Головна » Послуги » Звіт з практики на замовлення

Звіт з практики на замовлення

звіт по практиці

В нашій студії можна замовити або купити звіт по практиці (звіт з переддипломної практики або звіт по виробничій практиці) в Киеві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові та інших містах України з економіки, менеджменту, готельно-ресторанній справі (господарству чи бізнесу), педагогіці (звід з педпрактики), звіт з публічного управління та адміністрування (державна служба) на робочиму місці, держуправління, психології (психологічна практика), історії, біології, біотехнології, зарубіжній літературі, філології перекладу та інших дисциплін.

Даний вид навчального завдання виконують студенти після проходження практики яка передбачається на завершальному етапі навчання починаючи з 3-4 курсу зазвичай бакалаври та магістри. Дані зібрані в процесі практики можуть використовуватися студентом для подальшого написання практичної частини бакалаврської чи дипломної магістерської роботи або для написання звіту з практики.

Основне завдання звіту про проходження практики полягає в наданні студенту можливості побачити в реальності як відбувається робота по його спеціалізації на прикладі конкретного підприємства і спробувати на практиці взяти участь в самому процесі. Завдання на практику студент отримує на кафедрі в формі методички, програми практики або сформульованих завдань керівником практики. Звіт по практиці в залежності від спеціалізації або ВНЗ може мати свої вимоги і свою специфіку. Як правило звіт по практиці складається з титульного аркушу, завдання з цілями і завданнями, самого звіту, опису місця проходження практики, щоденника практики, опису виконаних завдань (у формі звіту, розрахунків, аналізу, дослідження), висновків і пропозицій практиканта, характеристика з місця практики, характеристика від керівника з місця практики і навчального закладу, можливі і інші документи які залежать від спеціалізації практики і вимог ВНЗ.

Наприклад:

 • при педагогічній практиці в звіт можуть включити: календарно-тематичний план уроків, конспекти та аналіз уроків та занять, конспекти за якими практикант проводив заняття, опис програм або індивідуальних занять, характеристика з місця практики.
 • при практиці з економічних дисциплін в звіт можуть включити: фінансову документацію підприємства за певний період (форма 5 – додатку до бухгалтерського балансу, форма 4 – звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал, звіт про прибутки і збитки, бухгалтерський баланс …)
 • У деяких звітах необхідно також виконати індивідуальне завдання в якості теоретичної роботи на задану тему, яка може бути схожою з назвою бакалаврської або магістерської роботи і за структурою і обсягом дуже схожа на курсову роботу.

Через відсутність зацікавленості на місці практики керівників або співробітників підприємства студентами практикантами особливо ніхто не займається, їх не поспішають залучати до виробничого процесу і давати доступ до матеріалів підприємства, в деяких випадках у студентів просто немає можливості пройти практику на реальному підприємстві. В результаті навіть після проведеної практики у практиканта мало даних для формування звіту по практиці. Саме в таких ситуаціях ви можете замовити написання звіту з практики в спеціалізованому агентстві. Єдине, робота буде виконується за наданим вами матеріалу по підприємству, або інформація буде вигадана автором. Крім цього ми можемо підготувати необхідну документацію але без печаток підприємства.

Термін виконання звіту по практиці?

Звичайний термін для написання звіту по практиці складає 1-2 тижні, при цьому робота може вам надаватися частинами і ви її можете фрагментально показувати науковому для видимості природного написання. Але якщо з якихось причин ви не зробили своєчасне замовлення, або вам не виконали вчасно його в іншому місці, можемо допомогти і при ДУЖЕ СТИСЛИХ ТЕРМІНАХ, наприклад за 1-3 дні реально написати звіт середньої якості, і після здачі при необхідності доопрацювати. Тому радимо не відкладати з написанням роботи або її замовленням і робити це завчасно та в надійних місцях.

Таким чином термін написання звіту в нашій студії

Терміновий -1-2 дня.
Звичайний -1-2 тижні.

Вартість ціна виконання звіту по практиці

При первинному зверненні по телефону вам можуть сказати тільки приблизну вартість, так як на неї впливає спеціалізація, кількість і складність завдань, термін, рівень необхідної якості.

Звіт середнього рівня: від 800-900 грн.
Звіт хорошого рівня: від 1200-1500 грн.
Звіт відмінного рівня: від 2000-2200 грн.

Ціна звіту по практиці визначається через запит на пошту або через заповнення форми на сайті.

Автори можуть виконати роботи різних рівнів, і так як вони буду вимагати різного ступеня зусилля то вартість при їх оцінкі буде різна. Крім цього можливо залучати до написання авторів різного рівня орієнтуючись на ваш бюджет.

Звіт з практики на замовлення на youtube

Як замовити звіт по практиці?

Якщо вам зручніше оформити замовлення звіту по практиці поштою на адресу zakaz599@gmail.com, в повідомленні вам необхідно вказати:

 • дисципліна по якій проходите практику і ваш факультет, назву ВНЗ;
 • опис підприємства на якому передбачається проходження практики (назва, сфера діяльності, форма власності;
  період практики;
 • яку звітну документацію потрібно включити в практику? Можуть бути: щоденник з практики, календарний план, опис посадових інструкцій, опис підприємства, опис робочого місця, конспекти, висновки і пропозиції практиканта, характеристика з місця практики …;
 • методичка та коментарі до неї (що потрібно виконувати а що ні);
 • на підставі яких даних виконувати звіт (ви надаєте дані по підприємству або автор їх вигадує і використовує назву заданого підприємства);
 • необхідний термін виконання;
 • бюджет на який ви орієнтуєтеся від і до (це дозволить нам з самого початку правильно вибрати категорію рівня авторів яким буде пропонуватися робота) наприклад при низькому бюджеті і невисоких вимогах ми не будемо пропонувати роботу аспірантам і кандидатам наук а тільки магістрам і ви отримаєте відповідь з цінави які будут відповідати вашому початковому бюджету;
 • ваш телефон, і Ім’я.

 

Питання-відповіді стосовно замовлення звітів по практиці

Що в першу чергу автор уточнює перед оцінкою звіту по практиці?

Авторів цікавить в рамках якої дисципліни виконувати звіт і чи можна вигадувати дані для написання.

Чи ставить автор печать на документах в звіті по практиці?

Автори можуть підготувати тільки документи без печаток. Зазвичай студент шукає сам місце де йому можуть поставити печатку на звіті до його замовлення.

Який мінімальний термін для виконання звіту по практиці?

Автор може написати звіт за 3 дні, але краще давати термін більше 5ти днів

 

Які гарантії, схема роботи, порядок оплат за написання звіту?

 1. Так як наше агентство працює офіційно, то ми надаємо всі гарантії які передбачені в законодавстві України.
 2. Ми забезпечуємо повну конфіденційність замовлення послуги, з цією метою спілкування з автором відбувається через адміністратора сайту поштою, по вайберу, телеграм. Для паспортизації вимог і фіксації історії комунікації, вся інформація передається і зберігається в електронному вигляді.
 3. Послуга надається відповідно до ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ посилання на який є на сторінці СХЕМА РОБОТИ. Одне з показників нашої надійності, це тривалість безперервної роботи яка складає більше 10 років, наявність офісу, якісний відбір авторів з високим рівнем кваліфікації.
 4. Оплату можна робити по частинах в офісі готівкою або безготівковим способом, якщо звіт виконується більше тижня. Перша частина оплати здійснюється до виконання першої половини роботи, друга – до виконання другої частини роботи. При термінових замовленнях, оплату бажано вносити повністю, це дозволить не витрачати час на передачу частини і внесення другої частини оплати, так як це може займати від декількох годин до доби.
 5. Після передачі готової роботи протягом тижня автор може внести правки, якщо цього вимагає науковий.
Залишились питання стосовно виконання звіту по практиці?
Задайте питання у вайбер чи телеграм:

Потрібно починати замовлення звіту по практиці?
Замовніть форму запиту нижче: