Головна » Замовити кваліфікаційну роботу

Замовити кваліфікаційну роботу

У нашому центрі є можливість замовити кваліфікаційну роботу бакалавра чи магістра для першого та другого ступеня вищої освіти з психології, педагогіки, культурології, філології, журналістики, документознавства, філософії, історії, правознавства, юриспруденції, політології, публічного управління та адміністрування, міжнародних відносин, економіки, фінансів, менеджменту, бухгалтерського обліку, біології, біотехнологій та з іншого освітнього напрямку.

Наш центр працює в сфері консалтингових послуг в галузі освіти з 2006 року. Ми спеціалізуємось на допомозі в написані кваліфікаційну наукових робіт різного рівня, забезпечуємо супровід і надаємо інші консультативно-дорадчі послуги своїм клієнтам.

З кожним роком рівень стандартів навчання у вищих навчальних закладах зростає, від студентів і магістрантів вимагають не тільки засвоювати знання, а й займатися науковою діяльністю. Обов’язковою формою кваліфікаційної роботи в магістратурі є магістерська дисертація. При підготовці кваліфікаційних робіт вимагається їх апробація у вигляді участі в наукових конференціях і публікації результатів пошукової діяльності.

Також однією із головних вимог стає питання наукової новизни, оригінальності кваліфікаційного дослідження, особистого внеску здобувача вищої освіти, теоретичне та практичне значення результатів роботи, підбір тощо. Часто таке навантаження буває непосильним, особливо для тих здобувачів, які паралельно працюють. Тому виникає потреба у допомозі в підготовці наукового кваліфікаційного дослідження.

Зазвичай бакалаврська робота пишеться протягом півроку, а магістерська протягом року-півтора. У нас можна розраховувати, що термін виконання кваліфікаційної роботи для фахівця нашого центру становитиме 2-3 місяці. Однак не варто затягувати із замовленням, терміновість вплине на ціну роботи.

Вид Час
Термінова 1 місяць
Звичайний 2 місяці
Максимальний 3-4 місяці

Якщо термін виконання роботи становить більше 4-х місяців, то її написання можливо поділити на частини.

Ціна виконання кваліфікаційної роботи:

Вартість кваліфікаційної залежить від галузі знань, спеціальності, спеціалізації, складності і актуальності теми, особливих вимог до унікальності, а також від рівня автора, який залучається до роботи.

Орієнтовна ціна:

Автор Ціна
Магістр від 7000 грн
Аспірант від 9 000 грн
Кандидат наук  від 12 000 грн

Точну ціну замовник зможе дізнатися після оформлення запиту у месенджері на вибір (Вайбер, Телеграм) або за допомогою електронного листа, або через форму запиту.

Етапи реалізації проекту кваліфікаційної роботи.

Оформлення запиту.

Для оформлення запиту на виконання послуги потрібно надати наступну інформацію:
• Спеціальність, спеціалізація.
• Дисципліна.
• Тема роботи.
• Необхідний обсяг роботи
• Вимоги до практичної частини роботи.
• Методичні рекомендації наукового керівника (за наявності).
• Терміни виконання.
Важливо! Уточнення і зростання вимог до роботи в процесі виконання може призвести до зміни вартості послуги або до неможливості автора реалізувати їх в роботі.

Запит можна робити через форму замовлення на сайті, через месенджери чи електрону пошту.
Для відстеження виконання замовлення та організації спілкування з автором наукового проєкту рекомендується використовувати електронну пошту.

Оцінка роботи.

Для оцінки роботи авторам зазвичай необхідно від кількох годин до робочого дня. Якщо запит надходить на вихідних або в кінці робочого тижня, то відповідь надається після вихідних.

Виконавці кваліфікаційної роботи.

У залежності від бажання замовника до виконання роботи можуть бути залучені аспіранти або кандидати наук. Про це можна зазначити в заявці. Якщо бюджет клієнта обмежений, написати роботу може магістр. Вартість послуги в цьому випадку буде меншою майже в 2 рази. Рівень автора безперечно впливає на якість роботи, але якщо замовнику не потрібна робота високого наукового рівня, то такий варіант може бути цілком прийнятний.

Погодження вимог та завдань кваліфікаційної роботи.

Після оформлення запиту на оцінку, замовнику пропонують декілька варіантів відповідей авторів, які зацікавились у виконанні роботи з їх варіантами цін.

Обравши автора за вартістю виконання та рівнем, можна переходити до обговорення більш детальних вимог до роботи. На цьому етапі важливо остаточно визначитися з обсягом роботи, з особливостями підбору джерел, вимогами до експериментальної частини. Також варто вказати рівень унікальності тексту, на який розраховує замовник. В обовязковому порядку надати методичні рекомендації, наявні матеріали та наопрацювання.

Якщо необхідно підготувати резюме, реферат, анотацію, а також такі види апробації, як тези, наукова стаття, доповідь, презентація, автор робить все це за додаткову плату.

Просимо звернути увагу, що автор не проводить польові дослідження. Результати таких досліджень треба надати автору. Як варіант, результати практичних досліджень придумуються.

Послідовність виконання роботи та оплати.

Після всіх погоджень і консультацій автор може переходити до виконання роботи після внесення вами оплати на рахунок студії.

  • Оплату можна розділити на 2-3 частини.
  • Оплату за частину вноситься до її виконання.
  • Спочатку пишеться чернетка вступу, включно з обов’язковими його пунктами (актуальність, об’єкт, предмет, мета, завдання (4-5), методи (теоретичні, емпіричні), експериментальна база, гіпотеза, новизна, особистий внесок, практичну значимість). Необхідно, щоб цю чернетку перевірив і рецензував науковий керівник. Це дозволить уникнути непорозумінь і помилок при виконанні роботи.
  • Якщо вступ затверджено, на його основі формується ЗМІСТ, план кваліфікаціоної роботи (кожне завдання – це по суті розділ або окремий підрозділ змісту). А далі розпочинається написання кваліфікаційного дослідження.
  • Робота виконується по частинах, зазвичай автор надає для перевірки розділи. Обов’язково треба показувати ці проміжні результати роботи науковому керівнику для перевірки і рецензування.
  • В кінці роботи автор надає останню частину роботи без титульного листа. Його оформленням займається замовник, так яв ми не передаємо ваші персональні дані требім особам.

Якщо у вас термін виконання роботи менше ніж 2 місяці не радимо зупиняти виконання роботи для перевірки і остаточного отримання зворотнього звязку науковим. Керівник може перевіряти розділ досить довгий час зменшуючи таким чином час для виконання наступних частин.

Гарантійний термін.

Гарантійний термін – це час, коли клієнт може звернутись за доопрацюванням в рамках вимог до роботи, погоджених на початку співпраці.

  • Гарантійний термін починається з моменту надання готової роботи.
  • Гарантійний термін на кваліфікаційну роботу магістра становить 3 тижні.
  • Гарантійний термін на кваліфікаційну бакалаврську роботу 2 тижні.
  • Гарантійний термін на окремий розділ – 2 тижні.

Після закінчення гарантійного терміну замовлення закривається. Всі наступні доопрацювання оформлюються як окреме замовлення.

Перевірка на плагіат.

Перед замовленням роботи потрібно вказати, яка необхідна чи бажана унікальність тексту.

Зазвичай до кваліфікаціних робіт вимагають 60-80% унікальності. Якщо рівень унікальності потрібен вищий від 95%, це одразу впливає на розмір ціни або навіть відсутність бажаючих авторів взятись за такий проект, так як велика унікальність тексту не означає якісну роботу а робота над підвищенням унікальності вимагає багато зусиль та часу.

При написанні роботи автори використовують загально доступні безкоштовні програми перевірки рівня плагіату в інтернеті. Advego; Text.ru; eTXT; Content Watch; Antiplagiat.ru; Edu-Birde.

Довідок про унікальність роботи і декларацій академічної доброчесності наша студія не надає.

Зауважимо, що майже у всіх вищих навчальних закладах використовуються ліцензійні платні програми, які можуть видати дещо менший відсоток унікальності ніж безкоштовні їх алтернативи. Якщо так трапилося, то необхідно надати результати перевірки з вказанням по тексту плагіату і автор зможе виправити ці недоліки.

Доопрацювання.

В разі необхідності автор виконує доопрацювання роботи.

Просимо звернути увагу, що доопрацювання роботи автор виконує один раз на основі чітко сформульованих зауважень, поданих в електронному вигляді в рамках початкових вимог до роботи.

У випадку, якщо науковий керівник в результаті повторної перевірки доопрацьованого тексту висуває нові вимоги, автор перероблює роботу за додаткову оплату, в залежності від характеру цих вимог.

Важливим моментом є те, що менеджер студії не приймає зауваження по телефону, тільки в письмовому вигляді (електронний лист). Це необхідно для того, щоб перевірити їх коректність, співставити їх з початковими вимогами.

Важливо пам’ятати, що якість послуг студії залежить від рівня комунікації автора і замовника та його відповідальності. Надання такої послуги в допомозі написання кваліфікаційної роботи неможлива без активної участі в процесі замовника. Також успішність написання кваліфікаційної роботи залежить від коректності і повноти наданого завдання, від звітів та погодження проміжних етапів виконаної роботи з науковим керівником і отримання від нього своєчасних та чітких зауважень.