Головна » Послуги » Замовити презентацію в Power Point

Замовити презентацію в Power Point

замовити презентацію в Power Point

У нашій агенції можна замовити презентацію в Power Point (Павер Поінт) та інших програмах з різних спеціальностей на замовлення студентам та аспірантам для захисту будь-якого виду роботи українською, російською, англійською, французькою та іншими мовами.

Презентація (praesento – представляти) у сучасному суспільстві займає одне з провідних місць у політиці, маркетингу, економіці, науці, рекламі та інших сферах життєдіяльності і полягає у інформуванні, презентавані та зверненні уваги. Уміння презентувати себе, товар, проект, ідею безперечно впливає на подальшу успішність студентів. Таким чином, майбутнім спеціалістам у світі конкуренції важливо не тільки опанувати свою професію, а й навчиться подавати свій продукт, ідею чи себе.

Інформація про послугу:

Презентація як вид роботи в навчальному процесі може мати найрізноманітніші форми в залежності від цілей і може бути самостійним завданням, метою якого є оволодіння студентом певними технологіями або програмними продуктами на уроках інформатики. Також може використовуватися для захисту дипломної, курсової, доповіді, звіту чи іншого проекту. Вона допомагає наочно продемонструвати суть та основні моменти роботи, показує володіння матеріалом та дає можливість ознайомити з нею одночасно всіх членів комісії чи конкретного викладача з аудиторією однокурсників. Як правило, у цьому випадку презентація є своєрідним конспектом проекту, акцентуючи увагу на найбільш значущих пунктах роботи.

Спеціалісти нашої студії підходять до завдання підготовки презентацій творчо та індивідуально.

Термін виконання презентації Power Point

Наш центр орієнтується на термін виконання доповіді для замовника. Але є таке поняття як терміновість.

Звичайний термін презентації: від 6 днів
Мінімальний термін презентації: від 3 днів

Ціна виконання презентації Power Point в Україні:

На ціну виконання студентської презентації впливає кількість слайдів, рівень, термін, мова виконання та інші фактори.

Ціна презентації середня: від 700 грн.
Мінімальна ціна презентації: від 550 грн.

Точну вартість виконання презентації повідомляємо після отримання точного завдання із вимогами.

У запиті на оцінку і замовлення презентації необхідно вказати:

  • для чого потрібна презентація (захист проекту, до контрольної, курсової, дипломної, як завдання з інформатики або інші варіанти);
  • тему презентації або тему роботи, для захисту якої потрібна презентація; в останньому випадку необхідно надати саму роботу;
  • назву програми, в якій має бути виконана презентація;
  • кількість слайдів;
  • вимоги до співвідношення тексту та ілюстративного матеріалу;
  • побажання до використання певних шрифтів та кольору, а також графіків, таблиць, анімаційних елементів тощо;
  • вимоги до текстового змісту: наявність плану чи певної структури, використання заданих джерел чи літератури, посилання на роботи певних авторів;
  • термін виконання презентації;
  • за наявності, надати приклад презентації прийнятий у вузі;
  • також можливі побажання наукового керівника щодо оформлення чи змісту роботи.

Оптимальним варіантом буде наявність зразка презентації, ухваленого у навчальному закладі, що дозволить уникнути помилок в оформленні. Тому при підготовці даного виду роботи не зайве поцікавитися цим у методиста вишу.
Також при замовленні презентації можна вказати свої побажання щодо термінів та вартості роботи.

Оформити запит на презентацію можна на вайбер, телеграм або через кнопку замовлення на сайті онлайн.

Вимоги до презентації Power Point у ВНЗ України

Наочність – одна з основних вимог до якісної презентації, тому вона може включати елементи відео, графіки, анімації, малюнків і фото.

Для зручності сприйняття презентація повинна мати чітку структуру, підпорядковану загальній логіці викладу, та знаходитись у рамках заданої теми.

Найбільш поширеною програмою для створення презентацій у навчальному процесі у більшості ВНЗ України є Power Point. Інструментарій, запропонований програмою, дозволяє студенту створювати презентації, що відповідають найрізноманітнішим вимогам.

Найчастіша форма для навчальних презентацій в інститутах чи університетах – це набір слайдів, які можуть демонструватися на широкому екрані через проектор, або на екрані монітора, в той час як доповідач супроводжує демонстрацію необхідними поясненнями.

Поєднання графічних об’єктів та тексту має бути збалансованим.

Надмірно перевантажені текстом слайди, особливо з використанням дрібного або химерного шрифту, ускладнюють сприйняття, а насиченість надто яскравими картинками може відволікати від змісту та створювати враження несерйозності роботи. Якщо йдеться про презентацію для захисту проекту, її структура повинна включати слайди з привітанням та подякою за увагу на адресу членів комісії, слайд-заголовок з темою роботи, а також містить інформацію про автора роботи: прізвище, ім’я, назву факультету, а за необхідності , спеціальність та номер групи. Кількість слайдів у презентації залежить від виду роботи до якої вона готується і побажань викладача і може змінюватись від 5-10 до 15-20.

Оформлення слайдів насамперед диктується дисципліною, у межах якої виконувалася робота. Так, роботи з біології чи історії можуть вимагати більшу кількість ілюстративного матеріалу, ніж по правознавству, де це навпаки, може бути не завжди доречно або з економіки чи менеджменту, де перевага буде віддана графікам та таблицям. Це повною мірою стосується і вибору шрифту, як його розміру, так і кольору. Текст повинен легко сприйматися з екрана. Оскільки сама форма слайда створює обмеження за обсягом тексту, крім ретельного вибору шрифту, потрібно як слід продумати зміст, щоб він відображав лише суттєві моменти роботи.

Виконання презентації можна замовити в країнах:

Україна, Казахстан, Чехія, Польща, Азейбаржан, Латвія, Литва, Іспанія, Португалія, Італія, Австрія, Болгарія, Канада, Сполучені Штати Америки, Великобританія, Англія, Німеччина, Франція та інші країни світу.

Не робимо презентації студентам з Росії та Білорусії.

Якщо є питання – напишіть нам у вайбер або телеграм:

Не знаєте, з чого починати замовлення (ПРЕЗЕНТАЦІЇ) – Заповніть форму запиту нижче:

Завжди допоможемо Вам у підготовці презентації.