Головна » Замовити звіт по практиці по Готельно-ресторанній справі

Замовити звіт по практиці по Готельно-ресторанній справі

У нашому агентстві можна замовити звіт з практики за спеціалізацією Готельно-ресторанна справа (бізнес). Дана послуга може бути актуальною для студентів у яких немає можливості або часу для проходження практики. Так само ви можете проходити практику реально, і зосередиться на вивченні практичних аспектів, і придбанні необхідних навичок, а з оформлення звітних документів звернутися за допомогою до фахівців і не витрачати на це свій час. Виконують звіти по практиці у нас автори виключно з вищою закінченою освітою і досвідом в написанні звітів для різних ВНЗ України.

Проходження практики є обов’язковою умовою відповідно до навчальної програми бакалаврів або магістрів. Основним завданням практики є відпрацювання набутих теоретичних знань, набуття професійного досвіду, необхідних навиків, вивчення специфіки роботи ресторанів і готелів зсередини. На практиці студенти можуть вивчати структуру підприємств, організацію технології обслуговування і виробництва харчування, посадові інструкції, політику компанії, особливості корпоративного стилю … Пишеться звіт в процесі і після проходження практики в ресторанах або готелях в містах за місцем навчання або прописки на підставі програми (методички) , в якій прописані цілі, завдання, вимоги до наявності та видів звітної документації.

У звіт може входити опис і аналіз місця проходження практики, опис та аналіз виробничого процесу, технологій та обслуговування, календарний план проходження практики, наявні посадові обов’язки, характеристика з місця практики, разом зі звітом можуть бути надані індивідуальні завдання які так само потрібно виконати і прикласти до документів.

Можна зазначити, що вимоги до звіту у різних ВНЗ можуть бути різні, тому перед тим як замовити роботу, вам бажано буде дізнатися у старости або однокурсників де взяти завдання до практики, воно може бути описаним в методичціе або ж в документі «Програма практики» . Можна уточнити чи потрібно повідомляти і затверджувати місце практики, можливо, його запропонують на вашій кафедрі.

Просимо звернути увагу на те, що студія не робить печатки підприємства на звітах. Наші автори готують тільки необхідну документацію. За решту ви домовляєтеся безпосередньо на місці практики з кураторами. Можливо, таке, що у вашому університеті наявність печатки на звіді не обов’язково і вам це питання вирішувати буде не потрібно.

Автори можуть написати роботу за вашими даними або за вигаданими із зазначенням назви місця практики і це уточнюється і узгоджується до виконання роботи.

Яка вартість ціна написання звіту по готельно ресторанній справи?

На вартість впливає термін, рівень автора, складність завдань, необхідний рівень роботи … Спочатку ми вам можемо повідомити лише орієнтовну вартість на написання даного виду роботи, так як вимоги у різних ВНЗ відрізняються.

Для конкретизації вартості ціни написання звіту потрібно зробити запит в агенцію на пошту, вайбер, телеграм або заповнити форму замовлення. Після перегляду вашого запиту автором вам повідомлять точну вартість написання звіту.

Можливо так само написання звіту під ваш бюджет. Наприклад вам не обов’язково робота хорошої якості головне здати і так щоб подешевше, в цьому випадку виконання такої роботи у автора не викличе багато зусиль і він її може оцінити нижче ніж зазвичай.

Наприклад:

Рівень роботи вартість
Найпростіша – від 800 грн.
Звичайний рівень – від 1200-1500 грн.
Високий рівень від 1800-2200 грн.

Що потрібно для того щоб дізнатися точну вартість або замовити роботу?

На пошту, вайбер, телеграм вам необхідно відправити сообшеніе в якому вказати

  1. Вказати що потрібен звіт по практиці,
  2. Назва дисципліни (готельно ресторанна справа),
  3. Який термін виконання,
  4. Де ви проходите практику, ви надаєте матеріали по підприємству або автор їх вигадує?
  5. Який рівень роботи вам потрібен і на яку вартість ви орієнтуєтесь?
  6. До повідомлення потрібно прикріипти саме завдання або методичку.

Після перегляду автором завдання вам повідомляють вартість. Можливо відповідь від кількох авторів з різним рівнем і ви зможете вибрати ціну яка вам більше підійде.

Який термін написання звіту?

Звичайний термін написання 1-2 тижні. Цього часу достатньо для виконання якісної роботи з наданням її по частинах.

Можливо звичайно виконання ТЕРМІНОВОЇ роботи за 2-3 дня, це реально але рекомендуємо звичайно звертатися заздалегідь, так як термінова робота може поступатися за якістю і вартість її буде вище так як зусиль автора потрібно в рази більше.

Як робити оплату і як відбувається взаємодія з автором?

Для забезпечення конфіденційності з автором спілкування йде по листуванню через нашу студію поштою, по вайберу, телеграм.

Після узгодження вартість якщо вона вам підходить оплата вноситься на карту або в офісі при зустрічі.

Можлива оплата по частинах.

На виконання всіх звітів ми надаємо гарантії, згідно яких після надання роботи протягом тижня автор вносить необхідні правки.