Головна » Послуги » Замовити, купити наукову статтю

Замовити, купити наукову статтю

В нашій інформаційній студії можна замовити, купити наукову статтю для магістратури, аспірантури, статтю ВАК. На сьогоднішній день через реформування в системі вищої освіти України програма магістратури стає все більше наближеною до стандартів аспірантури, де обов’язковим є не тільки ведення науково-дослідницької діяльності але і її реалізація (підтвердження) в формі написання та публікацій наукових статей.

Наукова стаття це принципово новий вид письмової роботи, з яким студенти не мали справу раніше навчаючись за програмою бакалавра, адже її не достатньо просто написати з обов’язковою наявністю в ній практичною значимістю а потрібно і опублікувати в одному з науковому видань. Багато теоретиків і практиків вітчизняної науки так і не прийшли до єдиної думки про доцільність введення даних нововведень в магістратурі, так як написання статті це суто наукова робота передбачена для ведення наукової діяльності ,з одного боку корисна учням які планують подальший рух в науковому середовищі вступаючи до аспірантури, але для іншої категорії магістрів які зацікавлені в реалізації лише професійної діяльності за спеціалізацією подібний навик абсолютно даремний.

Можна так само відзначити, що написання наукових статей в магістратурі має поки рекомендаційний характер і впроваджується тільки на базі деяких провідних навчальних закладів, у яких в пріоритеті підвищення рейтингу та престижності пропонованого ними рівня освіти.

І так наукова стаття, якщо простою мовою це звіт про проведення та результати будь-якого дослідження за допомогою використання наукової методології та підходів. За своєю суттю наукові статті бувають трьох видів:

 • Опис особистих теоретичних розробок при виявленні закономірностей або тенденцій в науковому середовищі.
 • Опис особистих практичних розробок в яких описують експериментальні дослідження і їх результати із зазначенням практичної значущості.
 • Оглядові в яких аналізується роботи різних наукових дослідників з конкретної проблематики і на підставі цього формують особисту думку і висновки.

Найпоширеніший і простий варіант написання наукової статті для магістратури це оглядова стаття.

Вимоги до наукової статті магістра трохи простіше ніж до аспірантської або докторської. Так  для статті магістра вимагають обсяг не більше 8-10 сторінок загального тексту в якому спочатку пишуть – тему, анотацію, ключові слова потім вступна частина, основна частина, заключна частина з висновками і список використаних джерел.

За тематикою стаття може бути пов’язана з магістерською роботою, в ній можна описати результати її дослідження, або можна написати  по темі одного з розділів. Буває так, що на кафедрі вимагають формально публікацію статті по будь-якій темі, головне щоб була написана в рамках вашої дисципліни, так як на захист можуть цікавитися результатами наукової діяльності, або в дипломну потрібно вписати дані по факту ведення наукової діяльності.

Написання наукової статті вимагає особливого стилю і підходу який формується у автора в процесі тривалої і наполегивої наукової діяльності, необхідно витратити не один місяць на участь в наукових конференціях і аналіз не оного десятка наукових статей провідних вчених галузі для створення необхідного навику, тому в деяких випадках доцільно замовити її написання в спеціалізованому агентстві або у більш досвідченого автора.

Написанням наукових статей для магістрів в нашому центрі займаються виключно фахівці які мають відношення до наукової діяльності це аспіранти та кандидати наук.

Написавши не одну наукову статтю для аспірантури, вони без особливих зусиль можуть допомогти з магістерською статтею, яка простіше за рівнем і менше за обсягом.

Скільки потрібно часу для написання статті.

На написання наукової статті для магістратури і аспірантури потрібно близько тижня. Цього часу достатньо автору щоб зробити моніторинг інформаційного поля по заданій проблематиці, проаналізувати наявні роботи наукових діячів з тематики і написати саму роботу.

Можливе написання наукової статті в терміновому порядку. При наявності матеріалу і великих зусиллях це моливо зродити протягом доби, але за вартістю буде дорожче.

Термінова наукова стаття  – доба
Звичайна наукова стаття – тиждень

Яка вартість ціна наукової статті.

Не дивлячись на те, що обсяг статті не більше самого простого реферату, вартість її буде на рівні хорошої курсової роботи.

По-перше за часом виконання це буде як курсова, крім цього потрібно принципово інший підхід, методологія використання суто наукової лексики і залучення іншого рівня авторів.

Вартість статті залежить від дисципліни, її характеру, рівня розробки теми, доступності джерел і кваліфікації автора за яким закріплюється замовлення.

Орієнтовна вартість статті в залежності від рівня автора

Рівень автора Ціна роботи
Автор аспірант
8-10 стор.
від 800 грн
Автор аспірант
10-12 стор.
від 1200 грн.
Автор кандидат наук від 2500 грн.

Як дізнатися точну вартість

Для оцінки роботи необхідно заповнити форму замовлення або написати повідомлення на вайбер або телеграм в якому вказуєте:

 • Вашу спеціалізацію
 • тематику статті
 • Який термін Дедлайн (термін написання від і до)
 • Ваш бюджет (вартість на яку орієнтуєтеся)

Оцінка термінової роботи займає від кількох хвилин до години часу, якщо термін звичайний то відповідь за ціною даємо протягом доби.

Як виконується замовлення наукової статті

 • Так як всі автори по даній категорії послуги навчаються в аспірантурі або викладають то для реалізації конфіденційності спілкування з ними відбувається через адміністратора. Оптимальний спосіб зв’язку – вайбер, телеграм або пошта. Як показує досвід більш надійний це пошта.
 • Інформацію по вартості ми повідомляємо вам відразу після відповіді автора. У вас може бути кілька варіантів відповідей від авторів з різним рівнем кваліфікації з різним рівнем цін.
 • У запиті бажано вказувати початкову вартість на яку ви орієнтуєтеся, для розуміння того якої категорії авторів пропонувати дане замовлення.
 • Якщо вам вартість підходить вноситься оплата в офісі центру або за реквізитами.
 • Реально розділити оплату на 2 частини, але якщо ви вже замовляли у нас роботи і довіряєте нам, то краще вносити всю оплату відразу, так як автору простіше виконувати роботу цілком.
 • Автор починає писати статтю після всіх узгодження і надходження оплати за роботу або її частину.
 • Після надання роботи протягом тижня автор доопрацьовує статтю, якщо в цьому є потреба.

Переваги роботи з нами.

 1. Ми працюємо офіційно з наявністю офісу юридичної особи, отже ви можете бути впевнені у виконанні зобов’язань по реалізації замовлених послуги.
 2. За більш ніж 10 років роботи нам вдалося зібрати хорошу команду високо кваліфікованих фахівців з відповідним рівнем освіти, знайти підхід до кожного для якісної і швидкої реалізації робіт.
 3. При необхідності у випадках крайньої необхідності є варіанти заміни автора.
 4. До надання даного виду послуг залучаються фахівці з відділу студії який займається супроводом і надання допомоги тільки аспірантам і кандидатам наук.