Головна » Замовити контрольну роботу » Замовити контрольну роботу, завдання з теорії ймовірностей

Замовити контрольну роботу, завдання з теорії ймовірностей

Замовити контрольну роботу з теорії ймовірностей, контрольні роботи теорія ймовірностіУ нашому центрі можна замовити контрольну роботу з теорії ймовірностей. Даний предмет-це один з розділів вищої математики, який вивчає закономірності випадкових явищ в подіях, величинах, а також їх властивості та операції над ними.

Основні розділи які вивчає теорія ймовірностей це елементи комбінаторики, класичне визначення ймовірності, геометричне визначення ймовірності, алгебра подій, складання і множення ймовірностей, формула повної ймовірності та формула Байєса, Формула Бернуллі, теореми Муавра-Лапласа, дискретні випадкові величини і їх характеристики, непререривние випадкові величини і їх характеристики, нормальний розподіл, системи випадкових величин, випадкові процеси, марковские ланцюга, дисперсійний аналіз .. .

Теорія ймовірності як дисципліна виникла в середньовіччі, в результаті спроб виявити закономірності в випаданні виграшних варіантів в азартних іграх (кістки, Орлянка, рулетка). Першими дослідниками в цій галузі були Блез Паскаль і П’єр Ферма.

У XVII-XVIII ст. теорія ймовірностей застосовувалася в страхуванні, азартних іграх, демографії. У XIX ст. знайшла своє практичне застосування в різноманітних галузях науки, техніки, економіки (теорія помилок спостережень, теорія стрілянини, статистика, молекулярна і атомна фізика, хімія, метеорологія, питання планування, статистичний контроль у виробництві і т. д.)

Можна помітити що згідно зі статистикою, в ВНЗ даний предмет далеко не легкий для розуміння і навчання студентами. Для виконання завдань з теорії ймовірностей необхідно вміти підходити до вирішення комплексно, враховувати наприклад спільно подій і їх вплив один на одного, вибір предметів, вплив досвіду на подальшу ймовірність …

Всі завдання з цього предмету у нас виконують кваліфіковані фахівці.

Вартість виконання завдань з даного предмета визначається після її оцінки.

Завдання для оцінки можна передати поштою на вайбер або телеграм.