Головна » Замовити, купити звіт з педагогічної практики

Замовити, купити звіт з педагогічної практики

У нашому інформаційному центрі ви можете замовити звіт по педагогічній практиці (педпрактиці) для Вашої спеціальності. Якщо ви зайняті написанням дипломного проекту, поєднуєте навчання з роботою або отримуєте другу освіту, а на написання звіту самостійно часу катастрофічно не вистачає, Ви можете довірити цю відповідальну завдання нашим висококваліфікованим фахівцям. Вони обов’язково врахують індивідуальні особливості вашої практики, вашу профільну спеціальність, вимоги ВНЗ або коледжу. Ви зможете повністю зосередитися на реальному проходженні практики в оптимально наближених до роботи за фахом умовах, сфокусуватися на придбанні досвіду самоорганізації педагогічної діяльності. У той час як автори нашого консалтингового центру займуться підготовкою документації. Роботу виконують професійні експерти з закінченим вищою освітою і досвідом в складанні звітів для різних ВНЗ України.

Однією з форм навчального процесу у Вищих і Середньо-професійних освітніх установах з педагогічного напрямку є педагогічна практика. Саме вона дозволяє студенту в повній мірі оволодіти вміннями та навичками самостійної освітньої роботи, а також підтвердити свою готовність до професійно-педагогічної діяльності. Проходження педагогічної практики є обов’язковою частиною основних кваліфікаційних освітніх програм магістратури, бакалаврату та аспірантури для багатьох спеціальностей. Головною метою педагогічної практики є формування у студентів професійних навиків, особистісно індивідуального стилю діяльню діяльності необхідних для майбутньої професії. Удосконалення та впровадження на практиці знань, набутих на курсах педагогіки, психології, методики викладання різних мов і т.д.

В ході практики студенти знайомляться з навчально-матеріальною базою школи та шкільною документацією, з педагогічним колективом, системою роботи класного керівника. Навчаються психолого-педагогічним особливостям розвитку дітей різного віку. Надають допомогу вчителям у проведенні виховної роботи зі школярами. Звіт складається під час і після практики в різних типах міських і сільських шкіл, дошкільних закладів та інтернатів на базі навчального плану і методичних рекомендацій. Після закінчення практики студенти повинні подати звітну документацію. Залежно від спеціальності, спеціалізації та вимог окремих ВНЗ список документів і форма їх подачі може відрізнятися. Перед тим зробити замовлення роботи, вам потрібно уточнити завдання до практики у куратора або старости групи, перевірити методичні рекомендації по практиці в програмі вашого факультету. Можна підтвердити інформацію про місце проходження практики на кафедрі.

Звітна документація по педагогічній практиці яка може входити до звіту:

 • Звіт про навчально-виховної педагогічної практики: огляд місця проходження, опис програми, підручників,
  наочних посібників за освітнім предмету, аналіз проведених уроків
  спільно з закріпленим учителем, аналіз проведення індивідуального уроку, аналіз
  процесу підготовки конспектів уроків і позакласних заходів. також можуть
  міститися індивідуальні завдання від куратора.
 • План-конспект залікового уроку за освітнім предмету.
 • План-сценарій виховного заходу.
 • Психолого-педагогічна характеристика учня.
 • Характеристика школи на студента-практиканта.
 • Щоденник педагогічної практики.
 • Лист охорони праці.
 • Можуть бути й інші матеріали в залежності від вимог програм практики

Ми звертаємо вашу увагу на те, що наш центр не ставить печатки на звітах. Наші фахівці допомогають виключно з оформленням документації, і складають доповідь про проходження практики. Щодо офіційних штампів необхідно проконсультуватися з куратором вашої практики. У деяких навчальних закладах печаті не потрібні.

Фахівці нашого інфоцентру виконають доповідь по наданим вами реальним відомостями або за вигаданими даними. Всі деталі обговорюються і конкретизуються до початку проекту.

Яка вартість, ціна написання звіту по педагогічній практиці?

Вартість роботи визначається виходячи з встановленого терміну, рівня автора, складності завдань, необхідного рівня роботи, вимог вашого ВНЗ і т.д. Орієнтовну вартість звіту по педагогічній практиці ви можете побачити на сторінці нижче. Для уточнення індивідуальної ціни ми просимо вам відправити запит на електронну пошту цента, вайбер, телеграм або через форму замовлення. Після розрахунку з урахуванням персональних вимог адміністратор центру зв’яжеться з вами для повідомлення точної ціни.

Ми також надаємо можливість замовлення звіту в рамках ВАШОГО БЮДЖЕТУ. У разі якщо звіт необхідний вам для формальності і якість не є принциповим критерієм, то автор може надати свої послуги за ціною нижче звичайної. Так як виконання такої роботи вимагає менше зусиль.

Приклад ціни в залежності від необхідного рівня якості звіту:

Формальний звіт  – від 800 грн.
Звичайний звіт – від 1200-1500 грн.
Якісний звіт – від 1800-2200 грн.

Що потрібно для визначення точної вартості звіту по педпрактиці. Як зробити замовлення?

Для визначення точної ціни вам необхідно оформити запит згідно вашим індивідуальним вимогам і умовам, вислати його на електронну пошту, зручний вам месенджер (Viber, Telegram) або через форму замовлення на сайті.

Необхідно вказати:

 • Вид роботи – Звіт по практиці.
 • Назва дисципліни – педагогічна практика.
 • Термін виконання.
 • Місце проходження практики (місто, тип і назву установи).
 • Ви надасте реальні дані або автор повинен їх придумати?
 • Бажаний рівень роботи. Приблизна ціна, на яку ви орієнтуєтеся?
 • Матеріали (завдання від куратора, методичні матеріали, список необхідної документації, вимоги щодо оформлення і т.д.) потрібно докласти з повідомленням.
 • Ваші контакти і номер телефону.

Після розгляду запиту і розрахунку вартості менеджер центру зв’яжеться з Вами для обговорення деталей. Якщо на ваш запит відгукнуться кілька авторів з різним рівнем і ціновою пропозицією, ви зможете самі вибрати найбільш сприятну пропозицію.

Який термін написання звіту по педпрактики?

Для якісної докладної роботи термін виконання становить в середньому 1-2 тижні. Проект надається вам по частинах, по мірі готовності.

Наш центр надає можливість термінового замовлення виконання звіту по педагогічній практиці. У такому випадку робота
буде виконана протягом 1-3 днів.

Але, ми рекомендуємо відправляти заявки заздалегідь, так як терміновість проекту може негативно відобразитись на його якості. А також, звіт в короткі терміни, здійснюється за вищою ціною.

Як відбувається взаємодія з автором?

Наше консалтингове агентство з повагою ставиться як до клієнтів, так і до авторів, тому гарантовано дотримується конфіденційність особистої інформації обох сторін. Спілкування замовника з фахівцем відбувається посередництвом листування
через центр. Зв’язок відбувається через Viber, Telegram або електронну пошту.

Як внести оплату за виконання звіту?

Після розрахунку і узгодження ціни, якщо вас влаштовують всі умови, оплата вноситься на карту або в офісі. Готівковим або безготівковим способом. Допускається оплата по частинах.

Гарантійний термін на звіт по педпрактиці

На звіт по педагогічній практиці діє гарантійний термін – 1 тиждень з моменту вручення вам готового проекту. У цей період ви можете звернутися до автора за безкоштовної доопрацюванням і внесенням виправлень. Ми рекомендуємо показати готовий проект вашого куратору цей термін, щоб не втратити час для правок. Після закінчення тижня автор може вносити корективи за
додаткову плату.