Головна » Послуги » Замовити лабораторну роботу

Замовити лабораторну роботу

laborat300x200Студенти вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів можуть замовити (купити) лабораторну роботу в нашій студії з хімії, фізики, математики, інформатики, програмування та інших спеціалізацій у Києві або інших містах України (Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові, Тернополі, Івано-Франківську …)
Сама назва цього навчального заняття “лабораторна робота” походить від слова лабораторія, і передбачає проведення її саме лабораторних умовах або спеціально обладнаних навчальних приміщеннях (класах або аудиторіях) з наявністю необхідного інвентарю та пристосувань, приладів, реактивів, захисних засобів, під наглядом вчителя і його помічника асистента-лаборанта.
Лабораторна робота, як правило, передбачає проведення досліджень або дослідів що і визначає перелік та спрямованість дисциплін, що включають цей вид робіт.

У навчальному процесі шкільної освіти лабораторні роботи проводяться тільки в стаціонарному режимі і мають завдання навчального або перевірочного характеру.

У вищій школі лабораторні роботи викладачі задають у формі самостійних робіт як домашнє завдання. Зазвичай виконуються вони в звичайних умовах і полягають у вирішенні або виконанні завдань, тобто, по своїй суті вони нічим не відрізняються від простої контрольної роботи.

Однією з особливостей виконання лабораторних робіт в ВНЗ є те що вони можуть виконуються в зошиті від руки, буває звичайно в звичному вигляді на форматах А4 в друкованому вигляді.

Враховуючи насиченість навчальних програм і обсяги завдань, в більшості випадку виконання лабораторних робіт буває достатьньо важким за браком часу і неможливості в належній мірі приділити увагу всім справам, які вимагають уваги від студента. Особливо це стосується учнів заочних форм навчання. Щоб впоратися з навантаженням і отримати гідний результат, можна звернутися за допомогою в спеціалізовані інформаційні агентства, одним з яких є наша Студія «Експерт».

У нашій Студії ви можете оформити замовлення на необхідну вам лабораторну роботу, відправивши лист-запит на адресу zakaz599@gmail.com , або оформивши форму замовлення. (Точність у формулюванні завдання, правильність і повнота наданих даних, гарантують відповідну високу якість виконання завдання нашими авторами, в точній відповідності з заданими вимогами і в обумовлений термін.)

Ціна виконання лабораторної роботи

Вартість виконання лабораторної роботи, залежить від терміновості, складності, обсягу, теми і мови виконання (програмування), і в кожному випадку визначається індивідуально.

Попередня вартість виконання:

Мінімальна вартість: від 300-350 грн.
Середня вартість: від 400-550 грн.

Для визначення вартості виконання лабораторної в повідомленні необхідно вказати:

 • Дисципліну;
 • Назва ВНЗ, курс;
 • Необхідний термін виконання (бажаний і максимально можливий);
 • Формулювання завдань, номер варіанта, дані для виконання;
 • При наявності (методичка, приклад виконання);
 • Вимога до оформлення та форму надання готової роботи;
 • Ваше ПІБ;
 • Контактний телефон для можливості погоджень і уточнень.

Якщо у Вас в завданні багато об’ємних файлів, тоді найкраще запит оформити поштою при цьому файли викласти на файлообмінник https://fex.net/#!

Термін написання лабораторної роботи

Щоб виконати лабораторні роботи на замовлення в нашому центрі необхідно зазвичай один тиждень.

Термінове виконання  – один день
Звичайний термін – тиждень

Можлива форма надання готової лабораторної роботи від наших спеціалістів:

 • електронний варіант, що включає необхідні графічні об’єкти;
 • робота, виконана від руки на аркушах формату А4, з подальшим скануванням;
 • в зошиті, з передачею замовнику в первісному вигляді.

Як правило, останній варіант оцінюється авторами дорожче, оскільки виконану роботу необхідно ще привезти в офіс.

Найбільш швидким і оптимальним за вартістю варіантом є виконання роботи від руки з подальшим скануванням, яке не вимагає від автора набору тексту і вставки формул і таблиць у програмі Word.

Відповідь про можливість виконання і вартості замовлення надається протягом декількох годин з моменту оформлення запиту.
Наданий вами контактний номер телефону дасть можливість менеджерам Студії максимально оперативно узгодити з вами вартість і деталі вашого замовлення, а також вирішити інші питання, що дозволить забезпечити якісне та швидке виконання вашої роботи.
Таким чином, в залежності від типу роботи і особистих переваг, замовник зможе вибрати найкраще для себе рішення.

Залишились питання стосовно виконання лабораторних робіт?
Задайте їх у вайбер чи телеграм:

Не знаєте з чого починати замовлення лабораторної?
Заповніть форму запиту нижче: