, Компас, контрольну з креслення, інженерної графіки, нарисної геометрії. Креслення, нарисна геометрія та інженерна графіка – це одна з основних дисциплін, що вивчаються студентами технічних вузів Києва та інших міст України. В нашій студії найчастіше замовляють розв’язання, рішення, виконання задач, контрольні, лабораторні роботи по нарисної геометрії та інженерної графіки студенти-заочники через елементарний брак часу і завантаження на основній роботі. Завдання з креслення, начерталки і инженерки, як спрощено називають ці дисципліни студенти, виконують фахівці з вищою закінченою освітою, які працюють інженерами-конструкторами, інженерами, архітекторами. Серед фахівців є колишні викладачі вузів Києва, які за багаторічний досвід роботи по виконанню робіт для студентів виконували завдання для різних вузів Києва, добре вивчили специфіку, завдання і методички різних навчальних закладів, вимоги викладачів. Найчастіше завдання з креслення, нарисної геометрії виконуються від руки олівцем на форматі А3 або А4 в зошиті, виконання завдань креслень можливо також в електронному вигляді в програмах Автокад AutoCad, Компас … з подальшим наданням в форматах pdf, jpeg, jpg, png … Все контрольні з нарисної геометрії та інженерної графіки виконуються згідно ГОСТам, загальноприйнятим методичками при наявності прикладів рішення, чітко дотримуючись прописаним вимогам, алгоритмам та прикладів. Крім виконання контрольних, лабораторних завдань з креслення, нарисної геометрії та інженерної графіки (складальне креслення, виконання розрізів перетинів, побудова дієвідмін, деталіровка, ескізування, перспектива …) ви можете замовити перенесення креслення в електронний вигляд і навпаки, перекреслення креслення, виправлення помилок.

При замовленні контрольної роботи методичку з завданнями і варіантами з даними можна привезти безпосередньо в офіс студії, який знаходиться в центрі Києва, біля метро, ​​завдання також можна вислати поштою із зазначенням завдань і даних до завдання.

Вартість роботи залежить від складності завдання і формату аркуша, на якому завдання буде виконано, а також способу виконання (олівцем від руки або за допомогою програми …)