Головна » Замовити магістерську Філологія

Замовити магістерську Філологія

На сайті можна купити, замовити магістерську роботу (магістерську дисертацію) для будь-якого навчального закладу Києва та України з української, російської, англійської філології. Слово, як відомо, було спочатку часів, тому не дивно, що навіть в наш технократичний вік воно продовжує цікавити людину. Тому філологічні дисципліни, особливо іноземна філологія, користуються великою популярністю у здобувачів вищої освіти. Магістерська з філології є заключною, кваліфікаційної роботою для тих, хто вибрав цю спеціальність і отримує освітній рівень «Магістр». Сфери для реалізації своїх знань в цій галузі досить широкі, починаючи від школи і навчальних закладів усіх рівнів і закінчуючи політичною діяльністю. Найчастіше магістерські роботи з філології мають теоретичний характер, хоча вони можуть бути і прикладного типу. У цьому випадку обов’язковим є проведення польових досліджень мови певного регіону або особливостей використання лексики у представників якоїсь професії тощо. У будь-якому випадку магістерська повинна відповідати стандартам вищої школи, бути самостійним дослідженням на актуальну тему з демонстрацією нових підходів до вивчення мовних і літературних явищ. У магістерській роботі з філології обов’язково використовувати новітні наукові методи, як загальнонаукові, так і спеціальні, дотримуючись тенденцій світової та вітчизняної науки. Якщо предмет дослідження передбачає вивчення абсолютно нових мовних або літературних явищ, то потрібно буде створювати особливу методику їх розгляду і спиратися на власні пошукові результати.

Як бачимо, магістерська робота з філології є серйозним дослідженням, складність якого найчастіше пов’язана з тим, що це теоретична праця, висновки якої погано піддаються емпіричному вивченню. Також досить важко використовувати малопоширені у нас новітні методи теоретичних досліджень, пов’язані з філософією науки і культурологією. Якщо на це немає часу у людей зайнятих, а також не вистачає рівня знань або аналітичного мислення, то найкраще скористатися допомогою кваліфікованих фахівців нашої студії. У нас підготовкою магістерських з філології займаються люди досвідчені, які працюють в сфері практичної і теоретичної філології, вони мають наукові ступені і поважне становище у вітчизняній філологічній науці. Це гарантує гідний рівень виконання замовлення, а магістерська буде написана з дотриманням усіх необхідних норм і критеріїв для цього виду кваліфікаційних робіт.

Зауважимо, що співпраця зі студією відбувається виключно на договірній основі, адже замовлення магістерської відбувається через укладення між клієнтом і центром ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ, зі змістом якого можна ознайомитися на сторінці сайту «СХЕМА ЗАМОВЛЕННЯ». Також наші автори виконують інші види робіт, необхідні для апробації результатів магістерського дослідження, в тому числі, тези виступів на конференціях, наукові статті, презентації, виступ на захисті.

Яка вартість (ціна) виконання магістерської роботи по філології?

Магістерська по філології, що припускає проведення польових досліджень і обробки їх результатів, буде коштувати трохи вище, ніж така ж робота теоретичного плану. Тобто, ціна залежить, в першу чергу, від теми роботи і її предмета. Ще на вартість магістерської дисертації з філології впливає терміновість, тому не потрібно затягувати з розміщенням замовлення на нашому сайті. Чим вище потрібен відсоток оригінальності і наукової новизни дослідження, тим буде вище ціна, це стосується і вибору кваліфікації автора.

Приклад розрахунку приблизної вартості з урахуванням рівня автора:

5000 – 6000 грн. Автор магістр, унікальність 60-70%
6000 – 8000 грн. Автор аспірант, унікальність 70-75%
8000 – 10000 грн.  Автор кандидат наук. Унікальність 80%

Точніше ціну вдасться дізнатися або у консультанта за телефоном або в офісі, чи при замовленні, коли у наших фахівців буде більш повна інформація про вимоги до роботи.

Який термін виконання магістерських по філології

Терміни виконання магістерської роботи по філології залежать від дедлайну, запропонованого замовником. Ми беремося за дуже термінові роботи, хоча завжди рекомендуємо не відкладати замовлення надовго, щоб текст писався в комфортному темпі. Можливе замовлення швидкої, термінової (срочної) магістерської по філології. Клієнт може розраховувати на такі строки:

Термінове замовлення – один тиждень
Звичайний термін – 3-4 тижні.

Природно, чим швидше потрібна робота, тим вище виявиться її вартість. У будь-якому випадку студія гарантує, що рівень магістерської відповідатиме всім стандартам і вимогам, в тому числі і до унікальності.

Хто виконує?

У нашому агентстві до написання магістерських робіт з філології залучаються фахівці високого рівня, які мають ступінь магістра і кандидата філологічних наук (доктора філософії). Всі автори мають великий досвід у науковій діяльності, також вони є викладачами престижних навчальних закладів, тому розбираються в тонкощах виконання кваліфікаційних робіт.

Клієнт може вибрати рівень професіоналізму виконавця без всяких обмежень.

Як робиться оплата?

Оплатити магістерську роботу з філології можна або частинами, або відразу після затвердження плану та підписання договору. Якщо клієнт вибрав оплату частинами, то вона проводиться перед написанням кожної частини, від першої до всіх наступних.

Як відбувається взаємодія?

Для того щоб була можливість звітувати науковому керівнику про етапи написання магістерської та отримувати від нього цінні вказівки, потрібно обов’язково підтримувати зв’язок з автором. Наші фахівці в цьому допоможуть, тому кожен клієнт отримає можливість бачити проміжні етапи дослідження. Доопрацювання магістерської відповідно до вказівок і зауваженнь наукового керівника в рамках заздалегідь затвердженого плану проводиться безкоштовно без обмеження кількості таких правок. Якщо потрібне внесення абсолютно нової інформації або концепція дослідження дещо змінюється, то за це доведеться доплатити.

Як дізнатися ціну точну вартість магістерської роботи по філології?

Точна вартість роботи може бути розрахована тільки в тому випадку, якщо робиться замовлення, наприклад, по електронній пошті zakaz599@gmail.com. У темі листа потрібно обов’язково вказати «замовлення магістерської», що гарантує моментальний відгук консультанта. У листі рекомендується повідомити такі відомості:

  • Вид роботи (Магістерська)
  • Спеціалізація
  • Назва навчального закладу
  • Тема (на мові виконання)
  • Мова написання
  • Обсяг у сторінках
  • Унікальність у відсотках
  • Бажані терміни виконання.

До цього додаються контактні дані замовника із зазначенням номеру телефона і рекомендації наукового керівника, якщо вони є.

Які гарантії надає агентство

Наше агентство працює легально, не одне десятиліття, має бездоганну репутацію і багато вдячних клієнтів. Кожен замовник підписує договір і отримує гарантійні зобов’язання на 1 місяць після здачі повністю готовою магістерської роботи.