Головна » Послуги » Курсові роботи на замовлення

Курсові роботи на замовлення

курсові роботи на замовленняВ нашій студії можна замовити курсову роботу будь-якої складності, для будь-яких навчальних закладів України.

Зовсім не дивно що послуга курсова робота на замовлення -така розповсюджена серед студентів нашої країни, адже це завдання одне з найпоширених самостійних робіт, які використовуються викладачами вищих і середньоспеціальних навчальних закладів для перевірки та засвоєння знань студентів. Курсові роботи задають після вивчення розділу, дисципліни або курсу. Курсова робота виконується за певною тематикою дисципліни в рамках конкретної спеціалізації, на якій студент здобуває освіту.

Складність курсових робіт залежить від тривалості навчання студента. Обсяг курсових робіт варіюється від 20 до 45 сторінок. На виконання курсової роботи в навчальному закладі дають від кількох тижнів до місяця. Проте буває й так, що за браком часу студенту й цього виявляється замало. В такій ситуації для якісного виконання цього навчального завдання без професійної допомоги обійтися досить складно.

Виконання послуги замовлення курсових робіт є одним з основних напрямків нашої інформаційної студії (агенції) і здійснюється на підставі договору, який можна укласти у нас в офісі або договору оферти, який діє з моменту внесення оплати за послугу написання курсової. Ознайомитись із змістом договору можна за поситанням на сторінці сайту “Схема виконання”

Термін виконання курсової:

Характер роботи Час
Курсова теоретична 20-25 стр. 1 тиждень
Курсова теоретична 25-35 стр. 2 тижні
МІНІМАЛЬНИЙ термін виконання 2-3 дні

Термінові курсові навіть при максимальних зусилях гарних та компетентніх фахівців будуть ненайкращої якості і значно дорожчі. Враховуючи це, дуже доречно замовляти роботу завчасно і не чекати коли почне грім гриміти і стріха падати;)

Ціна курсової

Попередня (приблизна) ціна курсової роботи вказана нижче в таблиці. На ціну  впливає наявність практичної частини, вимоги до відсотку унікальності, обсяг роботи в сторінках, мова виконання, рівень автора, якого долучають до роботи, рівень навчального закладу для якого виконується та інше.

Характер роботи Ціна роботи
Курсова теоретична 20-25 стр. від 800 грн
Курсова теоретична 25-35 стр. від 1200 грн.
Курсова з практичною частиною 35-40 стр. від 1500 грн.

Кожна робота оцінюється в індивідуальному порядку, оскільки вона має різний ступінь складності та характер. Оцінка послуги написання курсової здійснюється безкоштовно! Точну ціну (вартість) виконання курсової роботи можна дізнатися після оформлення замовлення/запиту, який Вас ні до чого не зобов’язує.

Курсова виконується нашим автором тільки після узгодження з вами її вартості та внесення вами оплати або передплати.

Послідовність виконання курсових робіт на замовлення на youtube

Просимо бути уважним при наданні вимог та перед відправкою завдання  уважно перевіряти правильність вказаних вимог і теми, адже одне слово або закінчення у слові теми курсової роботи може повністю міняти суть роботи. Краще приділити на 5 хвилин більше часу на оформлення запиту, ніж витрачати дні на доопрацювання і виправлення по роботі.

При наявності об’ємних файлів в завданні (більше 10 Мб) рекомендуємо  оформити запит поштою.

Схема виконання курсової роботи в нашій агенції:

Комунікація з студією для виконання роботи здійснюється наступним чином:

 • Ви робите запит одним із вище наведених способів. В інформаційній студії ваш запит оброблюється адміністратором, вашому замовленю надається регістраційний номер, який Вам повідомляється. В залежності від вимог та спеціалізаціі Вашої курсової, запит на її виконання подається на розгляд декільком нашим авторам.
 • Комунікація з автором для забезпечення конфіденційності реалізовується через інформаційну студію,  зручним для Вас каналом звязку (Вайбер, пошта, телеграм).
 • Відповідь від авторів може бути від декількох хвилин після Вашого запиту до декількох годин, але не більше доби.  ОДРАЗУ після відповіді авторів Вам надається інформація про те, скільки авторів готові виконати замовлення курсової роботи, їх рівень компетентності та їх варіант вартості за виконання. Зазвичай відповідають декілька авторів і у Вас буде можливість вибрати серед них одного, якого будуть залучати до виконання вашої роботи в залежності від Вашого бюджету, необхідного рівня роботи та терміновості. Це можуть бути магістри, аспіранти або кандидати наук з вашої спеціалізації.
 • Якщо, наприклад, відповів лише один автор і Вам ціна не підходить, ми можемо зробити повторний запит або обговорити зниження ціни з автором.
 • Якщо протягом доби відповідь не надходить від авторів з причин їх завантаженності або специфічності роботи, або вимог, то за необхідності ми робимо повторний запит авторам.
 • Якщо Вам підходить ціна, то перед виконанням необхідно узгодити всі моменти по вимогам до роботи та етапам виконання.
 • Автор починає виконання роботи лише після внесення оплати, яку можна поділити на дві частини. Перша частина оплати вноситься до виконання першої частини роботи, друга частина оплати вноситься після надання першої частини роботи до виконання другої чатини роботи.
 • Оплата здійснюється в нашому офісі готівкою або безготівковим способом за реквізитами, які Вам надсилаються. Після внесення оплати Ви повідомляєте про неї і автор починає виконання.
 • Курсова робота виконується за узгодженим з Вашим викладачем планом. В разі, якщо його немає, то автор його складає і надає Вам для подальшого затвердження у вашого куратора.
 • Готова курсова робота надається Вам в електронному вигляді на пошту, вайбер або телеграм в форматі “.doc”
 • Після надання готової курсової роботи, за необхідності, автор безкоштовно виконує  доопрацювання за початковими узгодженими вимогами до роботи.

Переваги нашої студії по наданню послуги “курсова на замовлення”:

 1. Ми працюємо офіційно з 2006 року, є свідоцтво про державну реєстрацію. Офіс зі зручною фізичною адресою в Києві, практично в центрі біля метро, що дає Вам змогу бути впевненим у тому, що ми не пропадемо отримавши гроші.
 2. Ми не прагнемо забрати собі всі замовлення світу на виконання курсових робіт, адже головний приорітет в роботі ЯКІСТЬ, через це ми не переходимо на принцип роботи біржі де, на жаль, це отримати та відстежити дуже важко.
 3. Крім забезпечення якості наданої послуги ми гарантуємо збереження конфіденційності співпраці для автора і замовника, саме тому спілкування з автором здійснюється виключно через модерацію агенції. При цьому зберігається історія комунікацій. Виключаються випадки конфлікту між автором та замовником, що обовязково може вплинути на якість роботи.
 4. Основний принцип в роботі це індивідуальний підхід до кожного замовника, замовлення і автора.
 5. Ми маємо професійну і відповідальну команду авторів перевірену часом. Виключно всі автори перед співпрацею проходять відбір, мають вищу освіту, 95 % з них є викладачами вищих учбових закладів України.
 6. Для отримання послуги Вам не потрібно проходити реєстрацію в системах, розбиратись в їх роботі, пам’ятити логін та пароль. Вся комунікація здійснється через зручний та звичний для вас спосіб (Вайбер, Телеграм, Пошта).
 7. В студії успішно працює система якості. На виконання будь-якої курсової роботи надається гаратія під час якої замовник може звернутись за доопрацюванням.

Найбільш популярні питання стосовно написання курсових робіт

1. Як взнати точну ціну курсової на замовлення?

Точну вартість курсової можна дізнатись оформивши запит з вказанням теми, обсягу, терміну, дисципліни. Просимо звернути увагу на те, що вартість курсової буде актуальна на день її оцінки а через тиждень, два або місяць ситуація може змінитись і ціна може стати більшою або меншою. Ціна курсової фіксується в разі її замовлення.

2. Який мінімальний термін виконання курсової?

В залежності від складності роботи, обсягу, характеру, вимог до унікальності, курсову роботу можна виконати від 3-ох до 5-ти днів. Якісне виконання потребує більше часу від 7-14 днів

3. Чи виконує автор доопрацювання курсової роботи?

Після надання готової роботи, під час гарантійного терміну, автор, за необхідності, виконує доопрацювання курсової роботи безкоштовно в межах початкових вимог

4. По яким дисциплінам можна замовити курсову роботу.

Фахівці нашого центру виконують курсові спеціальності економіка, економічний аналіз, політекономія, маркетинг, менеджмент, фінанси, бухгалтерський облік та аудит, банківська справа, фінанси, страхування, готельно-ресторанний бізнес, туризм, філософія, релігієзнавство, теологія, мистецтвознавство, культурологія, етика, естетика, історія, історія держави та права, міжнародні відносини, державне управління, публічне управління та адміністрування, дипломатичний протокол, політологія, право (юриспруденція, правознавство), історія зарубіжних політичних вчень, кримінологія, документознавство, журналістика, зарубіжна література, теорія перекладів, англійська, українська, латинська, німецька, французська філологія (мова та література), лінгвокраїнознавство, географія, країнознавство, екологія, біологія, медицина, фармацевтика, педагогіка, соціологія, психологія, філософія та з інших навчальних дисциплін.

5. Для яких навчальний закладів можна виконати курсові роботи?

у нас можна купити курсову роботу для Академія адвокатури України (ААУ), Академія праці і соціальних відносин і туризму (АТСОТ), Бердянський державний педагогічний університет (БДПУ), Державний торговельно-економічний університет (ДТЕУ), Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), Донецький інститут залізничного транспорту УДАЗТ, Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя Стуса), Європейський університет (ЄУ), Запорізький національний університет (ЗНУ), Західноукраїнський національний університет (ЗУНУ), Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ “Університет банківської справи”, Інститут інтелектуальної власності НУ «Одеська юридична академія», Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ), Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Інституту екології економіки і права (ІЕЕП), Інституту туризму Федерації профспілок України ( ІТ ФПУ), Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (К-ПНУ), Київсткий економічний інститут менеджменту (КЕІМ), Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин (КАМЕМВ), Київська гуманітарної академії (КГА), Київський університет імені Бориса Грінченко, Київський інститут економіки та гуманітарії, Київський інституту бізнесу і технологій (КІБІТ), Київський міжнародний університет (КиМУ), Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД), Київський національного лінгвістичного університету (КНЛУ), Київський славістичний університет (КСУ), Київський університет імені Бориса Грінченка (Університет Грінченка), Київський університет культури і мистецтв (КНУКіМ), Київський університет права НАН України (КУП НАНУ),Київський університету туризму, економіки і права (КУТЕП), Конотопська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом, Кооперативний інститут бізнесу і права (ККІБП), Костянтинівська філія Донецького національного університету імені Василя Стуса, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), Маріупольська філія Донецького національного університету імені Василя Стуса, Маріупольський державний університет (МДУ), Миколаївський навчально-науковий інститут Одеського національного університету ім. Мечникова (МННІ ОНУ), Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського (МНУ), Міжнародний інститут глибинної психології (МІГП), Міжнародний науково-технічного університету ім. Бугая (МНТУ), Міжнародний Соломонів університет (МСУ), Міжнародний університет фінансів (МУФ), Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), Національна Академії внутрішніх справ (НАВС), Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ), Націона́льна акаде́мія керівни́х ка́дрів культу́ри і мисте́цтв (НАКККіМ), Національна Академія педагогічних наук (НАПН), Національна академія Служби безпеки України, Національна акаде́мія стати́стики, о́бліку та ауди́ту (НАСОА), Національна юридична академія (НЮА), Національний авіаційний університет (НАУ), Національний медичний Університ Богомольця (НМУ), Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), Національний технічний університет “Дніпровська політехніка” (НТУ “ДП”), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (НТУУ КПІ), Національний транспортний університет (НТУ), Національний університет “Одеська юридична академія”, Національний університет “Острозька академія”, Національний університет Запорізька політехніка, Національний університету харчових технологій (НУХТ),Національного торгово-економічного університету (КНТЕУ), Національної академії управління (НАУ), Ніжинський державний університет ім. Гоголя (НДУ), Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), Педагогічного університету імені Драгоманова (НПУ), Полтавський центр дистанційного навчання МАУП, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ), Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (СНУ ім. В. Даля), Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського (ТНУ), Ужгородський національний університет (УжНУ), Український державний університет науки і технологій (УДУНТ), Український католицький університет (УКУ), Український фінансово-економічний інститут (УФЕІ), Українського інституту лінгвістики і менеджменту (УІЛМ), Університет Григорія Сковороди в Переяславі (УГСП), Університет економіки і права «КРОК», Університету банківської справи, Університету менеджменту освіти (УМО), Університету ринкових відносин (КОРО),, Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр «ДонНУ-Поділля», Хмельницький національний університет (ХНУ), Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Винниченка (ЦДПУ), Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), Чорноморський національний університет імені Петра Могили (ЧНУ ім. П. Могили) та інших ВНЗ

6. В яких містах України доступна послуга?

Курсові роботи можна замовити для коледжу, інституту, університету, академії в містах Київ, Одеса, Івано-Франківськ, Рахів, Дніпро, Житомир, Кривий Ріг, Вінниця, Харків, Херсон, Львів, Хмельницький, Сміла, Умань, Рівне, Суми, Шостка, Глухів, Черкаси, Полтава, Мукачево, Миколаїв, Бахмач, Кам’янець-Подільський, Миргород, Ніжин, Бердянськ, Кропивницький, Берегове, Баштанка, Бердичів, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бобринець, Богуслав, Болград, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Верхівцеве, Вишгород, Вознесенськ, Генічеськ, Герца, Жмеринка, Жовті Води, Запоріжжя,Звенигородка, Здолбунів, Зеленодольськ, Золотоноша, Ізюм, Золочів, Ірпінь, Кагарлик, Калуш, Канів, Каховка, Козятин, Коломия, Конотоп, Нікополь, Нова Каховка, Коростень, Ізмаїл, Ізяслав, Коростишів, Корсунь-Шевченківський, Кременчук, Липовець, Лубни, Луцьк, Марганець, Охтирка, Олександрія, Мелітополь, Моршин, Острог, Очаків, Бобровиця, Немирів, Обухів, Овруч, Остер, Павлоград, Первомайськ, Переяслав, Подільськ, Прилуки, Радомишль, Ржищів, Скадовськ, Снігурівка, Стрий, Таврійськ, Хотин, Хуст, Тараща, Татарбунари, Теребовля, Токмак, Тростянець, Трускавець, Чернівці, Чернігів, Чоп, Ужгород, Чорноморськ, Чугуїв, Чуднів, Українка, Фастів, Шепетівка, Южне, Южноукраїнськ, Яготин, Яремче,Червоноград та в інших містах

Залишились питання стосовно замовлення курсових робіт?

Пишіть нам у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати замовлення курсової?
Заповніть форму запиту нижче: