Головна » Замовити магістерську з педагогіки

Замовити магістерську з педагогіки

замовити купити магістерську по педагогіцы На сайті можна купити, замовити магістерську роботу (магістерську дисертацію) випускну кваліфікаційну роботу ВКР з педагогіки, педагогічної психології, дошкільної та шкільної педагогіки, соціальної та корекційної (спеціальної) педагогіки, дидактиці, педагогіки вищої школи та інших напрямків педагогіки для будь-якого навчального закладу Києва, Одеси, Дніпра, Харкова та інших міст України.

Наш центр пропонує клієнтам послуги кваліфікованих фахівців, які знаються на всіх тонкощах виконання магістерської роботи з педагогіки. Залежно від того, на яку оцінку розраховує клієнт до написання магістерської залучаються магістри, аспіранти та кандидати педагогічних наук, але в будь-якому випадку текст роботи буде повністю відповідати всім вимогам до даного виду кваліфікаційної роботи.

Важливо знати, що співпраця зі студією відбувається виключно на договірній основі тому, що замовлення магістерської передбачає укладання між клієнтом і центром ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ, зі змістом якого можна ознайомитися на сторінці сайту «СХЕМА ЗАМОВЛЕННЯ». Якщо в цьому є необхідність, то крім самої магістерської можна замовити написання потрібних для її успішного захисту видів наукової продукції, включаючи статті, тези виступу, виступ на захисті і анотацію.

Яка вартість (ціна) виконання магістерської роботи з педагогіки?

Магістерська з педагогіки, що передбачає складні дослідження і проведення експерименту, буде коштувати трохи вище, ніж така ж робота теоретичного плану. Також ціна магістерської дисертації з педагогіки сильно залежить від термінів, тому краще замовляти її за кілька місяців до захисту, а не в останній момент. Ще впливає на вартість спеціалізація, складність і актуальність проблематики, особливі вимоги наукового керівника, високий відсоток унікальності і наукової новизни.

Орієнтовна вартість з урахуванням рівня автора, виходячи з досвіду, може бути:

5000 – 6000 грн. Автор магістр, унікальність 60-70%
6000 – 8000 грн. Автор аспірант, унікальність 70-75%
8000 – 10000 грн. Автор кандидат наук. Унікальність 80%

Якщо звернутися до консультанта за телефоном або онлайн чи зробити запит в студію на сайті, то можна більш точно дізнатися вартість конкретної роботи.

Щоб дізнатися точну вартість роботи потрібно оформити замовлення, наприклад, у вайбер чи телеграм або електронною поштою zakaz599@gmail.com.

Обов’язково в темі повідомлення вказується «замовлення магістерської». До листа потрібно долучити такі відомості:

 • Вид роботи (Магістерська);
 • Спеціалізація;
 • Назва навчального закладу;
 • Тема (на мові виконання);
 • Мова написання;
 • Обсяг в сторінках;
 • Унікальність у відсотках;
 • Термін виконання.

Потрібні також контактні дані замовника із зазначенням номера телефону. Рекомендуємо долучати до замовлення затверджений на кафедрі план магістерської та методичні рекомендації керівника, якщо вони є.

За посиланням можна переглянути безкоштовно приклад готової магістерської з педагогіки.

Послуга магістерські з психології на замовлення в youtube

Термін виконання магістерських з педагогіки

Терміни виконання магістерської роботи з педагогіки залежать, в першу чергу, від тих часових рамок, які ставить замовник. У нас можна замовити роботу терміново, що звісно вплине на ціну в бік її підвищення. Наші фахівці готові виконати роботу в дуже короткі строки, наприклад, за тиждень, але все ж ми радимо не затягувати із замовленням тому, що робота, виконана в більш спокійному темпі, буде набагато якісніша. Нижче про терміни конкретніше.

Термінове замовлення – один тиждень
Звичайний термін – 3 тижні.

Якщо ж замовник хоче виконати роботу на високому науково-практичному рівні з проведенням експерименту в польових умовах, що вплине на оцінку, то виконання роботи буде відбуватися протягом місяця і навіть довше.

Послідовність виконання магістерської

 1. Оформлення запиту на виконання: Вайбер, телеграм, електронна пошта, форма замовлення на сайті.
 2. Оцінка вартості виконання. Тендерна система, ви отримуєте декілька віріантів відповіді.
 3. Внесення оплати. Автор виконує роботу після надходження коштів та всіх узгоджень.
 4. Написання та затвердження плану. Робота виконується по затвердженому плану, який може написати автор.
 5. Виконання роботи. Наше агентство рекомендує підтримувати постійний зв’язок з автором, у чому ми сприяємо. Справа в тому, що при навчанні в магістратурі здобувач повинен демонструвати проміжні результати дослідження в звітний період. Також буде непогано, якщо науковий керівник ознайомиться з вже підготовленими частинами магістерської, запропонувавши свої зауваження. Це допоможе написати роботу у відповідності з усіма вимогами, а значить, отримати більш високу оцінку на захисті.
 6. Надання готової роботи.
 7. Гарантійний термін. Магістерська допрацьовується авторами безкоштовно, якщо зауваження зроблено в рамках затвердженого плану, а в інших випадках доопрацювання здійснюється на платній основі.

Питання-відповіді стосовно замовлення магістерської з педагогіки

1. Хто виконує магістерські роботи в нашому агентстві?

Написанням магістерських робіт з педагогіки займаються в нашій студії тільки кваліфіковані автори, що працюють у вищій школі або отримують наукові ступені в цій галузі. Тому магістерську пишуть або магістри, або аспіранти; залучаються і кандидати наук за спеціальністю “педагогіка”. Все залежить від вимог клієнта до наукової новизни і актуальності дослідження.

2. Як робиться оплата за магістерську з педагогіки?

Особливістю оплати замовлення магістерської є те, що її можна оплатити або відразу, або частинами, що дуже зручно для людей з обмеженими фінансовими можливостями. Якщо обрана поетапна оплата, то перша частина суми вноситься до написання першої частини, всі наступні частини дослідження також оплачуються перед початком роботи над ними.

3. Які гарантії надає агентство?

Агентство працює офіційно майже 20 років, що говорить і про великий досвід, і про довіру замовників, і про бездоганну репутацію. Обов’язково укладається договір з гарантіями якості та точними термінами виконання роботи. На магістерську з педагогіки діє гарантія. Гарантійний термін – місяць з дня надання готового тексту роботи.

Вимоги до магістерської з педагогіки

Магістерська дисертація з педагогіки – це кваліфікаційна робота, необхідна для отримання наукового ступеня магістра педагогіки, який відкриває шлях для кар’єри не тільки в середній школі, а й у навчальних закладах усіх рівнів, включаючи найвищий. Головною особливістю такої магістерської є проведення експерименту з впровадженням нової методики роботи з дітьми та опис в основній частині дослідження її результатів. Цінність магістерської з педагогіки полягає саме в цьому, тому найчастіше тема, сформована науковим керівником, буде обов’язково припускати наявність експериментальної частини, виконання якої вимагає активної практичної діяльності. Доведеться також висувати свою методику роботи з дитиною, застосовуючи її на практиці, з подальшим аналізом отриманих результатів. Якщо ж обрана спеціалізація не пов’язана з польовими дослідженнями, наприклад, «Загальна педагогіка, історія педагогіки і освіти», то доведеться займатися серйозним пошуком джерел в архівах тому, що актуальність теоретичних досліджень без нових даних буде сумнівною.

Зараз в нашій країні триває реформа шкільної та вищої освіти, створюється Нова Українська Школа, що вимагає від фахівців в галузі педагогіки впровадження нових методів роботи з підростаючим поколінням.

Таким чином, магістерська робота з педагогіки, являє собою інноваційне дослідження, метою якого є або актуалізація педагогічного досвіду минулого, або отримання нової унікальної методики роботи з дітьми. Наявність практичної частини і необхідності проводити польові дослідження робить таку роботу досить складною, особливо для зайнятих людей. Тому варто задуматися про те, щоб знайти кваліфікованого автора, в чому може допомогти наша студія. Написанням магістерських з педагогіки у нас займаються досвідчені мпеціалісти, пов’язані з цією галуззю знань професійною діяльністю, що не тільки допоможе зробити якісний текст магістерської, але і провести всі необхідні практичні дослідження в колективах дітей різного віку. Це, в свою чергу, гарантує відповідний рівень оригінальності і актуальності роботи, а отже і дуже високий бал на захисті. Звичайно ж, залучення фахівців високого рівня благотворно вплине на терміни виконання магістерської з педагогіки, але ціна її буде трохи вище.
Виконуємо також: контрольні з педагогіки , курсові з педагогіки