Головна » Замовити контрольну з права

Замовити контрольну з права

замовити контрольну з праваВ нашому центрі можна замовити або купити контрольну роботу з права, правознавства, юриспруденції на українській, російській та англійській мовах для студентів першого, другого, третього курсу будь-якого навчального закладу України та інших країн.

В рамках роботи автори можуть виконати заключну (підсумкову) контрольну роботу, реферат, есе, презентації, тестові завдання, доповідь, аналіз літератури з різних галузей права.

Виконання на замовлення контрольних робіт можливо з адміністративного, кримінальгого, господарського, сімейного, фінансового, трудового, конституційного, екологічного, морського та інших галузів права.

Надаємо послугу написання на замовлення контрольних з наступних напрямків: основи римського права, адміністративне право та процес, цивільне право та процес, кримінальне право та процес, право соціального забезпечення, історія держави і права України та зарубіжних країн, господарське право та процес, судові та правоохоронні органи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, теорія та практика, правовідносини, правопорушення, юридична відповідальність та інше.

Контрольна з правознавства це – найпростіший та ефективний спосіб для перевірки за засвоєння студентами й слухачами навчальної програми з юриспруденції вищих навчальних закладів.

Термін контрольної роботи з права

Мінімальний: 2-3 дні.
Звичайний: 7 днів.

Ціна за виконання контрольної з права.

Вартість роботи залежить від кількості та характеру завдань, а також рівня виконавця, якого замовник хоче залучити до послуги

Мінімальна ціна: 350 грн.
Середня ціна: від 550 грн.

Точну вартість Вам можуть повідомити після надання завдання.

Схема надання послуги:

 1. Оформлюєте запит на пошту, вайбер, телеграм чи через форму запиту.
 2. Автори оцінюють виконання завдання.
 3. Вносите оплату.
 4. Автор виконує роботу.
 5. Готова робота надається на пошту, вайбер, телеграм.
 6. Після отримання роботи є можливість внесення безкоштовних правок в межах початкових вимог.

Особливості роботи зі студією:

 • Ви отримуєте послугу від юридичної особи, яка працює офіційно та безперервно з 2006 року, має офіс, виконує всі взяті на себе зобов’язання.
 • Жодних реєстрацій з наданням обов’язкових даних пошти або телефону. Ви можете зробити замовлення з анонімного аканту телеграм чи інстаграму та отримати готову роботу без надання особистої інформації.
 • Тендерна система оцінок завдання надає можливість отримати оптимальні варіанті ціни від різних авторів в залежності від вимог до рівня роботи.
 • Забезпечуємо протекцію послуги.
 • Надаємо гарантії.

Питання-відповіді

1. Чи може студент другого курсу стати виконавцем нашого центру та виконувати контрольні з правознавства.

Наша Студія співпрацює лише з фахівцями з вищою закінченою юридичною освітою (магістри, аспіранти, кандидати наук, викладачі, практикуючі юристи).

2. Чи може автор виконати контрольну з права за день?

Виконання контрольних в стислі строки можливі, але це вплине на ціну.

3. Чи можна оплатити контрольну вже після її отримання.

Автор виконує роботу тільки після внесення оплати за неї. При необхідності оплату можна розділити на частини, оплата кожної частини здійснюється до її виконання.

 
Можемо також виконати:
магістерські з права,
курсові з права