Головна » Замовити контрольну роботу » Замовити креслення, контрольну роботу з нарисної геомертрії, інженерної графіки

Замовити креслення, контрольну роботу з нарисної геомертрії, інженерної графіки

замовити креслення, купити креснення, контрольну з креслення, інженерної графіки, креслення на замовлення в Києві від руки в AutoCad, КомпасУ нас можна замовити креслення від руки і в програмах AutoCad, Компас, контрольну з креслення, інженерної графіки, нарисної геометрії.

Креслення, нарисна геометрія та інженерна графіка – це одна з основних дисциплін, що вивчаються студентами технічних вузів Києва та інших міст України.

В нашій студії найчастіше замовляють розв’язання, рішення, виконання задач, контрольні, лабораторні роботи по нарисної геометрії та інженерної графіки студенти-заочники через елементарний брак часу і завантаження на основній роботі.

Завдання з креслення, начерталки і инженерки, як спрощено називають ці дисципліни студенти, виконують фахівці з вищою закінченою освітою, які працюють інженерами-конструкторами, інженерами, архітекторами. Серед фахівців є колишні викладачі ВНЗ ів Києва, які за багаторічний досвід роботи по виконанню робіт для студентів виконували завдання для різних вузів Києва, добре вивчили специфіку, завдання і методички різних навчальних закладів, вимоги викладачів.

Найчастіше завдання з креслення, нарисної геометрії виконуються від руки олівцем на форматі А3 або А4 в зошиті, виконання завдань креслень можливо також в електронному вигляді в програмах Автокад AutoCad, Компас … з подальшим наданням в форматах pdf, jpeg, jpg, png …

Всі контрольні з нарисної геометрії та інженерної графіки виконуються згідно ГОСТам, загальноприйнятим методичками при наявності прикладів рішення, чітко дотримуючись прописаним вимогам, алгоритмам та прикладів.

Крім виконання контрольних, лабораторних завдань з креслення, нарисної геометрії та інженерної графіки (складальне креслення, виконання розрізів перетинів, побудова дієвідмін, деталіровка, ескізування, перспектива …) ви можете замовити перенесення креслення в електронний вигляд і навпаки, перекреслення креслення, виправлення помилок.

При замовленні контрольної роботи методичку з завданнями і варіантами з даними можна привезти безпосередньо в офіс студії, який знаходиться в центрі Києва, біля метро, ​​завдання також можна вислати поштою із зазначенням завдань і даних до завдання.

Вартість роботи залежить від складності завдання і формату аркуша, на якому завдання буде виконано, а також способу виконання (олівцем від руки або за допомогою програми …)

Виконання роботи здійснюється наступним чином:

  1. Висилається завдання в вайбер, телеграм, на пошту з вказанням що потрібно виконати, який варіант, які формати, термін виконання.
  2. Автори оцінюють роботу
  3. Якщо підходить ціна, то вноситься повна оплата.
  4. Фото готової роботи висилається Вам на вайбер пошту або телеграм. Якщо необхідна саме креслення, його можна отримати в офісі студії або біля метро (Дарниця, Почайна)
  5. Якщо підходить варіант фото готвої роботи то оплату можна розділити на 2 частини. Вноситься половина оплати, автор виконує половину роботи. Вноситься решта оплати і автор виконує і надає готову роботу.
Запит можна оформити на вайбер чи телеграм