Головна » Послуги » Бакалаврські роботи на замовлення

Бакалаврські роботи на замовлення

бакалаврські на замовленняУ нашому центрі ми реалізуємо якісно замовлення бакалаврських робіт. Як купити, замовити бакалаврську, дізнатися її вартість, ціну зазначено нижче.

Одна з початкових ступенів вищої освіти в Україні є ступінь бакалавра, отримання якої можливо по закінченню чотирьох років навчання у вищому навчальному закладі і  тільки написавши і захистивши випускну кваліфікаційну роботу (бакалаврську роботу), як її ще називають дипломну роботу бакалавра.

У нашому інформаційному центрі можна замовити написання бакалаврської дипломної роботи з гуманітарних, юридичних, економічних, психологічних, педагогічних, природничих, технічних чи інших дисциплін.

Основним завданням написання бакалаврської роботи полягає в проведенні дослідження по заданій темі. В бакалаврській роботі випускнику бакалавру потрібно продемонструвати в першу чергу навик роботи з літературою, вміння аналізувати і робити висновки після вивчення робіт вчених по заданому питанню, і звичайно ж презентувати практичне вміння використовувати методи за професійним спрямуванням. З огляду на те, що бакалаврська робота – це показник навчання за весь курс, в якій демонструється систематизації набутих емпіричних знань, в основному акцент в роботі йде на теоретичну базу, хоча в роботу так само може бути включений розділ наукового дослідження. Як правило, бакалаврська робота за обсягом не перевищує 70 сторінок і повинна бути не менше 50. Так само як і в курсовій роботі, в бакалаврської повинен бути титульний лист, план, вступ, висновки, список літератури і додатки. Тобто практично бакалаврська роботи це та ж курсова, але з більш серйозним опрацюванням літератури по заданій тематиці.

Всі роботи у нас виконуються згідно договору на надання інформаційних послуг.
Термін виконання бакалаврської роботи в нашій студії становить 2-4 тижні.

Вартість написання бакалаврської роботи на замовлення починається від 1500-2000 грн. і залежить від дисципліни, терміновості, складності теми, вимог до практичної частини та рівня виконавця.

Для того щоб дізнатися ціну за написання бакалаврської роботи по вашій темі, згідно ваших вимог, необхідно заповнити форму попереднього замовлення або вислати завдання на нашу електронну пошту.

Просимо зразу вказувати всі наявні вимоги, побажання вашого керівника і наявність матеріалу у вас, який може або повинен використовуватися для вашого наукової праці.

Просимо звернути увагу, що наш виконавець відповідає на пропозицію з виконання замовлення, тільки виходячи з вимог з урахуванням наявності особистого часу на виконання, наявності матеріалу, доступу до методик і т.п.

Отже, які методики використовувати, в якій кількості, що не використовувати – все це потрібно уточнити і надати до підписання договору та внесення оплати за замовленням, так як подальші уточнення можуть вплинути на складність роботи, що в результаті може відображатись на вартості роботи або можливості автора продовжувати виконання роботи.

Визначення можливості і вартості написання бакалаврської здійснюється безкоштовно.

 • Протягом декількох годин, після вивчення вимог, якщо автори готові братися за роботу, ми вам повідомляємо вартість по телефону або по електроній пошті.
 • Так як в оцінці замовлення беруть участь кілька фахівців, не виключена варіація за цінами, де ви можете вибрати найбільш прийнятний варіант.
 • Наш виконавець приступає до виконання бакалаврської або її частини тільки після внесення вами оплати готівкою в офісі під час підписання договору або на наш банківський рахунок.
 • Оплата і надання бакалаврської роботи, якщо терміни не горять, можливі поетапно. Таким чином, ви зможете показувати частини роботи вашого керівника і надавати нам інформацію від вашого викладача, для внесення своєчасних правок в роботу з урахуванням його зауважень і побажань.
 • Якщо є можливість вибору керівника, постарайтеся прозондувати грунт у старшокурсників щодо ступеня шкідливості викладачів, їх відповідальності та послідовності, так як це в подальшому буде впливати на своєчасність перевірок частин вашої роботи, цілісність і стабільність бачення вашої роботи, а отже кількості і якості зауважень до її змісту.
 • Після написання нашим автором, готова бакалаврська робота висилається вам на пошту, з повідомленням Вас про це по телефону. Так само готову роботу можна забрати у нас в офісі в роздрукованому вигляді.
 • Протягом гарантійного терміну після готовності роботи ви можете звертатися за внесенням правок.
  Також просимо звернути увагу, що вимога щодо внесення коректив в бакалаврську, які спочатку не обговорювалися, можуть здійснюватися за доплату або автор матиме право відмовитися від них. Наприклад, в процесі або після виконання викладач вирішить додати пункт, змінити методики або логіку, яка закладена в затверджений план. Саме тому ми просимо дуже уважно поставитися до надання завдання до оцінювання виконання роботи автором і звернути увагу на його повноту.

Послуга написання бакалаврських робіт на замовлення на youtube

 

Зробити запит на визначення вартості написання бакалаврської роботи можна також на електрону адресу вайбер чи телеграм

В повідомленні необхідно  вказати:

 • Вид роботи (дипломна)
 • Спеціалізацію, Дисципліну
 • Для якого ВНЗ ви виконуєте ВКР бакалавра
 • Тему на мові виконання
 • Обсяг в станицях
 • Якщо є, план і методичка
 • Побажання до теоретичної частини, наприклад, роботи яких авторів в перевазі або не бажані для використання
 • Побажання до практичної частини, на підставі чого виконується практична частина, хто надає дані (замовник, або виконавець може використовувати напрацювання або вигадані дані)
 • Термін написання (бажані і максимальні)
 • Ваші контактні дані із зазначенням телефону
 • Наявність у вас вашого матеріалу, який необхідно або можна використовувати (приклади, шаблони, методички, напрацювання …)

Якщо у вас дуже багато матеріалу ви можете його викласти на файлообміннику і відправити повідомлення з посиланням.